Комутатор D-Link DGS-1510-28X 24x1GE, 4xSFP +, SmartPro

Код товару: 45530

8 990грн. б/г: 8990грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DGS-1510-28X Категорія: Виробник: D-LINK

Доставка

 • Самовивіз - безкоштовно
  (Київ, Одеса, Дніпро)
 • По Києву - безкоштовно
 • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

 • Готівкова оплата
 • Безготівкова оплата з ПДВ
 • Оплата карткою за реквізитами
 • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

 • Офіційна - 12 міс.
 • Обмін/повернення - 14 днів

Опис

Комутатори з підтримкою Рое ідеально підходять для корпоративних клієнтів, в мережах яких використовуються VoIP-сервіси, бездротові точки доступу і мережеві відеокамери. Комутатор DGS-1510-28P з 24 портами РоЕ підтримує стандарт 802.3at (до 30 Вт вихідної потужності на порт) і забезпечує подачу живлення на різні пристрої з підтримкою Рое, дозволяючи розширити існуючу мережу в міру росту підприємства, а також ввести в експлуатацію новітні технології без надмірних витрат.

10G SFP + порти, використовувані для стекування або uplink-з’єднання

В залежності від реалізованої топології стекування (лінійною або кільцевою) для створення фізичного стека користувачі можуть використовувати один або два порти 10-Gigabit SFP +. Використовуючи додаткові кабелі можна об’єднати в стек до 6 пристроїв (288 гігабітних портів) і отримати широку смугу пропускання за доступною ціною. Крім того, в одному стеку можна використовувати будь-які комутатори серії DGS-1510 з метою зручності настройки, управління, а також пошуку та усунення несправностей. Підтримуючи швидкість 20 Гбіт/с в режимі повного дуплексу, комутатор DGS-1510 дозволяє підключитися до опорної мережі і до серверів, забезпечуючи при цьому високу продуктивність.

Управління трафіком рівня 3

Комутатори серії DGS-1510 підтримують статичну маршрутизацію, яка створює можливість для зв’язку між різними групами користувачів в різних сегментах VLAN в мережі. Оскільки комутатори можуть управляти маршрутизацією всередині локальної мережі, обробку виключно зовнішньої маршрутизації трафіку можна доручити мережевому маршрутизатору.

Розширені функції рівня 2

Комутатори серії DGS- 1510 підтримують ряд функцій рівня 2, включаючи IGMP Snooping, Port Mirroring, Spanning Tree і Link Layer Discovery Protocol (LLDP). Управління потоком IEEE 802.3x дозволяє безпосередньо підключити сервери до комутатора для швидкої і надійної передачі даних. Комутатори підтримують функцію діагностики кабелю і функцію Loopback Detection. Функція Loopback Detection використовується для визначення петель і автоматичного відключення порту або VLAN, на якому виявлено петля. Функція діагностики кабелю призначена для визначення якості мідних кабелів, а також типу несправності кабелю.

QoS, управління смугою пропускання

Комутатори серії DGS-1510 підтримують Auto Surveillance VLAN (ASV) і Auto Voice VLAN, і є ідеальним рішенням для розгортання VoIP і відеоспостереження. Auto Surveillance VLAN – це нова, ведуча в галузі технологія, вбудована в комутатори Smart D-Link. Дана технологія об’єднує дані і передачу відеоспостереження через один комутатор SmartPro, скорочуючи, таким чином, вартість і засоби обслуговування обладнання. ASV також гарантує якісний перегляд відео в реальному часі і управління без шкоди для передачі звичайних даних мережі. Функція автоматичного визначення підключеного обладнання VoIP дозволяє поміщати «голосовий» трафік у виділену VLAN. Завдяки максимальному пріоритету та індивідуальним VLAN, дана функція забезпечує якісну і захищену передачу VoIP-трафіку. Крім того, DSCP маркує Ethernet-пакети з призначенням мережному трафіку різних сервісів. На додаток, функція управління смугою пропускання дозволяє мережевим адміністраторам зарезервувати смугу пропускання для різних додатків, що вимагають високої пропускної здатності або забезпечити максимальний пріоритет.

Мережева безпека

Функція D-Link Safeguard Engine захищає комутатори від шкідливого трафіку, викликаного активністю вірусів. Аутентифікація на основі порту 802.1X дозволяє використовувати зовнішній сервер RADIUS для авторизації користувачів.

