Комутатор керований L2 ZyXEL MGS3700-12C (MGS3700-12C-EU01V1F)

Код товару: 71624

32 599грн. б/г: 32599грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: MGS3700-12C-EU01V1F Категорія: Виробник: ZyXEL

Доставка

 • Самовивіз - безкоштовно
  (Київ, Одеса, Дніпро)
 • По Києву - безкоштовно
 • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

 • Готівкова оплата
 • Безготівкова оплата з ПДВ
 • Оплата карткою за реквізитами
 • Післяплата на Новій Пошті

Опис

12-портовий керований комутатор MGS3700-12C Combo GbE L2 допоможе провайдерам впровадити вигідні сервіси на базі Ethernet. За допомогою його потужної апаратної платформи сервіс-провайдери легко можуть розширювати мережеву топологію і, використовуючи надійні функції QoS, безпеки та управління, задовольняти різні потреби клієнтів в сервісах Metro Ethernet.

Щоб підключати нових клієнтів і задовольняти їх зростаючі потреби, оператору необхідні стабільно висока якість сервісів і надійне з’єднання з конвергованою мережею, тому можливості контролю потоків трафіку і призначення його пріоритетів для них вкрай важливі. MGS3700-12C реалізує контроль трафіку на швидкості фізичного середовища з класифікацією вхідних пакетів і призначенням їм пріоритету відповідно до заздалегідь визначеними політиками QoS, що відображають вимогам сервіс-провайдера.

Пріоритет вхідних пакетів визначається відповідно до змісту полів Differentiated Services Code Point (DSCP) і 802.1p Class of Service (CoS), а їх первинна і повторна класифікація виконується на базі правил, що враховують IP- і MAC-адреси пакетів, ідентифікатор VLAN ID або номер порту TCP / UDP. З метою управління смугою пропускання MGS3700-12C застосовує вісім черг пріоритетів для різних типів трафіку, що дозволяє провайдерам задавати обмеження на базі правил, ефективно використовуючи наявні ресурси своєї мережі і гарантуючи її найвищу продуктивність.

Використовуючи загальні мережеві ресурси або загальні пристрої, абоненти не повинні впливати на роботу один одного. Для вирішення цієї проблеми в MGS3700-12C застосовується повний набір функцій безпеки, які керують мережевим трафіком і захищають дані користувачів. Функція Intrusion Lock визначає, чи підключений інший кінець Ethernet (статус plugged / unplugged), і відключає ті порти, у яких на іншому кінці кабелю немає підключеного пристрою. Функція аутентифікації 802.1X блокує доступ в мережу неавторизованих користувачів, функція Port Security забезпечує таке блокування на рівні портів, а якщо застосовувати аутентифікацію 802.1X разом з сервером RADIUS, то вона, реалізуючи потужний механізм контролю для конвергованих мереж, що підтримують як провідний, так і бездротовий доступ, не пропустить неавторизованого користувача, що намагається проникнути в мережу на основі імені користувача, пароля та інших ідентифікаційних даних.

Комутатор MGS3700-12C забезпечує багаторівневий (L2 / L3 / L4) пакет ACL складних механізмів контролю на основі політик, які сервіс-провайдер легко може впровадити в свою мережеву середу за допомогою Web GUI або інтерфейсу командного рядка для запобігання некоректного або несанкціонованого доступу. В політиках можна поставити блокування пакетів з певними MAC- або IP-адресами, портами TCP / UDP джерела і одержувача.

Щоб мережа працювала стабільно, сервіс-провайдер повинен забезпечити її високу готовність і швидке відновлення в разі збою. У MGS3700-12C застосовується цілий комплекс функцій, які гарантують постійну мережеву працездатність. Так, функція IEEE 802.3ad Link Aggregation запобігає перебої в роботі мережі, резервуючи маршрути передачі пакетів і агрегуючи смугу пропускання для важливих дзвінків. Якщо ж обрив з’єднання все-таки стався, то функції IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) і IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) забезпечать його миттєве відновлення, направивши пакети по резервному маршруту. Крім того, для захисту від перебоїв в роботі електромережі MGS3700-12C можна обладнати джерелом безперебійного живлення (ДБЖ).

В системі енергоспоживання пристрою важливу роль відіграють вентилятори, що відводять тепло від внутрішніх компонентів комутатора. Для оптимізації їх роботи в MGS3700-12C застосовується функція автоматичного визначення температури і відповідної настройки швидкості обертання вентиляторів за допомогою алгоритму Intelligent Fan Control, що використовує для розрахунків складні математичні і фізичні формули. Коли температура навколишнього повітря знижується, комутатор автоматично зменшує швидкість обертання своїх вентиляторів і в результаті вони споживають менше енергії.

Знімнна модульна конструкція вентиляторів забезпечує їх високу доступність і гнучкість роботи, дозволяючи легко замінити зношений модуль, який до того ж може стати причиною сильного шуму. При необхідності замовник може зробити таку заміну самостійно, заощадивши на оплаті за візит фахівця технічної підтримки.

MGS3700-12C може працювати в умовах підвищеної температури, вологості і вмісту пилу в повітрі і живитися від мереж як змінного, так і постійного струму, що робить його ефективним рішенням для сервіс-провайдерів, які бажають розширити свої мережі. Конструкція MGS3700-12C підтримує «доступ спереду» (на передній панелі розташовані роз’єми електроживлення і підключення інтерфейсів передачі даних), що спрощує підключення і обслуговування встановленого в зовнішніх телекомунікаційних шафах устаткування. Зовнішній блок сигналізації підключає дверцята шафи до мережі управління, щоб запобігти неавторизований доступ до розташованої в ньому техніки.

Вдосконалений цифровий інтерфейс DDMI забезпечує доступ в реальному часі до поточних параметрів пристрою, а в якості опції в ньому реалізовані такі функції, як програмний контроль і моніторинг сигналів введення-виведення SFP. Крім того, в DDMI повністю інтегрований функціонал для впровадження цифрових алармов і попереджень.

Завдяки підтримці цифрового інтерфейсу моніторингу користувачі можуть стежити за станом компонентів, при необхідності ізолювати їх і прогнозувати збої трансиверів.

DDMI веде моніторинг:

 • температури модуля SFP
 • напруги живлення
 • відхилення струму
 • потужності на виході
 • потужності на вході

Характеристики

Тип комутатора

Керований

Додатково

Кріплення в стійку, Наявність SFP портів, Консольний порт

Порти

1 Гбіт/c

Кількість портів RJ45

Кількість SFP портів

12

Рівень комутатора

L2

Додаткові характеристики

Тип комутатораКерований
Порти12 x RJ-45 Gigabit Base-T (або 12 слотів SFP)
Продуктивність комутації24 Gbps
Швидкість пересилання пакетів17.8 Mpps
Буфер пакетів1 мільйон байт
Таблиця MAC-адрес16к
ФункціїIPv6
RSPAN
Удосконалення функціонала для використання в мережах операторів
Безпека і аутентифікація користувачівАутентифікація IEEE 802.1X
IP source guard (static IP/MAC binding, DHCP snooping, ARP inspection)
Ізоляція IP-підмереж VLAN і VLAN
Обмеження числа MAC-адрес на один порт
Loop guard запобігає впливу на комутатор іншого комутатора, який вже утворив петлю
Фільтрація MAC-адрес для окремих портів захищає доступ до кожного порту
MAC freeze
Безпека порту, ізоляція порту, віддзеркалення порту
Аутентификация RADIUS MAC
Статичне перенаправлення MAC-портів для окремого порту доступ до мережі отримують тільки певні MAC-адреси (безпека на рівні порту)
Фільтрація MAC/IP/TCP/UDP на швидкості фізичної лінії
Віддзеркалення MAC/IP/TCP/UDP на швидкості фізичної лінії
Обмеження швидкості MAC/IP/TCP/UDP на швидкості фізичної лінії
GVRP, автоматична реєстрація члена VLAN
Гостьова VLAN
Захист центрального процесора CPU
RSPAN
IP-MAC - Port binding
Резервування для захисту від збоївIEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) забезпечує швидку конвергенцію spanning tree незалежно від таймера spanning tree
IEEE 802.1s multiple spanning tree забезпечує доступність з'єднання в середовищі з декількома VLAN за рахунок дозволу кількох spanning tree
MRSTP-Multiple RSTP
Агрегування з'єднаньВідповідність IEEE 802.3a d LACP link aggregation
Підтримка static manually port trunking
До шести груп агрегування, в кожній групі вісім портів вибираються випадковим чином
VLAN trunking
Управління трафіком і QoSBroadcast storm control
IEEE 802.1pc вісьмома апаратними чергами пріоритетів на кожен порт для різних типів трафіку
IEEE 802.1ad QinQ/selected QinQ
IEEE 802.1Q на базі тегів і портів VLAN
Алгоритм розкладу Weighted Fair Queuing (WFQ)/WRR/SPQ
Обмеження швидкості на основі політик
Обмеження смуги пропускання на основі політик
Traffic shaping/обмеження швидкості на основі портів
Віддзеркалення трафіку на основі політик
IGMP snooping (v1, v2, v3)
IGMP filtering
Підтримка пакетів Jumbo (9 кбайт) для високої швидкості резервного копіювання та відновлення
Підтримка GVRP, автоматична реєстрація членів VLAN
Multicast VLAN Registration (MVR)
BPDU transparency
Відповідність стандарту мIEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
IEEE 802.3u 100BASE-Tx Ethernet
IEEE 802.ab 1000BASE-T Ethernet
IEEE 802.3z 1000BASE-X
IEEE 802.3x flow control
IEEE 802.1d spanning tree protocol
IEEE 802.1w rapid spanning tree protocol
IEEE 802.1s multiple spanning tree protocol
IEEE 802.1p class of service, priority protocols
IEEE 802.1Q VLAN tagging
IEEE 802.1X port authentication
IEEE 802.3ad LACP aggregation
IEEE 802.1ad VLAN stacking
IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet (EEE)
Робоча температура0 ° C - 65 ° C
Температура зберігання-25 ° C - 70 ° C
ВологістьДо 99% (без конденсату)
ЖивленняДва варіанти живлення (змінного і постійного струму):
100 - 240 В AC, 50/60 Гц
До 72 В DC
Розміри438 x 225 x 45 мм
Вага3.4 кг