Комутатор TP-LINK T2600G-28SQ 24xGE SFP, 4xGE / SFP, 4x10GE SFP, 1xconsole microUSB, L2

Код товару: 43573

13 579грн. б/г: 13579грн. з ПДВ

Немає в наявності

Немає в наявності - Ви можете додати товар в лист очікування, вам прийде повідомлення, коли він знову надійде в продаж

Додати до листа очікування

Артикул: T2600G-28SQ Категорія: Виробник: TP-LINK

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Одеса, Дніпро)
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Оплата карткою за реквізитами
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 60 міс.

Опис

Комутатор T2600G-28SQ забезпечує високу продуктивність, потужні функції рівня 2 і 2 +, такі як статична маршрутизація, і QoS рівня Enterprise, а також надійні функції безпеки. Завдяки 24 гігабітним SFP-слотам, 4 портам 10/100/1000 Мбіт/с RJ45 і 4 10G SFP + портам T2600G-28SQ забезпечує стабільну високошвидкісну мережеву середу. Функції прив’язки за IP-адресою/MAC-адресою/портом і списоком контролю доступу (ACL) забезпечують захист від мережевих штормів, DoS і ARP-атак, і т.д. Функція контролю пропускної здатності (QoS, L2-L4) забезпечить просунуті функції управління трафіком, що дозволить обмінюватися даними більш швидко. OAM і DDM дозволять поліпшити якість мережевого управління. Більш того, c веб-інтерфейсом налаштування, а також такими функціями, як CLI, SNMP, RMON і Dual Image, настройка зможе проводитися ще швидше. Завдяки перерахованим вище опційям комутатор T2600G-28SQ є надійним, ефективним і недорогим рішенням для проектів або корпоративних мереж.

Захист мережі

T2600G-28SQ володіє функціями прив’язки за IP-адресою/MAC-адресою і портом, а також Port Security, захистом від мережевих штормів і DHCP Snooping, що захищають від широкомовних штормів, ARP-атак, DoS-атак. Крім цього, функція списків контролю доступу (ACL, L2 – L4) дозволить обмежувати доступ до важливих мережевих ресурсів, відхиляючи пакети на підставі MAC-адреси джерела/призначення, IP-адреси, портів TCP/UDP і VLAD ID. Комутатор також підтримує 802.1X, яка використовується разом з сервером RADIUS/TACACS +, для запиту аутентифікаційних даних перед допуском користувача до мережі.

Розширені функції приоритизации даних (QoS)

Щоб передача відео, голосу і даних проводилася в рамках однієї мережі, даний комутатор підтримує функцію QoS. Таким чином, адміністратор може налаштувати пріоритетність надання ресурсів мережі (на базі IP і MAC адрес, а також номери порту UDP або TCP), щоб забезпечити надійну роботу голосових і відео додатків без збоїв і зупинок. Разом з опцією Voice VLAN голосові програми у вашій мережі будуть працювати максимально якісно і без переривань.

Безліч функцій рівня 2 і 2 +

Комутатор T2600G -28SQ підтримує широкий набір функцій 2 рівня, включаючи 802.1Q Tag VLAN, віддзеркалення порту, STP/RSTP/MSTP, агрегування каналів і функцію контролю потоку 802.3x Flow Control. Комутатор також має розширені функції мережевого управління, такі як виявлення петель (Loopback detection), діагностика кабельних з’єднань (Cable Diagnostics) і функція відстеження мережевого трафіку IGMP Snooping. Остання забезпечує оптимізовану передачу мультикаст-потоку виключно до кінцевих одержувачів, в той час як функція IGMP throttling & filtering контролює кожного користувача на рівні порту для запобігання несанкціонованого multicast-доступу. Крім цього, T2600G-28SQ підтримує статичну маршрутизацію – функцію рівня 2+, що забезпечує сегментування мережі за допомогою внутрішньої маршрутизації через комутатор, що дозволяє більш ефективно використовувати мережевий трафік.

Функції для інтернет-провайдерів

T2600G-28SQ підтримує ряд функцій для інтернет-провайдера, такі як 802.3ah OAM, DDM, sFlow, QinQ, L2PT PPPoE ID Insertion, IGMP authentication і т.д. Комутатор забезпечує підтримку OAM і DLDP (Device Link Detection Protocol), призначені для моніторингу та усунення несправностей мереж Ethernet і дозволяють поліпшити якість мережевого управління. Функція DDM (Digital Diagnostic Monitoring) для перегляду стану SFP-модулів, підключених до комутатора, і встановлювати настройки сповіщень, сигналів попередження, параметри порогових значень температури, напруги, відхилень від поточних значень, а також налаштування потужності передавача і чутливості приймача.

Підтримка IPv6

T2600G-28SQ підтримує різні функції IPv6, в тому числі Dual IPv4/IPv6 Stack, MLD Snooping, Path Maximum Transmission Unit (PMTU) Discovery і IPv6 Neighbor Discovery, які забезпечать вашому обладнанню підтримку мережі наступного покоління.

Розширені функції управління рівня Enterprise

T2600G-28SQ простий у використанні і управлінні. Він підтримує стандартні і звичні для користувачів функції, такі як графічний веб-інтерфейс і інтерфейс командного рядка. Захист трафіку забезпечується SSL або SSH шифруванням. Підтримка SNMP (v1/2/3) і RMON дозволяє комутатора виконувати збір інформації і відправляти попереджувальні сигнали в разі відхилень від нормального режиму роботи.

Характеристики

Тип комутатора

Smart комутатор

Додатково

Кріплення в стійку, Наявність SFP портів, Стекування

Порти

1 Гбіт/c, 10 Гбіт/с

Кількість портів RJ45

Кількість SFP портів

4

Рівень комутатора

L2+

Додаткові характеристики

Стандарти та протоколиIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3 az,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE802.3z, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Інтерфейс24 гігабітні SFP-слоти (порти 17-24 підтримують 100/1000 Мбіт SFP)
4 комбо 10/100/1000 Мбіт/с RJ45 порту
4 слота 10G SFP +
1 консольний порт RJ45
1 консольний порт Micro-usb
Середовище передачі даних10BASE-T: неекранована вита пара категорій 3, 4, 5 (максимум 100 м)
100BASE-TX/1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5, 5e або вище (максимум 100 м)
100BASE-X: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-X: MMF, SMF
10GSFP + CU "SFP + Direct Attach Cable" (TXC432-CU1M, TXC432-CU3M)
Кількість вентиляторів2
Фізичний роз'єм замкаYes
Джерело живлення100 ~ 240 В змін. струму, 50/60 Гц
Розміри (Ш × Д × В)440 * 220 * 44 мм
КріпленняВ стійку
СумісністьTL-SM321A
TL-SM321B
TL -SM311LS
TL-SM311LM
TXM431-LR
TXM431-SR
Максимальне енергоспоживання29.67 Вт (220 В/50 Гц)
Максимальне тепловиділення101.23 БТЕ/год
Продуктивність
Смуга пропускання/крос-шина128 Гбіт/с
Швидкість передачі пакетів95.2 мільйонів пакетів в секунду
Таблиця МАС-адрес16K
Кадри Jumbo9216 байт
Програмне забезпечення
QoS (пріоритизація даних)Підтримка пріоритетності 802.1p CoS/DSCP
Підтримка 8 пріоритетних черг
Розклад черг: SP, WRR, SP + WRR
Обмеження швидкості передачі даних по порту/потоку
Голосовий VLAN
Функції L2 і L2 +Статична маршрутизація
DHCP Relay
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (до 14 агрегованих каналів, з 8 портами на групу)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Фільтрація/захист BPDU
TC/Root Protect
Виявлення петель (Loop back detection)
Котроль потоку 802.3x
L2PT
Віртуальні мережіПідтримка до 4K VLAN одночасно (з 4K VLAN ID)
VLAN на базі порту/MAC-адреси/протоколу; приватний VLAN
GARP/GVRP
БезпекаПрив'язка по IP-MAC-Port
AAA
Аутентификация 802.1x і через Radius сервер
Захист від DoS-атак
Динамічна перевірка ARP (DAI)
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Port Security
Захист від широкомовних/мультикаст/невідомих юнікаст- штормів
IPv6Dual IPv4/IPv6 stack
MLD Snooping
IPv6-протокол виявлення сусідів
Виявлення MTU
ICMP v6
TCPv6/UDPv6
IPv6 ACL
DHCPv6 Snooping
IPv6 Interface
Програми IPv6DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet (v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
IPv6 ACL
IPv6 Interface
IPv6 Routing
DHCPv6 Relay
DHCPv6 Snooping
УправлінняГрафічний Web-інтерфейс і командний рядок
SNMP v1/v2c/v3, сумісність з відкритими MIB і закритими MIB TP-LINK
RMON (1, 2, 3, 9 груп)
sFlow
PPPoE Circuit ID
DHCP Relay
DHCP-cервер
DHCP/BO OTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
Dual Image
Моніторинг CPU
Віддзеркалення портів
Налаштування часу: SNTP
Вбудована функція NDP/NTDP
Оновлення ПО: TFTP і Web
Діагностика системи: VCT
SYSLOG і відкриті MIB
Відновлення пароля
Контроль доступуФільтрація пакетів L2 - L4 по МАС-адресою, IP -Адреса, TCP/UDP-портів джерела і призначення, 802.1p, DSCP, протоколу, VLAN ID, тимчасового діапазону
Інше
СертифікаціяCE, FCC, RoHS
Комплект поставкиT2600G-28SQ
Кабель живлення
Посібник по швидкому настроюванню
Диск з матеріалами
Комплект для монтажу в стійку
Гумові ніжки
Системні вимогиMicrosoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista ™ або Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® або Linux.
Параметри навколишнього середовищаРобоча температура: 0 ℃ - 40 ℃;
Температура зберігання: -40 ℃ - 70 ℃
Вологість повітря при експлуатації: 10% - 90%, без утворення конденсату
Вологість повітря при зберіганні: 5% - 90%, без утворення конденсату

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up