Крім цього, функція списків управління доступом (ACL) збільшує безпеку мережі і допомагає захистити мережу, фільтруючи трафік, що виходить від несанкціонованих MAC-адрес або IP-адрес.

Комутатори серії DGS-1510 підтримують функцію запобігання атак ARP Spoofing, що захищає від атак в мережі Ethernet, які можуть викликати зміну трафіку або його затримку шляхом відправки помилкових ARP-повідомлень. Для запобігання атак ARP Spoofing комутатор використовує функцію Packet Control ACLs для блокування пакетів, що містять неправдиві ARP-повідомлення. Для підвищення рівня безпеки використовується функція DHCP Server Screening, що забороняє доступ неавторизованим DHCP-серверів.

Підтримка IPv6

В серії DGS-1510 реалізована підтримка функціоналу IPv6, включаючи MLD Snooping, IPv6 ACL/QoS і IMPB (IP-MAC-Port Binding), що сприяє легкої інтеграції обладнання в мережі наступного покоління. Крім цього, дана серія підтримує функції обох стеків протоколів IPv4/v6, дозволяючи комутаторам виступати в ролі моста між мережами IPv4 і IPv6.

Гнучкість управління

Серія DGS-1510 підтримує функцію Single IP Management (SIM), яка дозволяє управляти віртуальним стеком з 32 пристроїв через один IP-адрес. Ця функція значно спрощує управління як невеликими робочими групами, так і телекомунікаційними центрами, одночасно дозволяючи масштабувати мережу і збільшувати пропускну здатність у разі потреби.

Використання Web-інтерфейсу управління комутаторами серії DGS-1510 і утиліти D-Link Network Assistant дозволяє адміністраторам дистанційно керувати мережею на рівні портів. Утиліта D-Link Network Assistant підтримує функції автоматичного виявлення і відображення на екрані комутаторів D-Link серії Web Smart, що належать одному і тому ж сегменту мережі L2. Web-інтерфейс забезпечує доступ до комутатора з будь-якої точки мережі без необхідності введення IP-адреси або маски підмережі, що дозволяє виконати настройку та базову установку знайдених пристроїв, включаючи зміну пароля і оновлення програмного забезпечення.

Комутатори серії DGS-1510 також підтримують інтерфейс командного рядка (CLI) і SNMP MIB, забезпечуючи можливість централізованого управління у великій мережі. Управління інтерфейсом командного рядка (CLI) здійснюється через консольний порт і Telnet. За рахунок наявності на комутаторі консольного порту підключення до нього можливо навіть в разі високого завантаження мережі.

Економія електроенергії

Комутатори серії DGS-1510 підтримує технологію D-Link Green 3.0, яка забезпечує економію електроенергії без зниження продуктивності і функціональних можливостей пристроїв. Підтримка стандарту 802.3az Energy Efficient Ethernet дозволяє автоматично зменшити енергоспоживання при невеликому обсязі трафіку. Функція енергозбереження забезпечує автоматичне відключення живлення неактивних портів, вимикання індикаторів і перехід системи в сплячий режим за розкладом. Розклад також можна застосовувати до комутатора з підтримкою PoE, що дозволяє уникнути зайвого споживання енергії під час спаду активності.

