Мережеве сховище QNAP TS-431XeU-2G

Код товару: 75305

21 844грн. б/г: 21844грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: TS-431XEU-2G Категорія: Виробник: Qnap

Доставка

 • Самовивіз - безкоштовно
  (Київ, Одеса, Дніпро)
 • По Києву - безкоштовно
 • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

 • Готівкова оплата
 • Безготівкова оплата з ПДВ
 • Оплата карткою за реквізитами
 • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

 • Офіційна - 24 міс.

Опис

Qnap TS-431XeU – це високопродуктивний мережевий накопичувач з малими габаритами великий ємністю зберігання. Оснащене операційною системою QTS для мережевих накопичувачів QNAP, пристрій ідеально підійде для резервного копіювання даних, синхронізації файлів, безпечного віддаленого доступу, а також надійного особистого хмарного середовища.

 • Оптимізоване ядро Linux з підтримкою мультизадачности і многооконного графічного призначеного для користувача інтерфейсу
 • Масштабоване сховище з розширеними можливостями і гнучкими опціями управління
 • Централізоване сховище даних, що забезпечує спільну роботу з файлами
 • Комплексні рішення для резервного копіювання та відновлення після аварій
 • Приватне хмара зі сховищем великої місткості і синхронізацією даних в стилі Dropbox
 • Додаткові можливості для малого та середнього бізнесу, в тому числі VPN-сервер, веб -сервер, сервер RADIUS і т.д.
 • Комплексне рішення для відеоспостереження, що забезпечує цілодобовий контроль
 • Централізоване зберігання файлів, загальний доступ і резервне копіювання

Малі габарити для великих можливостей

У порівнянні з традиційним NAS з чотирма дисковими відсіками TS-431XeU має глибину всього 291 мм. TS-431XeU відмінний вибором для малогабаритних шаф, а в разі використання стандартних стійок простір можна використовувати для прокладки кабелів або вентиляції.

Впевнена робота в режимі 24/7

Модель економічного класу TS-431XeU була спеціально розроблена для роботи в цілодобовому режимі, підтримуючи різні схеми резервного копіювання та спільного доступу. Підтримка різних конфігурацій RAID і можливість гарячої заміни дисків гарантує безперервну роботу критично важливих сервісів. Технологія захисту RAID масиву запобігає втраті даних при випадковому витягу справного диска в режимі відновлення масиву. Незважаючи на малі габарити, TS-431XeU оснащений 10 гігабітним портом SFP +, двома гігабітними портами з підтримкою агрегації або відмовостійкості і чотирма портами USB 3.2 Gen 1 дозволяють розширити ємність за рахунок пристроїв розширення.

Знімки Volume & LUN для відновлення

Менеджер зберігання QTS має в арсеналі простий інструмент для створення миттєвих знімків і відновлення даних в будь-який момент часу, щоб максимально знизити ймовірність втрати важливих даних розміщених на накопичувачі. Ви можете робити знімки Volume / LUN’ов (до 256 знімків на тому або LUN, максимум до 1024 знімків на NAS) і здійснювати реплікацію Volume / LUN-знімків на віддалений сервер, копіюючи тільки зміни джерела, або швидко створити точну копію локального томи, вибравши з архіву потрібний знімок, без необхідності переривання поточних операцій системи. Опціонально, можна налаштувати створення знімків за розкладом, до планових операцій через RTRR / rsync, навіть якщо з файлами в даний момент працюють.

Віртуальний JBOD

В як альтернатива фізичним модулів для розширення ємності існує додаткова опція VJBOD (Віртуальний JBOD), що дозволяє задіяти вільний простір одного або декількох інших мережевих накопичувачів QNAP. Можна монтувати iSCSI LUN від інших сховищ на TS-431XeU як локальні диски, організувати віртуальні пули і томи, робити моментальні знімки, індексувати медіабібліотеки і навіть створювати віртуальні iSCSI LUN. Таким чином, VJBOD увазі централізоване використання і управління простором декількох накопичувачів QNAP на одному з них.

Container Station

Додаток Container Station забезпечує унікальну інтеграцію полегшених технологій віртуалізації LXC і Docker, дозволяючи використовувати кілька ізольованих систем Linux на мережевому накопичувачі TS-431XeU, а також завантажувати додатки з вбудованого магазину додатків Docker Hub Registry.

QTS – простота, зручність і ефективність

Операційна система QTS відрізняється зрозумілим інтерфейсом, що робить роботу з мережевим накопичувачем простіше і швидше. Ви з легкістю знайдете потрібні функції, зможете створити ярлики часто використовуваних додатків, переглядати системну інформацію в реальному часі. Підтримка мультизадачности дозволяє одночасно відкривати кілька вікон, працюючи паралельно з різними додатками. У веб-інтерфейсі системи є доступ до хмарних сервісів і таким просунутих функцій, як моментальні знімки дискових томів, управління iSCSI, станція віртуалізації та ін.

