info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784
Шановні клієнти, ми відновили доставку по м. Києву. Видача замовлень в Києві відбувається в пн, ср, пт з 9-30 до 17-00. В Одесі та Дніпрі – за домовленістю. Будь-ласка, уточнюйте наявність товару та актуальні ціни в наших менеджерів.

EServer став офіційним партнером TP-Link в Україні!

І на честь такої радісної новини поспішаємо розповісти про товари цієї марки, якими ми поповнили асортимент. Це класні маршрутизатори та mesh-системи, а також точки доступу.

Отже, ми додали в каталог швидкісні маршрутизатори з WI-Fi 6 і вай-фай 5. Всі вони — дводіапазонні, вміють автоматично переводити клієнтів на вільний діапазон завдяки підтримці Smart Connect.

Моделі оснащені потужними антенами з підтримкою Beamforming і MU-MIMO, завдяки чому навіть у немаленькому приміщенні здатні забезпечити якісний сигнал без збоїв.

І, звісно, всі вони досить швидкі. Кожен має гігабітні порти, а максимальна швидкість вай-фай варіюється в залежності від моделі.

  • A64 — до 866 Мбіт/с.
  • AX23 — до 1,2 Гбіт/с.
  • AX53 та AX55 — до 2,4 Гбіт/с.

Всі моделі з wi-fi 6 підтримують новітнє шифрування бездротового сигналу WPA3, оснащені фірмовою функцією захисту від кібератак — TP-Link HomeShield.

Асортимент нашого інтернет-магазину поповнився парою точок доступу TP-Link. Так, у нас можна замовити вуличну точку доступу із діапазоном 5 ГГц, яка підтримує швидкість на рівні 300 Мбіт/с. Ще один пристрій — для приміщень, що кріпиться на стелю. Це дводіапазонна точка доступу зі швидкістю вай-фай близько 1,2 Гбіт/с. Обидві моделі підтримують технологію PoE.

Обновили каталог mesh-систем від TP-Link: серія домашніх пристроїв DECO – те, що потрібно для створення безшовного роумінгу на великій території. Вони забезпечують широку зону покриття (до 500 кв. м залежно від моделі) та стабільний сигнал при великій кількості одночасних підключень. Mesh-системи — дводіапазонні, з підтримкою Wi-Fi 5 і вай-фай 6. Моделі стандарту 802.11 ах підтримують швидкість передачі даних понад 1 Гбіт/с і стандарт захисту мережі WPA3.

Замовляйте роутери, точки доступу та mesh-системи в офіційного представника TP-Link — компанії EServer.

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.


Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну