Комутатор керований L2+ ZyXEL MGS3520-28F (MGS3520-28F-EU01V1F)

Код товару: 71623

21 361грн. б/г: 21361грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: MGS3520-28F-EU01V1F Категорія: Виробник: ZyXEL

Доставка

 • Самовивіз - безкоштовно
  (Київ, Одеса, Дніпро)
 • По Києву - безкоштовно
 • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

 • Готівкова оплата
 • Безготівкова оплата з ПДВ
 • Оплата карткою за реквізитами
 • Післяплата на Новій Пошті

Опис

Комутатор Layer 2 Gigabit Ethernet, що відповідає стандартам телекомунікаційного обладнання

Керований комутатор MGS3520 Series GbE L2 призначений для провайдерів, які планують впровадити вигідні для себе Ethernet-сервіси. Його потужна апаратна платформа дуже ефективна для розширення мережевої топології, а надійні функції безпеки, QoS і управління допоможуть задовольнити найрізноманітніші потреби клієнтів в сервісах Metro Ethernet.

Високий рівень QoS допомагає забезпечити високу якість сервісів

Щоб підключати нових клієнтів і задовольняти їх зростаючі потреби, оператору необхідні стабільно високу якість сервісів і надійне з’єднання з конвергованою мережею, тому зараз вкрай важливі можливості контролю потоків трафіку і призначення його пріоритетів. MES3520 Series реалізує контроль трафіку на швидкості фізичного середовища з класифікацією вхідних пакетів і призначенням їм пріоритету відповідно до заздалегідь визначеними політиками QoS, що відображають вимоги сервіс-провайдера.

Пріоритет вхідних пакетів визначається відповідно до змісту полів Differentiated Services Code Point (DSCP) і 802.1p Class of Service (CoS), а їх первинна і повторна класифікація виконується на базі правил, що враховують IP- і MAC-адреси пакетів, ідентифікатор VLAN ID або номер порту TCP/UDP. Для управління смугою пропускання MES3520 Series застосовує вісім черг пріоритетів для різних типів трафіку, що дозволяє провайдеру задавати обмеження на базі правил, ефективно використовуючи наявні ресурси своєї мережі і гарантуючи її найвищу продуктивність.

Покращена безпека клієнтів

Використовуючи загальні мережеві ресурси і загальні пристрої, абоненти не повинні впливати на роботу один одного. Для вирішення цієї проблеми в MES3520 Series застосовується повний набір функцій безпеки, які керують мережевим трафіком і захищають дані користувачів. Функція Intrusion Lock визначає, чи є підключення на іншому кінці кабелю Ethernet (статус plugged/unplugged), і відключає вільні порти, які не мають підключеного пристрою. Функція аутентифікації 802.1X блокує доступ до мережі неавторизованих користувачів, Port Security забезпечує таке блокування на рівні портів, а якщо застосовувати аутентифікацію 802.1X разом з сервером RADIUS, то вона буде відмовляти в неавторизованому доступі на основі імені користувача і пароля (або інших ідентифікаційних даних), реалізуючи потужний механізм контролю для конвергованих мереж, що підтримують як провідний, так і бездротовий доступ.

Комутатор MES3520 Series пропонує багаторівневий (L2/L3/L4) пакет складних механізмів контролю (ACL) на основі політик, який сервіс-провайдер легко може впровадити в свою мережеву середу за допомогою Web GUI або інтерфейсу командного рядка, запобігаючи таким чином некоректний або неавторизований доступ. В політиках можна поставити блокування пакетів з певними MAC- або IP-адресами, портами TCP/UDP джерела і одержувача.

Відмовостійка резервована архітектура

Щоб мережа працювала стабільно, сервіс-провайдер повинен забезпечити її високу готовність і швидке відновлення в разі збою. У MES3520 Series застосовується цілий комплекс функцій, що гарантують постійну працездатність мережі. Так, функція IEEE 802.3ad Link Aggregation запобігає збоям в мережевий роботі, резервуючи маршрути передачі пакетів і агрегуючи смугу пропускання для важливих дзвінків. Якщо ж обрив з’єднання все-таки стався, то IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) і IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) миттєво відновлять його, направивши пакети по резервному маршруту. А щоб пристрій MGS3520 Series захистити від перебоїв в роботі електромережі, його можна обладнати джерелом безперебійного живлення (ДБЖ).

Гнучкий контроль трафіку додатків конвергованих мереж

Комутатор Zyxel MGS3520 Series підтримує рівень доступу конвергованих мереж для передачі даних, відео та аудіо і застосовує набір потужних функцій другого рівня, адаптуючи трафік до різних сценаріїв роботи VoIP, відеоконференцій та IPTV. Завдяки підтримці L2 multicast і IGMP snooping комутатор MGS3520 Series можна використовувати при великомасштабному впровадженні IPTV, де він буде пересилати трафік multicast тільки передплатникам сервісу, забезпечуючи тим самим його високу ефективність. А функція Multicast VLAN Registration (MVR) підвищує безпеку мережі, дозволяючи передплатникам сервісів спільно використовувати одну multicast VLAN і при цьому як і раніше залишатися в своїх окремих VLAN.

