Комутатор Cisco SB SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch

Код товару: 43546

6 634грн. б/г: 6634грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: SG110D-08HP-EU Категорії: , Виробник: CISCO SB

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Опис

Комутатор Cisco серії 110 може бути використаний для об’єднання в мережу невеликих груп користувачів або встановлюватися у віддалених офісах великих компаній. Також з його допомогою можлива побудова окремих сегментів мережі під виділену задачу: відеоспостереження, підключення віддалених точок доступу Wi-Fi та ін.
Простота використання
Комутатор Cisco серії 110 працює прямо з коробки, без установки програмного забезпечення. Кожен порт комутатора незалежно встановлює себе на оптимальній швидкості і автоматично визначає, чи буде працювати в напів- або повнодуплексному режимі.
Висока продуктивність
Комутатор Cisco серії 110 забезпечує продуктивність, необхідну для запуску бізнес-додатків, в тому числі тих, що потребують великої смуги пропускання для відео. Підтримує швидкості Gigabit Ethernet, відкриваючи новий рівень потужності і продуктивності в бізнес-мережі, і дозволяючи передавати великі файли за лічені секунди.
Зниження витрат на енергію
Комутатор розроблений, щоб допомогти зберегти енергію шляхом оптимізації використання потужності без шкоди для продуктивності, захищаючи навколишнє середовище і зменшуючи витрати на енергію. Крім того, він підтримує енергоефективний стандарт Ethernet (IEEE 802.3az), який дозволяє знизити споживання енергії шляхом моніторингу кількості трафіку. Коли передача даних відсутня, пристрій переходить в режим зниженого енергоспоживання.
Живлення через Ethernet (PoE)
Комутатор доступний з PoE портами Gigabit Ethernet. Ця можливість спрощує розгортання IP-телефонії, бездротового зв’язку, відеоспостереження та інших рішень, дозволяючи підключати і живити кінцеві точки по одному кабелю Ethernet. При відсутності необхідності в установці окремих джерел живлення для IP-телефонів або бездротових точок доступу, ви можете скористатися передовими технологіями зв’язку швидше і за нижчою ціною.
Підтримка передових технологій
Комутатор Cisco оснащений розширеними функціями обробки трафіку, щоб зберегти роботу ваших додатків на максимальній продуктивності. Забезпечує чотири рівні пріоритетів (угруповання пакетів з даними) по протоколу IEEE 802.1p, що дозволяє обробляти чутливий до затримок трафік (голос, відео) з максимальною швидкодією і незалежно від завантаженості мережі «звичайними» даними. Має вбудовану діагностику цілісності кабелю або наявності активного підключення на іншому кінці кабелю.

Характеристики

Тип комутатора

Некерований, РOE комутатор

Порти

100 Мбіт/с

Кількість портів

8

Кріплення в стійку

Так