Комутатор TP-Link T2500-28TC (TL-SL5428E) 24xFE, 4x1GE, 4x1GE / SFP, L2, JetStream

Код товару: 43561

3 983грн. б/г: 3983грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: T2500-28TC Категорія: Виробник: TP-LINK Network

Доставка

 • Самовивіз - безкоштовно
  (Київ, Дніпро, Одеса)
 • По Києву - безкоштовно
 • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

 • Готівкова оплата
 • Безготівкова оплата з ПДВ
 • Картою будь-якого банку
 • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

 • Офіційна - 12 міс.
 • Обмін/повернення - 14 днів

Опис

T2500-28TC розроблений для середніх підприємств і надає широкий набір функцій управління другого рівня. Він забезпечує високу пропускну здатність там, де це необхідно: у високопродуктивних робочих групах, у віддалених сегментах мережі, а також для магістрального з’єднання Fast Ethernet комутаторів і високошвидкісних серверів в невеликих мережах. T2500-28TC володіє 4 комбо SFP-слотами, які надають гнучкість мережевого підключення.
Цей керований комутатор другого рівня оснащено надійними функціями безпеки та управління. Список контролю доступу (ACL, L2 to L4) і функції захисту забезпечують безпеку від граничного рівня до рівня ядра, захищають від широкомовних штормів, ARP і DoS-атак і т.д.
Функція пріоритетності трафіку (QoS, L2 to L4) забезпечує розширені можливості управління трафіком для більш швидкої та надійної передачі даних.
Зручний веб-інтерфейс, а також CLI, SNMP і RMON забезпечують швидке налаштування та управління без затримок. Для робочих відділів і департаментів, яким потрібен комутатор 2 рівня за вигідною ціною з можливістю гигабитного підключення, повністю керований комутатор другого рівня T2500-28TC стане в нагоді.
Мережева безпека
Керований комутатор другого рівня T2500-28TC підтримує функції прив’язки за IP/MAC-адресою і портом (IP-MAC-Port Binding), Port Security, Storm Control і DHCP Snooping, які забезпечують захист від широкомовних штормів, ARP-атак і т.д.
Дані пристрої здатні розпізнавати типові DoS-атаки, і ви зможете захистити себе від них ще легше, ніж будь-коли раніше. Крім того, функція списку контролю доступу (ACL, L2 to L4) дозволяє обмежувати доступ до критичних ресурсів мережі, забороняючи передачу пакетів на основі MAC-адреси, IP-адреси, TCP / UDP-портів джерела і призначення і навіть VLAN ID.
Маршрутизатор також підтримує аутентифікацію 802.1X, яка використовується разом з RADIUS-сервером для запиту інформації по аутентифікації до моменту надання доступу до мережі. Функція гостьового VLAN дозволяє клієнтам без підтримки 802.1X отримувати доступ до певних мережевих ресурсів.
Неблокована комутація
T2500-28TC забезпечує неблоковану комутацію для підключень Fast Ethernet. Пристрій має неблоковану агреговану пропускну здатність в 12,8 Гбіт/с. Комутатор оснащений 24 портами 10/100 Мбіт/с і 4 портами 10/100/1000BASE-T. Всі гігабітні порти є комбо портами, які будуть відключені, якщо використовуються відповідні 1000BASE-X SFP-слоти. Це забезпечить вашій мережі велику гнучкість.
Ethernet OAM
Комутатор T2500-28TC забезпечує 802.3ah OAM і DLDP (Device Link Detection Protocol), які призначені для моніторингу та усунення несправностей мереж Ethernet і дозволяють поліпшити якість мережевого управління.
DDM
T2500-28TC має підтримку функції DDM (Digital Diagnostic Monitoring), яка дозволяє переглядати стан SFP-модулів, підключених до комутатора і встановлювати налаштування сповіщень, сигналів попередження, порогових значень температури, порогових значень напруги, відхилень від поточних порогових значень, а також граничних параметрів вхідного живлення.
Оптимізація голосових і відео додатків
Для інтеграції в одній мережі сервісів по передачі голосу, відео і даних T2500-28TC застосовує безліч політик пріоритетності даних (QoS). Адміністратори зможуть призначати пріоритетність трафіку на базі IP-адреси або MAC-адреси, номера порту TCP або UDP. Таким чином, передача голосу і відео завжди буде плавною і без артефактів. Завдяки підтримці Voice VLAN голосові додатки будуть працювати більш надійно.
Для інших мультимедіа-додатків за запитом, таких як IPTV, T2500-28TC забезпечить розширені функції для легкого управління потоком. Наприклад, IGMP snooping надасть комутатору розумну переадресацію мультикаст-потоку тільки для певних передплатників, в той час як IGMP throttling & filtering буде обмежувати кожного передплатника на рівні порту для запобігання несанкціонованого мультикаст-доступу.
Розширені функції управління
T2500G-28TC простий у використанні та управлінні. Він підтримує стандартні й звичні для користувачів функції, такі як графічний веб-інтерфейс і інтерфейс командного рядка. Захист трафіку забезпечується SSL або SSH шифруванням. Підтримка SNMP (v1 / 2/3) і RMON дозволяє комутатору виконувати збір інформації та відправляти попереджувальні сигнали в разі відхилень від нормального режиму роботи.
Функції 2 рівня
IGMP Snooping
4000 одночасних VLAN з 4000 VID
QinQ
GARP VLAN Registration Protocol (GVRP)
STP / RSTP / MSTP
Link Aggregation Group (LAG)
Пріоритезація трафіку (QoS)
Підтримка IEEE 802.1P
8 пріоритетних черг
DSCP QoS
Обмеження швидкості
Функції безпеки
Пріоритезація по IP/MAC/порту
Список контролю доступу (L2 ~ L4 ACL)
AAA
Аутентифікація 802.1x і RADIUS
Захист від DoS-атак
Port Security
Шифрування SSL і SSH
OAM
802.3ah Ethernet Link OAM
Device Link Detect Protocol (DLDP)
Управління
Графічний веб-інтерфейс
Інтерфейс командного рядка
Telnet
DHCP Relay
LLDP, LLDP-MED
Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
SNMP v1 / v2c / v3
RMON (1,2,3,9 групи)

Характеристики

Тип комутатора

Керований

Порти

100 Мбіт/с, 1 Гбіт/c

Кількість портів

24

Кріплення в стійку

Так

Додатково

Наявність SFP портів

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

У зв'язку з переходом на нову версію сайту Ваш пароль був скинутий. Скористайтесь будь ласка, формою відновлення пароля для входу в особистий кабінет.

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up