Комутатор D-Link DGS-1100-24P 24x1GE (ports 1-12 w / PoE supp) EasySmart

Код товару: 45555

8 650грн. б/г: 8650грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DGS-1100-24P Категорія: Виробник: D-LINK

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.

Опис

Гігабітний комутатор D-Link DGS-1100-24P / ME є ідеальним рішенням для застосування в мережах Metro Ethernet. Пристрій оснащений 12 портами 10/100/1000 Base-T і 12 портами 10/100/1000 Base-T з підтримкою PoE. Захист від статичної електрики забезпечує стійкість до перепадів напруги, а повний набір функцій безпеки й автентифікації захищає мережу від внутрішніх і зовнішніх загроз.
Енергозберігаюча технологія D-Link Green
Комутатор відповідає стандарту IEEE802.3az Energy Efficient Ethernet, споживаючи менше електроенергії при невеликому обсязі трафіку.
Установка пристроїв EEE забезпечує підприємствам малого і середнього бізнесу економію коштів, скорочуючи витрати, пов’язані з купівлею обладнання для охолодження.
Пристрій підтримує технологію D-Link Green, що забезпечує автоматичне скорочення енергоспоживання. Крім цього, комутатор визначає статус з’єднання на кожному порту і забезпечує автоматичне відключення живлення неактивних портів.
Просте управління
Комутатор підтримує управління за допомогою утиліти D-Link Network Assistant, а також через інтерфейс командного рядка.
ПЗ дозволяє користувачам виявити комутатори лінійки D-Link в одному і тому ж сегменті мережі L2. Використання Network Assistant виключає необхідність змінювати IP-адресу комп’ютера і забезпечує легку початкову установку пристрою.
У списку буде відображено комутатори, що належать одному і тому ж сегменту мережі та підключення до локального комп’ютера користувача, при цьому існує можливість негайного доступу.
Користувачеві доступна розширена конфігурація та основні установки виявлених пристроїв, наприклад, зміна пароля й оновлення програмного забезпечення.
QoS, управління смугою пропускання
DGS-1100-24P / ME є ідеальним рішенням для розгортання VoIP і відеоспостереження.
Технологія Auto Surveillance VLAN об’єднує дані та передачу відеоспостереження через один комутатор, скорочуючи, таким чином, вартість і засоби обслуговування обладнання. ASV також гарантує якісний перегляд відео в реальному часі й управління без шкоди для передачі звичайних даних мережі.
Функція автоматичного визначення підключеного обладнання VoIP дозволяє поміщати голосовий трафік у виділену VLAN. Завдяки максимальному пріоритету й індивідуальної VLAN, дана функція забезпечує якісну і захищену передачу VoIP-трафіку.
Функція управління смугою пропускання дозволяє мережевим адміністраторам зарезервувати смугу пропускання для різних додатків, що вимагають високої пропускної здатності або забезпечити максимальний пріоритет.
Підтримка PoE
Значно спрощує установку IP-камер, телефонів VoIP і точок доступу. Якщо пристрій підтримує PoE, він може отримувати живлення безпосередньо від комутатора, бо свитч відповідає стандарту 802.3af / 802.3at PoE c загальним бюджетом потужності 100 Вт. Порти Gigabit Ethernet забезпечують максимально можливу швидкість для надання користувачам послуг цифрового телебачення.
Простий пошук і усунення несправностей
Функція Loopback Detection використовується для виявлення петель і автоматичного відключення порту, на якому виявлено петлю.
Функція діагностики кабелю призначена для визначення типів мідних кабелів, а також типу несправності.
Розширений набір функцій
Виріб підтримує розширені функції безпеки:
Функція Static MAC дозволяє створити білий список MAC-адрес, що дозволяє доступ тільки авторизованим пристроям.
Функція захисту від мережевого шторму необхідна для обмеження до заданого порогу широкомовного, багатоадресного або невідомого одноадресного трафіку. Комутатор блокує або відкидає пакети, які потрапляють під дію даного обмеження, бо велика кількість такого трафіку може призвести до перевантаження мережі.
Функція IGMP Snooping дозволяє скоротити кількість багатоадресного трафіку і збільшити продуктивність мережі.

Характеристики

Тип комутатора

Некерований

Порти

1 Гбіт/c

Кількість портів

24

Кріплення в стійку

Так