Комутатор D-Link DGS-1100-16 / ME 16x1GE Metro Ethernet

Код товару: 45554

3 775грн. б/г: 3775грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DGS-1100-16/ME Категорія: Виробник: D-LINK

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Опис

Комутатор D-Link DGS-1100-16/ME надасть вам для підключення компонентів сучасної структурованої комунікаційної мережі 16 портів Gigabit Ethernet. Підключення проводиться за допомогою кабелю типу «вита пара».

Пристрій порадує тих, хто вважає за краще заздалегідь забезпечити власну безпеку не тільки під час інформаційного обміну. Наприклад, цей комутатор не чутливий до небезпечних, для таких пристроїв, стрибків статичної електрики. Спеціальний захист не дає завдати шкоди вашому майну. Комплект функцій забезпечує аутентифікацію кожного користувача і успішно охороняє вашу СКС від зовнішніх і внутрішніх загроз.

Наприклад, така розробка, як Static MAC. Їй під силу захист від таких небезпечних явищ, як IGMP Snooping і мережевий шторм. Той самий могутній Static MAC здатний допомогти вам створити, так званий, “білий список MAC-адрес” тільки пристрої, що потрапили в нього, мають можливість отримати доступ в вашу мережу. Неавторизовані пристрої залишаться не при справах. Мережевий шторм небезпечний тим, що при його виникненні важливо знизити навантаження до допустимого рівня для вашої пропускної смуги для передачі пакетів інформації за допомогою блокування даних, які підпадають під заздалегідь задані обмеження.

Характеристики

Тип комутатора

Керований

Порти

1 Гбіт/c

Кількість портів

16

Кріплення в стійку

Немає