Характеристики

Тип комутатора

Smart комутатор

Додатково

Кріплення в стійку, Наявність SFP портів, Консольний порт

Порти

1 Гбіт/c, 10 Гбіт/с

Кількість портів RJ45

Кількість SFP портів

4

Рівень комутатора

L2

Додаткові характеристики

Кількість портів24 порти 10/100/1000 Мбіт/с, 4 порти 10G SFP +
Стандарти та функції на портахIEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, 802.3ae 10 GbE, Управління потоком IEEE 802.3x для режиму повного дуплексу, Автовизначення швидкості
Консольний портRJ-45
Мережеві кабеліUTP Cat. 5, Cat. 5e (макс. 100 м)
EIA/TIA-568 100-ом STP (макс. 100 м)
Напів/повний дуплексПовний/напівдуплекс для швидкості 10/100 Мбіт/с
Автовизначення полярності кабелюНалаштування роздільної здатності автоматично або вручну MDI/MDIX
ПродуктивністьКомутаційна матриця: 128 Гбіт/с
Метод передачі: Store-and-forward
Таблиця MAC-адрес: 16 000 записів на пристрій
Оновлення MAC-адрес:
- До 512 статичних записів MAC-адрес
- Вмикання/вимикання автовивчення MAC-адрес
Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів: 95,24 Mpps
Буфер пакетів: 1,5 МБ на пристрій
Flash-пам'ять32 МБ
Оперативна пам'ять256 МБ
Функції програмного забезпеченняСтекування
Віртуальне стекування
- D-Link Single IP Management
- До 32 пристроїв у віртуальному стеці
Смуга пропускання: до 20 Гб
Фізичне стекування
- Лінійна або кільцева топологія
- Смуга пропускання в режимі повного дуплексу: до 40 Гб
- До 6 пристроїв в стеку
- При використанні функції стека резервуються 2 порти SFP +
Функції L2Таблиця MAC-адрес: 16K
Управління потоком
- Управління потоком 802.3x
- Запобігання блокувань HOL
Jumbo-фрейми до 9000 байт
IGMP Snooping
- IGMP v1/v2 Snooping
- IGMP v3 awareness
- Підтримка до 512 IGMP-груп
- Підтримка до 128 статичних багатоадресних груп
- IGMP на VLAN
- Підтримка IGMP Snooping Querier
- IGMP Snooping Fast Leave на основі вузла
MLD Snooping
- Supports MLD v1/v2 awareness
- Підтримка 512 груп
- Підтримка 128 статичних багатоадресних груп
MLD Snooping на основі VLAN
MLD Fast Leave на основі вузла
MLD Snooping Querier
Spanning Tree Protocol
- 802.1D STP
- 802.1w RSTP
- 802.1s MSTP
Функція Loopback Detection
802.3ad Link Aggregation
- Макс. 32 групи на пристрій/8 портів на групу
Віддзеркалення портів
Підтримка 4 груп віддзеркалення
One-to-One, Many-to-One
Підтримка віддзеркалення для вхідного/вихідного/трафіку в обох напрямках
Фільтрація багатоадресних розсилок
Перенаправлення всіх незареєстрованих груп
Фільтрація всіх незареєстрованих груп ERPS
VLAN802.1Q Tagged VLAN
Групи VLAN: 4K
Настроюваний VID: 0 ~ 4094
GVRP Asymmetric VLAN
Aut- Voice VLAN
Aut- Surveillance VLAN
MAC-Based VLAN
802.1v Protocol-Based VLAN
Якість обслуговування (QoS)CoS на основі:
- Черг пріоритетів 802.1p
- VLAN
- MAC-адреси
- Ether type
- IP-адреси
- DSCP
- Типу протоколу
- Номери порту TCP/UDP
- DSCP для класу трафіку IPv6
Мітки потоку IPv6
802.1 p Quality of Service
Обробка черг
- Strict Priority Queue (SPQ)
- Weighted Round Robin (WRR)
- Deficit Round Robin (DRR)
- SPQ + WRR
8 черг на порт
Управління смугою пропускання
- На основі порту (Вхідне/вихідне, з мінімальним значенням 64 Кбіт/с для 10/100/1000 BASE-T)
Функції L3ARP - 256 статичних ARP записів
- Підтримка Gratuitous ARP
IPv6 Neighbour Discovery (ND)
16 IP-інтерфейсів
Маршрут за замовчуванням
Статична маршрутизація
- Макс. кількість записів статичних маршрутів IPv4: 64
- Макс. кількість записів статичних маршрутів IPv6: 32
Inter-VLAN Routing
Списки управління доступом (ACL)ACL на основі:
- Черг пріоритетів 802.1p
- VLAN
- MAC-адреси
- Ether type
- IP-адреси
- DSCP
