Комутатор D-Link DES-1210-52

Код товару: 45491

6 607грн. б/г: 6607грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DES-1210-52 Категорія: Виробник: D-LINK

Доставка

 • Самовивіз - безкоштовно
  (Київ, Дніпро, Одеса)
 • По Києву - безкоштовно
 • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

 • Готівкова оплата
 • Безготівкова оплата з ПДВ
 • Картою будь-якого банку
 • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

 • Офіційна - 12 міс.
 • Обмін/повернення - 14 днів

Опис

Комутатор D-Link DES-1210-52 має 48 портів 10/100Base-TX та 2 порти 10/100/1000 Base-T, а також 2 комбо-порти 10/100/1000 Base-T / SFP.
Цей комутатор об’єднує в собі функції розширеного управління і безпеки, що забезпечують кращу продуктивність і масштабованість. Підтримка IPv6 дозволяє виконати перехід від IPv4 до IPv6 без шкоди для наявної мережевої інфраструктури. Функції управління включають SNMP, управління на основі Web-інтерфейсу, утиліту D-Link Network Assistant і Compact Command Line. DES-1210-52 — це функціональне рішення для мереж малого і середнього бізнесу.
Гнучка інтеграція в мережу
Девайс надає підприємствам малого та середнього бізнесу (SMB) можливість повного контролю над мережею. Завдяки наявності портів 1000Base-T Gigabit Ethernet, що забезпечують підключення по наявному кабелю категорії 5 на базі витої пари, використання цього комутатора не вимагає відмови від інфраструктури, що вже існує.
DES-1210-52 забезпечує гнучке підключення до опорної мережі або серверів. Крім того, всі порти підтримують автоматичне визначення MDI / MDIX перехресних кабельних підключень. Це виключає необхідність застосування кросированих кабелів на uplink портах і забезпечує підключення настільних комп’ютерів.
Розширені функції рівня 2
Модель DES-1210-52 підтримує ряд функцій другого рівня, включаючи:

 • IGMP Snooping,
 • Port Mirroring,
 • Spanning Tree,
 • Link Aggregation Control Protocol (LACP).

Управління потоком IEEE 802.3x дозволяє безпосередньо підключити сервери до комутатора для швидкої та надійної передачі даних.
Девайс підтримує функцію діагностики кабелю і функцію Loopback Detection, яка використовується для виявлення петель і автоматичного відключення порту. Функція діагностики кабелю призначена для визначення якості витої пари, а також типу несправності кабелю.
QoS, управління смугою пропускання
Пристрій підтримує Auto Surveillance VLAN (ASV) і Auto Voice VLAN, і є ідеальним рішенням для розгортання VoIP і відеоспостереження. Auto Surveillance VLAN — це нова технологія, яка вбудована в комутатор D-Link, та об’єднує дані та передачу відеоспостереження через один комутаційний девайс Web Smart, скорочуючи вартість обслуговування обладнання.
ASV також гарантує якісний перегляд відео в реальному часі та управління без шкоди для передачі звичайних даних мережі. Функція автоматичного визначення підключеного обладнання VoIP дозволяє поміщати голосовий трафік у виділену VLAN. Завдяки максимальному пріоритету та індивідуальним VLAN, дана функція забезпечує якісну і захищену передачу VoIP-трафіку. Крім того, DSCP маркує Ethernet-пакети з призначенням мережевому трафіку різних сервісів.
Функція управління смугою пропускання дозволяє мережевим адміністраторам зарезервувати смугу пропускання для різних додатків, що вимагають високої пропускної здатності або забезпечення максимального пріоритету.
Мережева безпека
Автентифікація на основі порту 802.1X дозволяє використовувати зовнішній сервер RADIUS для авторизації користувачів. Крім цього, функція списки управління доступом (ACL) збільшує безпеку мережі та допомагає захистити внутрішню IT-мережу.
Гнучке управління
Управління DES-1210-52 здійснюється за допомогою D-Link Network Assistant або через Web-інтерфейс, що забезпечує віддалене управління мережею аж до портів.
Утиліта D-Link Network Assistant дозволяє користувачам виявити кілька комутаторів D-Link в одному і тому ж сегменті мережі L2. Використання ПЗ виключає необхідність змінювати IP-адресу комп’ютера і забезпечує легку початкову установку комутатора.
Пристрій також підтримує програму D-View 6.0 і інтерфейс командного рядка (CLI) через Telnet. D-View 6.0 — система мережевого управління, яка дозволяє управляти найбільш важливими параметрами, такими як працездатність, надійність і безпека.

Характеристики

Вага 0.0000 kg
Тип комутатора

Smart комутатор

Порти

100 Мбіт/с

Кількість портів

48

Кріплення в стійку

Так

Додатково

Наявність SFP портів

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up