info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

Системи безпеки в офісі: зустрічайте новий розділ

Офісне обладнання коштує чимало, тому дуже важливо його убезпечити. Ми вирішили подбати про це. І тепер в EServer можна замовити системи безпеки.

У новій категорії — камери відеоспостереження і відеореєстратори, які допоможуть вам створити високоефективну систему стеження і захистити майно від крадіжки.

Системи відеонагляду

Ви можете вибрати аналогові та цифрові відеокамери, і відеореєстратори спостереження, які допоможуть вам особисто і вашій охоронній службі віддалено стежити за приміщенням. У розділі — камери відеоспостереження, які підійдуть для нічної, денної та цілодобової зйомки. Всі вони передають зображення у високій якості, тому про чіткість кадрів переживати не доводиться. Камери можна встановлювати на входах і виходах з приміщень, в серверних кімнатах і на складах, на вулиці.

А відеореєстратор збереже всі записи, щоб ви могли переглядати їх у зручний вам час. У нас існують моделі з різними інтерфейсами підключення моніторів і підтримкою різної кількості жорстких дисків. Ви зможете вибрати оптимальний реєстратор, сумісний з вашим обладнанням і який відповідає вашим вимогам.

Установка систем безпеки

Монтаж систем безпеки ми теж виконуємо. Допоможемо підібрати оптимальне місце розміщення камер, встановити їх, прокласти кабелі та все-все налаштувати. А для максимальної безпеки вашого офісу або підприємства ви можете замовити у нас монтаж відеодомофонів і / або СКУД — з турнікетами, доступом за перепустками й інтеграцією з системою відеоспостереження, і пожежної безпеки.

Звертайтеся, і нехай ваше обладнання залишається в цілості й схоронності!

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну