NAS Qnap

Показано 1–48 з 50 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 50 результати
Форм-фактор
Количество U
Інтерфейси
Слотів для дисків
Підбір за ціною
Виробник

Для безпечного зберігання мультимедіа та інших даних стане в нагоді NAS Qnap — мережеве сховище даних популярної тайванської компанії. Сховище дає можливість комфортного керування файлами по мережі з будь-якого пристрою — комп\'ютера, лептопа та смартфона.

Переваги системи зберігання даних від Qnap:

  • безпечне зберігання файлів реалізується за рахунок функцій резервного копіювання, доступу до сховища за паролем тощо;
  • комфортне керування — отримати доступ до сховища можна з будь-якого носія через мережі;
  • зручне використання в домашніх та корпоративних умовах — моделі оснащуються швидкими портами для підключення до інтернету (1-10 Гбіт/с), деякі СЗД оснащені HDMI виходом для прямого підключення до телевізора;
  • можливість зберігати великі обсяги даних — залежно від моделі системи, можна встановити від 1 до 16 накопичувачів;
  • зручне налаштування за рахунок вбудованого програмного забезпечення.

Особливості NAS від компанії Qnap

Випущені під брендом Qnap СЗД підтримують можливість створення RAID масивів, починаючи з двохдискових моделей. Пристрої підтримують функцію транскодування відеофайлів, завдяки чому система автоматично адаптує відео високої роздільної здатності в той формат, який є оптимальним для перегляду на конкретному носії.

Окрім RAID режимів, СЗД цієї марки підтримують снепшоти — миттєві знімки. Вони зберігають стан файлів у певний момент і зберігають їх у спеціальному розділі. Це не тільки захищає файли від видалення, дозволяючи відновити їх, а й заощаджує ємність сховища.

Зручно й те, що більшість моделей оснащуються не тільки слотами для жорстких дисків, а й для твердотільних носіїв формату М.2. Крім того, користувач має можливість підключити зовнішній носій і збільшити ємність системи. До того ж деякі моделі дозволяють підключати навушники, приєднуватися до інтернету оптоволокном.

Якщо потрібно купити СЗД Qnap, звертайтесь до нашого інтернет-магазину. Тут великий вибір моделей для дому та офісу.