- Типу протоколу
- Номери порту TCP/UDP
DSCP для класу трафіку IPv6
Мітки потоку IPv6
Дії ACL
- Дозволити
- Відхилити
Макс. кількість списків доступу: 256
Макс. кількість правил: 768
Один або кілька портів (кожне правило)
ACL за розкладом
Статистика ACL
БезпекаPort Security
- Підтримка до 128 MAC-адрес на порт
Захист від широкомовного/багатоадресного/одноадресного шторму
Dynamic ARP Inspection
Статичний MAC-адресу
D-Link Safeguard Engine
DHCP Server Screening
Запобігання атак ARP Spoofing
- Макс. кількість записів: 64
SSH
- Підтримка SSH v2
- Підтримка IPv4/IPv6
Захист від атак BPDU
Запобігання атак DoS
SSL
- Підтримка v1/v2/v3
- Підтримка IPv4/IPv6
Сегментація трафіку
Прив'язка IP-MAC-Port Binding
- DHCPsnooping
- IP Source Guard
- Dynamic ARP inspection
- DHCPv6 Guard
- RA Guard
- IPv6 Snooping
- IPv6 Source Guard
IPv6 ND Inspection
Захист від BPDU-атак
AAAЗмішана аутентифікація 802.1X і по MAC-адресу
- Підтримка локальної бази/RADIUS-сервера
- Підтримка EAP, OTP, TLS, TTLS, PEAP
Управління доступом на основі Web (WAC)
- Управління доступом на основі порту
- Управління доступом на основі вузла
- Динамічне призначення VLAN
Guest VLAN
Аутентификация RADIUS і TACACS + для доступу до комутатора
RADIUS і TACACS + accounting
Управління доступом на основі MAC-адреси (MAC)
- Управління доступом на основі порту
- Управління доступом на основі вузла
Динамічне призначення VLAN
Управління доступом на основі японського Web-інтерфейсу (JWAC)
- Управління доступом на основі порту
- Управління доступом на основі вузла
Динамічне призначення VLAN
OAMДіагностика кабелю
Встановлення заводських налаштувань за замовчуванням
sFlow
УправлінняWeb-інтерфейс
CLI
Telnet-сервер
TFTP-клієнт
IPv6 Neighbor Discovery
Керований MDI/MDIX
SNMP
Підтримка v1, v2c, v3
SNMP Trap
Системний журнал
Макс. кількість записів в журналі: 10 000
DHCP-клієнт
Підтримка утиліти D-Link Network Assistant
SNTP
ICMPv6
Підтримка стека протоколів IPv4/v6
Автоматичне налаштування по DHCP
RMON v1
Технологія D-Link Green 3.0Економія електроенергії
- Залежно від статусу з'єднання
- Вимкнення індикаторів або портів
Сплячий режим
PoE на основі часу (тільки для моделей з підтримкою PoE)
MTBF (годинник)516593,25
Живлення на вході100-240 В змінного струму, 50-60 Гц, внутрішній універсальний блок живлення
Макс. споживана потужність22,3 Вт
Споживання електроенергії у режимі очікування15,2 Вт
Кількість вентиляторів1
Рівень шуму42,7 дБ
Тепловиділення76,043 БТЕ/год
Параметри навколишнього середовищаРобоча температура: від -5 до 50 ° C
Температура зберігання: Від -20 до 70 ° C
Робоча вологість: Від 0% до 95% без конденсату
Вологість зберігання: Від 0% до 95% без конденсату
Розміри440 мм x 210 мм x 44 мм
Вага2 кг
ІндикаториPower/Stacking ID/Fan (на пристрій)
Link/Activity/Speed (на порт 10/100/1000 Мбіт/с)
Link/Activity/Speed (на SFP-порт)
Link/Activity/Speed (на порт 10G SFP +)
Комплект поставкиКомутатор DGS-1510-28X
Кабель живлення
Фіксатор для кабелю живлення
Консольний кабель з роз'ємом RJ-45
2 кріпильних кронштейна для установки в 19-дюймову стійк у
Комплект для монтажу
4 гумові ніжки
Посібник зі швидкого налаштування
Сумісне обладнанняSFP трансивери
- DGS -712
- DEM-310GT
- DEM-311GT
- DEM-312GT2
- DEM-314GT
- DEM-315GT
- DEM-302S-BXD
- DEM-302S-BXU
- DEM-330T
- DEM-330R
- DEM-331T
- DEM-331R
SFP + трансивери
- DEM-431XT
- DEM -432XT
- DEM-433XT
- DEM-434XT
- DEM-436XT-BXD
- DEM-436XT-BXU
Кабелі 10G SFP +
- DEM-CB100S
- DEM-CB300S
- DEM-CB700S
СертифікатиCE, FCC, C-Tick, VCCI, BSMI, CCC
БезпекаcUL, CB

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up