Ethernet SFP модуль. 100Mb 1x1550nm. SC 10км.

Код товару: 43332

488грн. б/г: 488грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DP-SFP-0.1-1SM-1550nm-10LC Категорія: Виробник: FoxGate

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.
  • Обмін/повернення - 14 днів

Опис

Оптичні модулі FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-ххSC і FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-ххSC використовуються для організації з’єднання за технологією WDM (англ. Wavelength Division Multiplexing – спектральне ущільнення каналів). Модулі працюють в парі. З одного боку модуль FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-ххSC має передавач з довжиною хвилі 1310нм, а з іншого боку модуль FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-ххSC має передавач з довжиною хвилі 1550нм. Модулі працюють на швидкості до 155Mbps. З’єднуються за допомогою одномодового волокна і забезпечують передачу даних на відстані 10, 20 км. Трансивери обладнані одним оптичним портом з роз’ємом SC і допускають «гарячу» заміну і установку. Моделі з індексом d підтримують технологію безперервної дистанційної діагностики (DDM).

Область застосування:

  • WDM Fast Ethernet 100Base
  • SONET OC-3 / SDH STM-1
  • Високошвидкісний канал I/O для файл-сервера, мережевого адаптера

Характеристики

Швидкість передачі даних

100 Мб/с

Довжина хвилі

1550nm

Тип конектора

SC

Напруга живлення

3,3B

Робоча дистанція

10км

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

У зв'язку з переходом на нову версію сайту Ваш пароль був скинутий. Скористайтесь будь ласка, формою відновлення пароля для входу в особистий кабінет.

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up