info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784
  • Головна
  • Новини
  • Унікальна система віддаленого контролю кліматичних шаф та інше обладнання на виставці Безпека 2021!

Унікальна система віддаленого контролю кліматичних шаф та інше обладнання на виставці Безпека 2021!

Уже 14 вересня в Києві стартує крута виставка, де будуть представлені новітні унікальні розробки та перевірені часом рішення для побудови ефективних мереж. Що ми приготували, читайте далі. Ну і, звичайно, приходьте подивитися.

Що представить EServer на виставці?

Нову систему віддаленого управління кліматичними шафами, унікальну на ринку України

Вона комплектується антеною, сигналізацією та датчиком відкриття дверей. І, звичайно, блоком управління (розміри — 10х9х4 см). З її допомогою можна дистанційно налаштовувати температуру всередині шафи, вмикати/вимикати живлення та сигналізацію за допомогою смс, через веб-інтерфейс або командний рядок.

Якщо щось трапилося, відключилася живлення, температура підвищилася або знизилася до критичної позначки, відкрилися двері — адміністратор отримає повідомлення. До речі, при відключенні електроенергії пристрій буде працювати автономно до 5 годин.

Система віддаленого контролю EServer призначена для кліматичних шаф висотою 7U і 12U. Її можна замовити в комплекті з шафою або придбати окремо.

Оптичні компоненти для ефективних ВОЛЗ

На виставці показуємо нову висувну оптичну патч-панель на 24 порти, сконструйовану для максимально зручного зварювання та розподілу волокон. Оптична комутаційна панель 1U 24 порти обладнана універсальним кріпленням для сплайс-касет різних типів. Новинка забезпечує зручне введення кабелю (місця знаходяться ззаду і збоку).

Демонструємо настінні міні-бокси для зрощування оптичного волокна — ідеальні для установки у важкодоступних, тісних місцях. А також високоякісні з’єднувальні шнури — патч-корди для вимогливих до швидкості мереж, обладнані конекторами різних типів і варіацій полірування. Моделі типу simplex і duplex створені на SM і MM волокнах, оснащені міцними зносостійкими оболонками. Будуть представлені й адаптери, гільзи та анкерні затискачі.

Виту пару та конектори для надійних мідних кабельних мереж

Зручні в монтажі конектори RJ-45 для кабелю типу вита пара з екрануванням FTP, STP і без екрана (UTP). Моделі з якісного пластику з гігабітною та 10-гігабітною пропускною спроможністю представлені прохідними конекторами категорій 5е та 6. Крім того, на стенд потрапив й інструмент для обтискання прохідних конекторів. А ще — безінструментальні роз’єми категорії 6а: те, що треба, коли необхідно виконати роботу швидко.

Також представляємо якісний кабель типу вита пара з підтримкою передачі даних від 1 Гбіт/с.

Надійні серверні шафи та стійки для безпечного й комфортного обслуговування обладнання

19-дюймові шафи для настінного та підлогового розміщення надійні та забезпечують комфортне обслуговування пристроїв за рахунок знімних бічних стінок на замках. Всі моделі обладнані слотами для вентиляторів, комплектуються реками для установки обладнання. При цьому напрямні підлогових шаф мають регульовану глибину.

Буде й настінна антивандальна серверна шафа з верхніми та нижніми кабельними вводами. Ця суперміцна конструкція призначена для установки в слабо захищених місцях.

Також наша компанія представить прості в збірці серверні стійки серій Lite і Rackmount з високою вантажопідйомністю (300 і 400 кг відповідно).

Зручні стійкові серверні корпуси та міцні полки

На виставці можна побачити наші стійкові серверні корпуси зі зручним розташуванням слотів під компоненти, кошиками під жорсткі диски в комплекті. А ще серверні полки з міцного металевого сплаву, що витримують солідну вагу.

На виставці EServer покаже потужний вентиляційний блок для телекомунікаційних шаф, обладнаний термостатом. Блок вентиляторів добре охолоджує мережеве обладнання. Модель оснащена графічним дисплеєм, датчиком температури та кнопками управління. Вентиляційний блок захищений від перенапруги й короткого замикання за допомогою запобіжника.

Аксесуари, необхідні в кожній серверної:

  • блоки розеток,
  • кабельні органайзери,
  • патч-панелі та багато іншого.

Приходьте за адресою «ВЦ КиївЕкспоПлаза», вул. Амстердамська 1, с. Березівка, Київська обл. Житомирська траса М-06. Наш стенд №10А. Буде цікаво!

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну