Ethernet SFP модуль. 10/100/1000, RJ45

Код товару: 43357
New

2 790грн. б/г: 2790грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DP-SFP-2SM-80LC-1550nm Категорія: Виробник: FoxGate

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкою
  • Безготівковими з ПДВ
  • Накладеним платежем
  • Картою будь-якого банку

Опис

SFP 2xx-xx-xx LC – це прийомопередаючі модулі, призначені для організації дуплексних з’єднань спільно з високошвидкісними (до 1.25 Гб/с) технологіями передачі даних. Існують моделі, які підтримують функцію цифрової діагностики параметрів (DDM).

Відмінні особливості:

  • Сумісні з прийомопередавачами SFP MSA і специфікація SFF-+8472 з внутрішнім калібруванням
  • Сумісні з наступними стандартами: FE /GBE /2GBE /FC /2FC /4FC /SDH /SONET
  • Відповідає промисловому стандарту RFT Electrical Connector and Cage
  • Відповідає стандарту Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
  • Лазери 1 класу в відповідності зі стандартом IEC 60825-1 і IEC 60825-2
  • Електроживлення + 3.3V і TTL Logic Interface
  • Двонаправлений канал зв’язку до 1.25Гб/с
  • Лазери схем VCSEL /FP /DFB, що працюють на довжинах хвиль: 850/1310/1550нм, з підтримкою одномодових і багатомодових оптичних волокон
  • Дуплексний LC роз’єм гарячого включення
  • EEPROM з Serial ID Functionality
  • Робоча температура від 0ºC до + 70ºC
  • Низький рівень електромагнітних випромінювань
  • RoHS сумісні

Характеристики

Швидкість передачі даних

1Gb

Довжина хвилі

1310nm

Тип коннектора

LC

Напруга живлення

3,3B

Робоча дистанція

40км