Патчкорд FC / UPC-ST / UPC MM (OM3) 1м Simplex

Код товару: 41389

126грн. б/г: 126грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: UPC-1FCST(MM)S(FW) Категорія: Виробник: CMS

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Одеса, Дніпро)
  • По Києву - 80грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Оплата карткою за реквізитами
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.
  • Обмін/повернення - 14 днів

Опис

Багатомодовий патч-корд типу Simplex з конекторами FC/UPC по обидва боки. Довжина – 1 метр.

Характеристики

Тип волокна

MM (Multimode)

Тип патч-корда

Simplex

Тип конектора

FC-ST

Тип полірування

UPC-UPC

Довжина, м

1

Спосіб прокладки

Внутрішній

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up