Комутатор D-Link DGS-3630-28SC 20xSFP 1G, 4xSFP / 1GE, 4xSFP + 10G, L3 Керований

Код товару: 43631

88 537грн. б/г: 88537грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DGS-3630-28SC Категорія: Виробник: D-LINK

Доставка

 • Самовивіз - безкоштовно
  (Київ, Дніпро, Одеса)
 • По Києву - безкоштовно
 • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

 • Готівкова оплата
 • Безготівкова оплата з ПДВ
 • Картою будь-якого банку
 • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

 • Офіційна - 12 міс.

Опис

Керований стековий комутатор третього рівня DGS-3630-28SC призначений для мереж великих підприємств, малого та середнього бізнесу, а також для інтернет-провайдерів.
Він забезпечує високу продуктивність, гнучкість управління, відмовостійкість і розширені функції ПЗ.
Комутатор оснащений:

 • 20 портами 1000Base-X SFP,
 • 4 комбо-портами 100/1000Base-T/SFP,
 • 4 портами 10GBase-X SFP +.

Модель підтримує функції безпеки та розширені налаштування Quality of Service (QoS) для оптимальної роботи на рівні ядра, розподілу або доступу.
Висока щільність портів, і просте управління дозволяють використовувати DGS-3630-28SC для вирішення різних завдань. Захист від статичної електрики 6 кВ забезпечує стійкість мідних портів до напруги та запобігає пошкодженню комутатора і підключених до нього пристроїв.
Програмне забезпечення Standard Image (SI)
Комутатори серії DGS-3630 з програмним забезпеченням SI підтримують основні функції для побудови мереж підприємств малого та середнього бізнесу (SME / SMB), включаючи:

 • комутацію 2 рівня,
 • статичну маршрутизацію,
 • протокол RIP,
 • багатоадресну розсилку 2 рівня,
 • розширені налаштування Quality of Service (QoS),OAM,різні функції безпеки.

Програмне забезпечення Enhanced Image (EI)
Комутатори серії DGS-3630 з програмним забезпеченням EI, крім функціонала SI, підтримують протоколи OSPF, BGP, функцію VRF-Lite і маршрутизацію багатоадресних пакетів.
Програмне забезпечення MPLS Image (MI)
Комутатори серії DGS-3630 з програмним забезпеченням MI, крім функціонала SI й EI, підтримують основні VPN-сервіси, необхідні для ефективної роботи інтернет-провайдерів, включаючи IS-IS і MPLS L2 / L3 VPN. Завдяки механізму MPLS передача потоку трафіку через мережу незалежна від протоколів управління, які використовують для прокладки тунелю MPLS (PPTP, L2TP, PPPoE і т. д.). Використання MPLS дає можливість оптимізувати потоки трафіку і маніпулювати трафіком.
Доступність і гнучкість підключення
Комутатор DGS-3630-28SC підтримує технологію стекирування, що дозволяє створювати єдиний фізичний або віртуальний стек при об’єднанні кількох пристроїв. Це забезпечує масштабованість мережі. При цьому спрощується управління, бо всі комутатори в стеку управляються через одну IP-адресу. Можна об’єднати до 9 комутаторів і отримати, таким чином, до 432 портів Gigabit Ethernet.
Функція Switch Resource Management (SRM) дозволяє оптимізувати розподіл ресурсів комутатора для вирішення різних мережевих завдань. Залежно від вибору апаратного режиму SRM (IP Mode / LAN Mode / L2 VPN Mode) можна налаштувати розмір основних таблиць другого і третього рівнів для максимальної продуктивності комутатора.
Відмовостійкість
Комутатор DGS-3630-28SC підтримує протоколи Spanning Tree (STP): 802.1D, 802.1w і 802.1s. Вони дозволяють організувати резервний маршрут передачі даних, який використовується в разі виникнення несправностей в мережі.
Крім того, DGS-3630-28SC підтримує технології Ethernet Ring Protection Switching (ERPS) і FlexLink. ERPS забезпечує мінімальний час відновлення роботи кільця після збою. FlexLink дозволяє підвищити відмовостійкість з’єднання для вибраних портів комутатора, забезпечуючи резервування каналів без застосування STP і функції Loopback Detection.
Безпека і продуктивність
Комутатор DGS-3630-28SC надає широкий набір функцій безпеки, включаючи багаторівневі списки доступу (ACL) і аутентифікацію користувачів (802.1X) через TACACS + і RADIUS.
Для підвищення продуктивності та безпеки комутатор DGS-3630-28SC забезпечує підтримку VLAN, включаючи протокол GVRP і стандарт 802.1Q.
Для стабільної роботи таких мережевих сервісів, як VoIP, а також проведення відеоконференцій комутатор підтримує широкий набір функцій QoS, які гарантують, що критичні до затримок мережеві сервіси будуть обслуговуватися в пріоритетному режимі.
Для захисту комутатора від шкідливого трафіку в DGS-3630-28SC реалізована функція D-Link Safeguard Engine.

Гнучкість управління
Управління комутатором DGS-3630-28SC може здійснюватися за допомогою:

 • інтерфейсу командного рядка (CLI),
 • Web-інтерфейсу,
 • SNMP.

Для початкового налаштування використовується утиліта D-Link Network Assistant. Наявність консольного порту з інтерфейсом Mini-USB робить процес налаштування більш зручним, оскільки для підключення консолі не потрібен додатковий перехідник. Також доступна можливість керування комутатором через незалежний виділений порт Out-of-band.
Наявність USB-порту дозволяє зберігати системні журнали, конфігурації й образи ПЗ на зовнішні USB-носії. Підтримка функцій DHCP Auto-configuration і Auto-image дає можливість завантажувати раніше створену конфігурацію на кілька комутаторів автоматично. Крім того, DGS-3630-28SC підтримує протокол OpenFlow 1.3, що дозволяє управляти комутаторами за допомогою контролера OpenFlow4.

Характеристики

Тип комутатора

Керований

Порти

1 Гбіт/c

Кількість портів

24

Кріплення в стійку

Так

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

У зв'язку з переходом на нову версію сайту Ваш пароль був скинутий. Скористайтесь будь ласка, формою відновлення пароля для входу в особистий кабінет.

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up