Оптичний гібридний адаптер FC/APC-SC/APC Lite

Код товару: 43007
New

44грн. б/г: 44грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DP-FC/APC-SC/APC Lite Категорія: Виробник: Cor-X

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкою
  • Безготівковими з ПДВ
  • Накладеним платежем
  • Картою будь-якого банку

Опис

Оптоволоконний гібридний адаптер являє собою з’єднувальний компонент застосовується для з’єднання різнотипних оптоволоконних роз’ємів. Можуть бути різні комбінації типів адаптерів.

Переваги: ​​

  • Точність розмірів при виготовленні
  • Низька зношуваність
  • Гарна заменяемость
  • Гарна відтворюваність
  • Висока температурна стійкість.

Області використання:

  • Оптоволоконні комунікаційні системи
  • Оптоволоконні мережі CATV
  • Оптоволоконне обладнання
  • Оптоволоконні сенсори

Характеристики

Тип полірування

APC

Тип коннектора

SC-FC

Тип волокна

Singlemode