Рішення для резервних копій і відновлення

Накопичувач пропонує гнучкі рішення по створенню резервних копій для Windows і Mac користувачів, миттєві знімки (Volume & LUN), Snapshot Replica & Clone, рішення для відновлення після збоїв включають RTRR, Rsync, а також велика кількість популярних хмарних сервісів, таких як: Amazon Glacier, Azure Storage, Google Cloud Storage, Google Drive, Microsoft OneDrive, Dropbox, AmazonDrive, Yandex Disk, Box і Amazon S3 / OpenStack Swift / WebDAV – сумісні сервіси.

Комплексні засоби безпеки

У відкритій мережевому середовищі дані бізнесу можуть стати об’єктом потенційної хакерської атаки. Модкль TS-431XeU включає в себе цілий ряд функцій забезпечення безпеки, таких, як доступ по шифрованому каналу, блокування по IP-адресою і т.д. Адміністратори ІТ можуть управляти правами кожного користувача до різних папках, запобігаючи таким чином несанкціонований доступ до важливих файлів.

Централізоване управління поштою і контактами

Найчастіше, керувати кількома поштовими скриньками і їх контактами, розкиданими по різних комп’ютерів, мобільних пристроїв і акаунтів, досить проблематично, та й незручно, не кажучи вже про ситуацію, коли дані можуть і зовсім загубитися. З новими додатками QmailAgent і Qcontactz QNAP пропонує забути про всі ці проблеми, допомагаючи автоматично збирати і зберігати всю поштову та контактну інформацію централізовано і завжди і всюди мати до неї доступ.

Qsirch – унікальний інструмент пошуку на NAS

Завдяки Qsirch на QNAP NAS можливий повнотекстовий пошук конкретних файлів, в тому числі документів, фільмів, пісень і фотографій. За допомогою алгоритму TF-IDF користувачі можуть отримати результати під час введення пошукового запиту і легко визначити файли в списку збігів по категорії і за допомогою попереднього перегляду. Пошук виконується також за ключовими словами у вмісті файлів.

Кроссплатформенний доступ і централізоване зберігання

Накопичувач підтримує протоколи SMB / CIFS, NFS і AFP, які дозволяють користувачам спільно використовувати ресурси в Windows, Mac, Linux / UNIX платформах. Будь-які дані можуть централізовано зберігатися і бути під захистом завдяки вбудованому антивірусного рішення. Робота з такими сервісами як Windows AD і LDAP дозволяють системному адміністратору гнучко конфігурувати права користувачів на вже існуючих серверах, або скористатися LDAP сервісами накопичувача. Накопичувач підтримує SAMBA версії 4 і може виступати в якості контролера домену Windows.

Характеристики

Слотів для дисків

4

Форм-фактор

Rackmount

Інтерфейси

10Gbit Ethernet, 1Gbit Ethernet, SFP+, USB 3.2 Gen 1

Количество U

1U

Додаткові характеристики

ПроцесорЧотирьохядерний Cortex-A15 Annapurna Labs Alpine AL-314 1,7 ГГц
Операційна системаQTS
Пам'ять2 ГБ
Слоти для дисків4х2,5 "/ 3,5" SATA3
Попередньо встановлені дискинемає
Керування дискамиОднодисковий тому, RAID 0/1/5/10, HDD SMART
Керування пристроємWeb-браузер
Інтерфейси
LAN2(GbE)+1(SFP)
USB4(USB 3.0)
eSATAнемає
Програмна частина
Файл-серверCIFS / SMB (плюс підтримка DFS), AFP, NFS, FTP / FTPS, HTTP / HTTPS (Менеджер файлів), WebDAV
FTP-серверє
Backup-серверє
Принт-серверє
Web-серверє
Медіа-серверUPnP/Bonjour
Автономне завантаженняBitTorrent, FTP, TFTP, WebDAV, Rsync, SSH, SFTP, iSCSI/IP-SAN, HTTP, HTTPS
Відео-серверє
Інші мережі та протоколиTelnet, SSH, iSCSI, SNMP, SMSC
Підтримка файлових систем
FATзовнішні HDD
NTFSзовнішні HDD
EXT3зовнішні HDD
EXT4внутрішні/зовнішні HDD
Фізичні параметри
Розміри, мм44x439x291
Вага без HDD, г4500
Охолодженняактивне (3 x вентилятор 40x40 мм)
Індикаціястатус, харчування, LAN, LAN 10 GbE, 4 x HDD
Дисплейнемає
Живленнямережу, 220В
Додатково
Підтримувані ОСWindows 2000, Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Server 2003, Server 2008, Server 2012, Mac OS X, UNIX, Linux
Комплект поставкиTS-431XeU-2G x1, інструкція по установці х1, гарантійний талон х1, кабель живлення x1, мережевий кабель RJ-45 x2, гвинти для кріплення дисків 3,5 ", гвинти для кріплення дисків 2,5"