Комутатор HP 1420-24G-2SFP Unmanaged Switch, 24xGE, 2xGE SFP ports L2, LT Warranty

Код товару: 43551

9 323грн. б/г: 9323грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: JH017A Категорія: Виробник: HP Network

Доставка

 • Самовивіз - безкоштовно
  (Київ, Дніпро, Одеса)
 • По Києву - безкоштовно
 • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

 • Готівкова оплата
 • Безготівкова оплата з ПДВ
 • Картою будь-якого банку
 • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

 • Офіційна - 12 міс.
 • Обмін/повернення - 14 днів

Опис

Комутатори серії HPE OfficeConnect 1420 забезпечують недороге підключення Gigabit Ethernet (1GbE) без попереднього налаштування та управління. Вони надають малому бізнесу 10-кратну продуктивність мережі в порівнянні з технологією Fast Ethernet.

Дана серія містить дев’ять моделей для гігабітних з’єднань з різними можливостями, включаючи підтримку PoE + для електропостачання IP-пристроїв, оптоволоконних підключень і висхідних з’єднань 10G для підключення до серверів і систем зберігання.

Всі моделі працюють безшумно завдяки відсутності вентиляторів і включають в себе засоби автоматизованої експлуатації. Крім того, вони характеризуються низьким енергоспоживанням.

Замовники цих моделей отримують обмежену гарантію на час експлуатації та цілодобову підтримку по телефону протягом 90 днів з моменту придбання.

Нові можливості

 • Нові моделі недорогих некерованих комутаторів з портами 5, 8 і 24 Гбіт/с. Деякі моделі підтримують технологію PoE +.
 • Підвищення ефективності мережі завдяки контролю якості обслуговування та управління мережевим трафіком.
 • Технологія економії енергії Energy Efficient Ethernet.
 • Простота установки, повна автоматизація та відсутність необхідності в технічному обслуговуванні.
 • Положення обмеженої гарантії на час експлуатації та цілодобова підтримка по телефону.

Економічні високопродуктивні комутатори GbE рівня 2

Комутатори серії HPE OfficeConnect 1420 забезпечують підключення Gigabit Ethernet (1GbE) без попереднього налаштування й управління. Вони надають малому бізнесу 10-кратну продуктивність мережі в порівнянні з технологією Fast Ethernet.

Некеровані комутатори — це вигідне рішення для малого бізнесу. Вони прекрасно підходять для тимчасових мереж, в яких потрібно тільки базова комутація рівня 2.

Напівдуплексний і повнодуплексний режими роботи з автоматичним визначенням швидкості дозволяють у два рази підвищити пропускну здатність кожного порту.

Широкий вибір моделей, що підтримують всі необхідні функції для роботи мереж рівня 2

Серія HPE OfficeConnect 1420 включає в себе дев’ять моделей гігабітних комутаторів з різними можливостями, включаючи підтримку технології PoE +, оптоволоконних підключень і висхідних з’єднань 10G.

Модель 1420-24G-2SFP з портами SFP для висхідних з’єднань ідеально підходить для оптоволоконних гігабітних мереж. Для мереж 10GbE рекомендується використовувати модель 1420-24G-2SFP + з портами SFP + для висхідних з’єднань 10G.

Моделі з підтримкою технології Power over Ethernet (PoE +) підвищують ефективність інфраструктури завдяки електропостачання пристроїв IP-телефонії, точок бездротового доступу і камер відеоспостереження без витрат на додаткові кабелі.

Всі комутатори серії HPE OfficeConnect 1420 мають конструкцію без вентилятора для безшумного використання в офісі, а також внутрішні блоки живлення.

Пристрої можна встановлювати на робочому столі або в стійках.

Спеціальні можливості для роботи в автоматичному режимі

Всі комутатори серії HPE OfficeConnect 1420 готові до роботи та не вимагають додаткового налаштування і постійного управління.

Ця некерована модель з підтримкою PoE + забезпечує повністю автоматизоване електроживлення сумісних пристроїв IP-телефонії, точок бездротового доступу і камер відеоспостереження.

Комутатори моделі HPE 1420-24G-2SFP + з портами 10G для висхідних з’єднань дозволяють досягти швидкості 10 Гбіт/с. Для цього досить встановити додаткові трансивери 10GbE, спеціальних налаштувань не потрібно. Якщо в такій високій швидкості необхідності немає, комутатори можна використовувати з трансиверами Gigabit SFP.

Пріоритезація трафіку за стандартом IEEE 802.1p і інші механізми якості обслуговування (QoS) допомагають оптимізувати обробку трафіку і реалізувати пріоритети DSCP (точок коду диференційованих послуг).

Завдяки підтримці пакетів великого розміру комутатори OfficeConnect серії 1420 підвищують ефективність передачі великих обсягів даних.

Скорочення поточних і майбутніх витрат

Комутатори серії HPE OfficeConnect 1420 не вимагають великих витрат на модернізацію при переході на мережі 10GbE нового покоління. Це дозволяє уникнути обмежень продуктивності.

Комутатори також надають можливості живлення IP-пристроїв за допомогою PoE +, завдяки чому компанії позбавляються від необхідності закупівлі додаткових кабелів.

Ефективність енергоспоживання досягається за рахунок використання стандарту Ethernet IEEE 802.3az, функцій автоматичного відключення невикористовуваних портів і економії енергії на кабелях ближнього зв’язку.

Характеристики

Тип комутатора

Некерований, РOE комутатор

Порти

1 Гбіт/c

Кількість портів

24

Кріплення в стійку

Так

Додатково

Наявність SFP портів

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

У зв'язку з переходом на нову версію сайту Ваш пароль був скинутий. Скористайтесь будь ласка, формою відновлення пароля для входу в особистий кабінет.

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up