Комутатор HPE 1920S 48G Switch, 48xGE, 4xGE-SFP ports, L2 / 3, Static, LT Warranty

Код товару: 45539

26 274грн. б/г: 26274грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: JL382A Категорія: Виробник: HP Network

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Опис

48-портовий PoE-комутатор HP OfficeConnect 1920S створений для підприємств малого бізнесу, яким потрібна покращена продуктивність і підтримка додатків з високими вимогами до пропускної здатності.
Свитч — ідеальний вибір для середовищ, що потребують розширених можливостей точного управління, а також гнучкості та інтелектуальних функцій для простоти налаштування і адміністрування мережі.
Це гігабітний комутатор з інтелектуальним управлінням, розширеними функціями та фіксованою конфігурацією, які оптимізовані для підприємств малого бізнесу.
Повністю готовий до роботи надає повний набір можливостей для підвищення гнучкості рішень для малого бізнесу. Модель має інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс. Це сприяє зручності розгортання, адміністрування і належного контролю за основними її компонентами.
Модель підтримує стандарт Energy Efficient Ethernet для зниження енергоспоживання і набір поліпшених функцій для більш надійної роботи.
Розширені засоби безпеки, такі як списки управління доступом, IEEE 802.1x і віртуальні ЛОМ, захищають мережу від небажаного або несанкціонованого доступу.
Засоби управління безпекою дозволяють обмежити доступ до важливих налаштувань, а також надають кілька рівнів привілей із захистом за допомогою пароля і підтримку захищеного протоколу HTTP (HTTPS).
Свитч забезпечує розширені функціональні можливості, такі як статична маршрутизація рівня 3, підтримка IGMP, обмеження пропускної здатності, агрегування каналів.
Апарат також надає можливість живлення IP-пристроїв за допомогою PoE+. Це позбавляє компанії від необхідності закупівлі додаткових кабелів.

Характеристики

Тип комутатора

Smart комутатори

Порти

1 Гбіт/c

Кількість портів

48-54

Кріплення в стійку

Так

Додатково

Наявність SFP портів