Комутатор керований L2+ ZyXEL MES3500-24S (MES3500-24S-EU01V1F)

Код товару: 71622
New

3 000грн. б/г: 3000грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: MES3500-24S-EU01V1F Категорія: Виробник: ZyXEL

Доставка

 • Самовивіз - безкоштовно
  (Київ, Дніпро, Одеса)
 • По Києву - безкоштовно
 • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

 • Готівкова оплата
 • Безготівкова оплата з ПДВ
 • Картою будь-якого банку
 • Післяплата на Новій Пошті

Опис

Комутатор Layer 2 Fast Ethernet зі списком контролю доступу (ACL), що відповідає стандартам телекомунікаційного обладнання

Комутатор Zyxel MES3500 Series призначений для провайдерів і допомагає їм запровадити вигідні сервіси на базі Ethernet. За допомогою його потужною апаратної платформи сервіс-провайдери можуть легко розширювати мережеву топологію і, використовуючи надійні функції безпеки, QoS і управління, задовольнити різні потреби клієнтів і забезпечити підтримку IPv6 для розвитку своїх мереж в майбутньому.

Високий рівень QoS допомагає забезпечити високу якість сервісів

Щоб підключати нових клієнтів і задовольняти їх зростаючі потреби, оператору необхідні стабільно високу якість сервісів і надійне з’єднання з конвергованої мережею, тому можливості контролю потоків трафіку і призначення його пріоритетів зараз вкрай важливі. Zyxel MES3500 Series реалізує контроль трафіку на швидкості фізичного середовища з класифікацією вхідних пакетів і призначенням їм пріоритету відповідно до заздалегідь визначеними політиками QoS, що відображають вимоги сервіс-провайдера.

Щоб підключати нових клієнтів і задовольняти їх зростаючі потреби, оператору необхідні стабільно високу якість сервісів і надійне з’єднання з конвергованої мережею, тому можливості контролю потоків трафіку і призначення його пріоритетів зараз вкрай важливі. Zyxel MES3500 Series реалізує контроль трафіку на швидкості фізичного середовища з класифікацією вхідних пакетів і призначенням їм пріоритету відповідно до заздалегідь визначеними політиками QoS, що відображають вимоги сервіс-провайдера.

Покращена безпека для захисту клієнтів

Користуючись загальними мережевими ресурсами або загальними пристроями, абоненти не повинні впливати на роботу один одного. Для вирішення цієї проблеми в Zyxel MES3500 застосовується повний набір функцій безпеки, які керують мережевим трафіком і захищають дані всіх абонентів. Функція Port Security блокує на рівні портів доступ до мережі неавторизованих користувачів. А функція безпеки 802.1X разом з сервером RADIUS забороняє неавторизований доступ на основі імені користувача і пароля (або інших ідентифікаційних даних), реалізуючи потужний механізм контролю для конвергировать мереж, що підтримують як провідний, так і бездротовий доступ.

Комутатор MES3500 Series забезпечує багаторівневий (L2 / L3 / L4) пакет ACL складних механізмів контролю на основі політик, який сервіс-провайдер легко може впровадити в свою мережеву середу за допомогою Web GUI або інтерфейсу командного рядка для запобігання некоректного або несанкціонованого доступу. В політиках можна поставити блокування пакетів з певними MAC- або IP-адресами, а також з портами TCP / UDP джерела і одержувача.

Відмовостійка архітектура з можливістю резервування

Щоб мережа працювала стабільно, сервіс-провайдер повинен забезпечити її швидке відновлення і високу готовність. У MES3500 Series застосовується цілий комплекс функцій, що гарантують постійну мережеву працездатність. Так, функція IEEE 802.3ad Link Aggregation, запобігаючи перебої в роботі мережі, резервує маршрути передачі пакетів і агрегує смугу пропускання для важливих дзвінків. Якщо обрив з’єднання все-таки відбудеться, то функції IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) і IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP), будуть пересилати пакети по резервному маршруту і тим самим забезпечать миттєве відновлення роботи мережі.

Підтримка Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI) SFP

Доступ до поточних параметрах пристрою в реальному часі забезпечує вдосконалений цифровий інтерфейс DDMI. В якості опції він реалізує також функції програмного контролю та моніторингу сигналів введення-виведення SFP. Крім того, MES3500 Series може вести моніторинг компонентів і отримувати цифрові аларми і попередження, які лунають із боку функцій ізолювання і прогнозування збоїв.

Завдяки підтримці інтерфейсу цифрового моніторингу користувачі MES3500 Series легко можуть виявити втрату переданих трансівером пакетів і несправність кабелю. Таким чином вони не лише отримують стабільно працюючі мережеві сервіси, але і значно покращують свою продуктивність.

DDMI веде моніторинг:

 • температури модуля SFP
 • напруги харчування
 • відхилення струму
 • потужності на виході
 • потужності на вході

Всі ці функції підтримують порогові значення алармов і попереджень.

Багатий вбудований функціонал IPv6 забезпечить розширення мережі в майбутньому

Zyxel прогнозує широке використання можливостей управління IPv6, тому в MES3500 Series застосовується весь пакет функцій управління хостом, що гарантує легку міграцію з IPv4 на IPv6 і розширення мережі в майбутньому. Підтримка IPv6 не тільки дає перевагу при високій щільності портів Fast Ethernet, а й дозволяє зберегти інвестиції в мережеве обладнання, а тому прекрасно підходить як для ядра, так і для кордону мережі.

Характеристики

Тип комутатора

Управляемые коммутаторы

Кількість портів

28

Порти

1 Гбіт/c

Кріплення в стійку

Так

Додатково

Наявність SFP портів

Додаткові характеристики

Підключення
Загальна кількість портів 28
Порти Base-T 100 Мбіт / с 24
Комбо-порти Base-T / SFP 1 Гбіт 4 шт.
Інші роз'єми консольний порт
Стандарти та протоколи
Стандарти IEEE 802.3ad, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag CFM, IEEE 802.1AB LLDP
VLAN VLAN IEEE 802.1Q на базі тега і на базі порту
Продуктивність 12,8 Гбіт / с
Управління web-інтерфейс, Telnet, SSH, клієнт TFTP, Cisco like CLI, SNMP, SSH v1, v2, SSL, TLS, RMON (групи 1, 2, 3, 9)
Безпека GVRP, 1024 статичних записів VLAN, підтримка всього діапазону номерів PVID VLAN
Параметри і особливості
Кріплення для стійки є
Рівень комутатора Layer 2
Буфер RAM 320 КБ
Внутрішня пропускна здатність 12,8 Гбіт / с
Таблиця MAC-адрес (IPv4 ) 16 КБ
Фізичні характеристики
живлення 100-240 В, 50-60 Гц
Габарити (ШхВхГ) 438x44,5x200 мм
Вага 2,6 кг