Комутатор некерований ZyXEL ES-105A V3 (ES-105AV3-EU0101F)

Код товару: 71588
New

347грн. б/г: 347грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: ES-105AV3-EU0101F Категорія: Виробник: ZyXEL

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Опис

5-портовий настільний комутатор Zyxel ES-105A v3 з конструкцією plug-and-play легко підключає до домашньої мережі різні пристрої, в тому числі ПК, файл-сервери і принт-сервери. ES-105A v3 обладнаний портами High Priority, які забезпечують підвищену продуктивність і якість сервісів для перегляду Web-сторінок, онлайнових ігор, мультимедіа та інших додатків, яким потрібно пріоритетне виділення смуги пропускання.

Zyxel ES-105A v3 добре впишеться в інтер’єр приватного будинку або квартири. Його стильний і компактний металевий корпус з можливістю кріплення на стіні забезпечує додаткову гнучкість для домашніх дротових мереж. Доступний за ціною і надійний комутатор обладнаний п’ятьма портами, що забезпечують всі можливості розширення домашньої мережі.

Zyxel ES-105A v3 обладнаний двома портами з підвищеним пріоритетом High Priority. Завдяки функції QoS на рівні портів ES-105A v3 істотно улучшаетcя швидкість завантаження. Пріоритетні настройки смуги пропускання забезпечують підвищену продуктивність при перегляді Web-сторінок, в онлайнових іграх і при потоковому відтворенні мультимедіа. Збільшений обсяг буфера пам’яті ES-105A v3 допомагає комутатора стабільно обробляти пакети при сильному трафік мережі.

Zyxel ES-105A v3 поліпшити продуктивність і ефективність вашої домашньої мережі. За допомогою функції N-way auto-negotiation комутатор з’єднується з мережевими пристроями на максимально високій швидкості і автоматично переходить в режим full-duplex, а механізм store-and-forward забезпечує низькі затримки і відсутність помилок при передачі пакетів.

Завдяки конструкції plug-and-play комутатор легко підключає до домашньої мережі без ручного конфігурування різні пристрої, наприклад, ПК, файл-сервери і принт-сервери.

Для захисту мережі від Broadcast Storm комутатор ES-105A v3 може миттєво визначити порт, де виникли помилки через утворення петлі, і відповідним чином змінити колір його світлодіода.

відповідно до стандарту IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet комутатор ES-105A v3 використовує функції економії енергію, які не знижують його продуктивність. ES-105A v3 може визначити довжину кабелю і відповідним чином відрегулювати енергоспоживання. Чим коротше кабель Ethernet, тим менше енергоспоживання. Комутатор регулює своє енергоспоживання в залежності від стану з’єднання і довжини підключених кабелів Ethernet. Якщо ES-105A v3 виявляє, що ніякі дані зараз не передаються, то він переходить в режим зниженого енергоспоживання.

Характеристики

Тип комутатора

Неуправляемые коммутаторы

Кількість портів

5

Порти

100 Мбіт/с

Кріплення в стійку

Немає

Додаткові характеристики

Порти 5 x Fast Ethernet (10/100 Мбіт / с)
Додаткові можливості Комутація з проміжним зберіганням даних (Store-and-forward)
Розмір таблиці MAC-адрес 1024 записи
Підтримка QoS на базі портів
Розміри 121 x 75 x 26 мм
Вага 224 г
Комплект поставки Комутатор
Зовнішній блок живлення
Короткий посібник
Гарантійний талон