Комутатор D-Link DGS-1016A 16xGE, Desktop, Некерований

Код товару: 43522

1 618грн. б/г: 1618грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DGS-1016A Категорія: Виробник: D-LINK

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Опис

Комутатор D-Link DGS-1016A – некерований мережевий пристрій зі швидкістю передачі даних до 1Гб. Дозволяє через порти підключити до 16 елементів вашої структурної комунікаційної мережі. Ідеальний варіант для середніх і малих СКМ типу SOHO. Ці пристрої дуже економно ставляться до споживання електроенергії. Комутатор надає широку пропускну смугу для безперебійної передачі пакетів інформації за рахунок того, що в ньому висока щільність портів.

Це ідеальний варіант для випадків, коли Вам потрібно додати в вашу структурну комунікаційну мережу велику кількість мережевих компонентів без втрати якості та ефективності роботи.

Швидкість передачі даних при збільшенні вашої мережі не падає і справедлива для кожного з Gigabit Ethernet портів. Підбір швидкості відбувається в автоматичному режимі, якщо якісь компоненти можуть працювати тільки при менших робочих значеннях показників, наприклад, відповідно до стандартів Fast Ethernet або Ethernet. Важливі коригування будуть зроблені без вашої безпосередньої участі.

Якщо якийсь пристрій в мережі в даний момент не активний, то на нього не надходить живлення. Визначення довжини кабелю, яким підключається той чи інший мережевий пристрій, комутатор проводить самостійно.

Характеристики

Тип комутатора

Некерований

Порти

1 Гбіт/c

Кількість портів

16

Кріплення в стійку

Немає