Комутатор D-Link DGS-1510-52X / ME 48x1GE, 4xSFP +

Код товару: 45563

26 071грн. б/г: 26071грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DGS-1510-52X/ME Категорія: Виробник: D-LINK

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Опис

DGS-1510-52X / ME є ідеальним рішенням для застосування в мережах Metro Ethernet. Він оснащений 48 портами 10/100 / 1000Base-Т і 4 портами 10GBase-X SFP +. Захист від статичної електрики забезпечує стійкість до перепадів напруги, а повний набір функцій безпеки та автентифікації захищає мережу від внутрішніх і зовнішніх загроз.
Надійність
Всі Ethernet-порти комутатора оснащені вбудованим захистом від статичної електрики до 6 кВ, що дозволяє захистити пристрій від стрибків напруги.
На випадок перебоїв з електропостачанням в комутаторі передбачений додатковий роз’єм для підключення резервного джерела живлення DPS-500A / DPS-500DC або джерела живлення постійного струму з напругою 12 В.
Завдяки Ethernet Ring Protection Switching (ERPS, ITU-T G.8032) час відновлення роботи кільця після збою не перевищує 50 мс.
Функціонал агрегування портів на основі стандарту 802.1AX дозволяє об’єднувати декілька портів в групу, збільшуючи при цьому смугу пропускання і підвищуючи відмовостійкість з’єднань для забезпечення безперебійної роботи та розподілу навантаження між декількома мережевими пристроями.
Сервіс Triple Play
У комутаторі DGS-1510-52X / ME реалізований широкий набір функцій під LGPL 2 рівня, включаючи IGMP / MLD Snooping, Fast Leave і фільтрацію. Це надає можливість роботи з IPTV-сервісами.
Застосування функцій IGMP / MLD Snooping на основі хоста забезпечує підключення декількох IPTV-передплатників до одного мережевого інтерфейсу. Профілі ISM VLAN дозволяють користувачам швидко і легко призначити або замінити попередні налаштування для портів передплатників під LGPL. Підтримка IGMP Authentication виключає можливість несанкціонованої IPTV-підписки завдяки проведенню автентифікації телевізійних приставок.
Quality of Service
Комутатор DGS-1510-52X / ME підтримує розширений функціонал QoS (Quality of Service) для надання якісного сервісу Triple Play. Класифікація пакетів здійснюється на основі різних полів заголовка або визначається користувачем вмісту пакета, забезпечуючи можливість пріоритезації трафіку.
За допомогою функції управління смугою пропускання провайдери можуть визначити рівень пропускної здатності вхідного / вихідного каналу для кожного порту з кроком до 64 Кбіт / с.
Простота обслуговування, ефективний пошук і усунення несправностей
Підтримка розширеного функціонала OAM (Operation, Administration and Management) дозволяє значно спростити обслуговування, пошук та усунення несправностей.
За допомогою функції діагностики кабелю можна віддалено контролювати стан Ethernet-кабелю і визначати місце виникнення несправності, що дасть змогу провайдеру знизити витрати на обслуговування обладнання.
Функція Connectivity Fault Management (CFM, IEEE 802.1ag) призначена для контролю, пошуку та усунення несправностей в Ethernet-мережах, надаючи провайдерам можливість виконувати перевірку з’єднання, ізолювати проблемні сегменти мережі та ідентифікувати користувачів таких сегментів.
Безпека та автентифікація
У комутаторі передбачений розширений функціонал автентифікації користувача / пристрою, включаючи 802.1X, управління доступом на основі MAC-адрес.
Функції MAC дозволяють мережевим адміністраторам провести автентифікацію користувача / пристрою та управляти безпекою мережі без необхідності установки клієнтського програмного забезпечення, що дуже важливо, у разі, якщо установка ПО на обладнанні клієнта неможлива.
Автентифікація на основі вузла забезпечує точне управління доступом для кожного пристрою мережі. Для інтеграції з білінговими системами та сервісами реалізована підтримка RADIUS.
Функція IP-MAC-Port Binding (IMPB) забезпечує сувору прив’язку за адресами та інтерфейсів, а ARP Spoofing Prevention — захист мережі від атак типу Man-In-The-Middle та ARP Spoofing.

Характеристики

Тип комутатора

Smart комутатори

Порти

10 Гбіт/с

Кількість портів

48

Кріплення в стійку

Так