Комутатор D-Link DGS-1210-20 / ME 16x1GE, 4xSFP, WebSmart

Код товару: 45521

6 512грн. б/г: 6512грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DGS-1210-20/ME/B Категорія: Виробник: D-LINK

Доставка

 • Самовивіз - безкоштовно
  (Київ, Дніпро, Одеса)
 • По Києву - безкоштовно
 • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

 • Готівкова оплата
 • Безготівкова оплата з ПДВ
 • Картою будь-якого банку
 • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

 • Офіційна - 12 міс.
 • Обмін/повернення - 14 днів

Опис

Модель є ідеальним рішенням для застосування в мережах Metro Ethernet. Комутатор оснащений 16 портами 10/100/1000Base-T для підключення по витій парі, а також 4 SFP-портами, застосовуваними для організації підключення до високошвидкісної магістралі.
Захист від статичної електрики 6 кВ забезпечує стійкість до перепадів напруги, а повний набір функцій безпеки та аутентифікації захищає мережу від внутрішніх і зовнішніх загроз.
Відмовостійкість / висока продуктивність
Комутатор підтримує протоколи Spanning Tree (STP): 802.1D-2004 edition, 802.1w і 802.1s. Вони дозволяють організувати резервний маршрут передачі даних, який використовується в разі виникнення несправностей в мережі.
Модель також підтримує агрегування каналів 802.3ad, яке забезпечує об’єднання в групи декількох портів і, як наслідок, збільшення смуги пропускання і підвищення відмовостійкості з’єднань.
Свитч підтримує стандарт 802.1p для управління якістю обслуговування (QoS), що дозволяє класифікувати трафік в режимі реального часу на 8 черг з використанням механізмів їх обробки Strict і Weighted Round Robin (WRR).
Класифікація пакетів здійснюється на основі:

 • TOS,
 • DSCP,
 • MAC-адреси,
 • IPv4 / IPv6-адреси,
 • VLAN ID,
 • номера порту TCP / UDP,</li
 • типу протоколу,
 • вмісту пакетів, що визначається користувачем.
  Це надає можливість гнучкого налаштування для мультимедійних додатків VoIP або IPTV.
  Безпека та аутентифікація
  Свитч підтримує управління доступом 802.1X на основі порту / вузла, можливість створення гостьового VLAN, а також аутентифікацію RADIUS / TACACS+ для управління доступом до мережі.
  Функція IP-MAC-Port Binding дозволяє контролювати доступ комп’ютерів до мережі на основі їх IP- і MAC-адрес, а також порту підключення.
  Вбудована функція D-Link Safeguard Engine™ забезпечує ідентифікацію і пріоритизації пакетів, призначених для обробки процесором комутатора, з метою запобігання шкідливих атак. Крім того, функція списків управління доступом (ACL) підвищує безпеку і продуктивність мережі.
  Функції управління
  Зручний для користувача Web-інтерфейс забезпечує простоту управління, а автоматичне налаштування DHCP надає функції розширеного управління, дозволяючи адміністраторам заздалегідь встановити налаштування і зберегти їх на TFTP-сервері. Після цього окремі комутатори можуть отримати IP-адреси з сервера і завантажити попередньо задані параметри конфігурації.
  Протокол LLDP дозволяє мережевому обладнанню сповіщати локальну мережу про своє існування і характеристики, що допомагає краще управляти топологією мережі.
  Кожен порт підтримує функцію діагностики кабелю, що допомагає визначити різні несправності.
  Управління трафіком і смугою пропускання
  Функція управління смугою пропускання дозволяє мережевим адміністраторам визначати пропускну здатність для кожного порту з мінімальним кроком 64 Кбіт/с для вхідного трафіку.
  Модель також підтримує функцію захисту від широкомовного шторму, яка зводить до мінімуму ймовірність вірусних атак в мережі.
  Функція віддзеркалення портів спрощує діагностику трафіку та допомагає адміністраторам стежити за продуктивністю комутатора, змінювати її в разі потреби.
  Підтримка функції IGMP Snooping дозволяє скоротити обсяг багатоадресного трафіку та оптимізувати продуктивність мережі.
  Багатоадресна розсилка
  Свитч підтримує повний набір функцій рівня 2 для роботи з багатоадресною розсилкою. Завдяки цьому модель надає можливість роботи з IPTV-сервісами.
  Функція IGMP / MLD Snooping на основі хоста забезпечує підключення декількох клієнтів багатоадресної групи до одного мережевого інтерфейсу.
  При використанні функції ISM VLAN багатоадресний трафік передається в окремій VLAN з метою ефективного витрачання смуги пропускання. Профілі ISM VLAN дозволяють користувачам швидко і легко призначити / замінити попередні налаштування на портах передплатників під LGPL.

Характеристики

Тип комутатора

Smart комутатори

Порти

1 Гбіт/c

Кількість портів

16

Кріплення в стійку

Немає

Додатково

Наявність SFP портів

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

У зв'язку з переходом на нову версію сайту Ваш пароль був скинутий. Скористайтесь будь ласка, формою відновлення пароля для входу в особистий кабінет.

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up