Завдяки цим високотехнологічним функціям, закладеним в MGS3520 Series, готелі, невеликі компанії і університети, впроваджуючи конверговані додатки, Отримають в своє розпорядження кошти більш гнучкого і ефективного управління трафіком.

Підтримка функцій IPv6 забезпечить розширення мережі в майбутньому

Використовуючи Zyxel MGS3520 Series сьогодні, підприємства та молодіжні організації можуть бути готовими до переходу на мережі IPv6 в майбутньому. Комутатор підтримує два стека (IPv4 та IPv6), а також IPv6 host, що дозволяє розгорнути MGS3520 на кордоні мережі, щоб згодом легко перейти на нове покоління Internet Protocol. Завдяки підтримці функції IPv6 ACL packet filtering комутатор MGS3520 може створювати захищені IPv6-мережі, для підключення до яких клієнти повинні пройти авторизацію. Підтримка всього набору функцій управління IPv6, в тому числі ICMPv6, neighbor discovery і DHCPv6 relay, забезпечить міграцію на нове покоління мережевих технологій без дорогої заміни обладнання.

Оптимізована для мереж Metropolitan Area Network (MAN) конструкція

MGS3520 Series підтримує конструкцію «доступ спереду» (на передній панелі розташовані роз’єми електроживлення і підключення інтерфейсів передачі даних), яка спрощує підключення і обслуговування встановлених в зовнішніх телекомунікаційних шафах пристроїв. Щоб запобігти неавторизований доступ до цього устаткування, дверцята шафи через зовнішній блок сигналізації підключається до мережі управління.

Комутатори операторського класу підтримують Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI) SFP

Вдосконалений цифровий інтерфейс DDMI забезпечує доступ в реальному часі до поточних параметрів пристрою і в якості опції реалізує такі функції, як програмний контроль і моніторинг сигналів введення-виведення SFP. Крім того, в нього повністю інтегрований функціонал для впровадження цифрових алармів і попереджень.

Завдяки підтримці цифрового моніторингу користувачі можуть відстежувати стан компонентів, ізоляції та прогнозувати збої трансиверів.

DDMI веде моніторинг:

 • температури модуля SFP
 • напруги живлення
 • відхилення струму
 • потужності на виході
 • потужності на вході

Характеристики

Тип комутатора

Керований

Додатково

Кріплення в стійку, Наявність SFP портів, Стекування

Порти

1 Гбіт/c

Кількість портів RJ45

Кількість SFP портів

4

Рівень комутатора

L3

Додаткові характеристики

Типкерований 2-го рівня
Форм-факторв стійку
Кількість портів32
ПортиSFP, Gigabit Ethernet
Можливість віддаленого управліннякерований
Кількість 1000TX портів28x10/100/1000TX
Кількість 1000FX портів4хSFP
Продуктивність
Комутаційна здатність56 Гбіт/с
Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів41.67 Mpps
Розмір таблиці МАС-адрес16000 Кб
Буфер пакетів1.5 Мб
Jumbo-фрейм9000 байт
Стандарти та протоколи
Автовизначення MDI/MDIXє
Відповідність мережевим стандартамIEEE 802.1ag (CFM), IEEE 802.3ah E FMF (Ethernet in the First Mile), IEEE 802.1x (справжність EAP), IEEE 802.1ad (VLAN stacking), IEEE 802.3z (Оптоволоконний кабель), IEEE 802.1s (Multiple STP), IEEE 802.1w (Rapid STP), IEEE 802.1Q (VLAN), IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet), IEEE 802.1p (фільтрація IGMP), IEEE 802.3x (повнодуплексна зв'язок), IEEE 802.3ad (LACP), IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.1D (STP)
Підтримка транспортних протоколівSNMP, Telnet, NTP, RADIUS, TACACS +, IGMP, DHCP
Характеристики програмного забезпечення
QoS (приорітезація даних)пріоритезація трафіка по порту 802.1p
Функції L2 і L2 +контроль потоку 802.3x, виявлення петель (Loop back detection), агрегування каналів, віддзеркалення порту
Віртуальні мережі802.1Q tag VLAN
Безпекааутентифікація 802.1X і через Radius-сервер, перевірка ARP
УправлінняSSH, Telnet
СертифікаціяRoHS, CE, FCC
Параметри навколишнього середовища
Робоча температуравід 0˚ до 50˚ C
Діапазон вологості (робота)від 10% до 95% без конденсату
Температура зберіганнявід -40˚ до 70˚ C
Фізичні параметри
Живлення100-240 В
Ширина440 x 270 x 44 мм
Вага3.7 кг
КорпусМеталевий