Ethernet SFP модуль. 1Gb 1x1310nm SC 40км.

Код товару: 43342

906грн. б/г: 906грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DP-SFP-1SM-1310nm-40LC Категорія: Виробник: FoxGate

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.
  • Обмін/повернення - 14 днів

Опис

Для організації з’єднання за технологією WDM використовується пара оптичних модулів, які встановлюються на різних кінцях лінії зв’язку. Наприклад, модуль FoxGate SFP-1SM-1310nm-xxSC – використовує довжину хвилі 1550 нм для прийому даних і 1310 нм для передачі даних, тобто 1310TX / 1550RX. А модуль FoxGate SFP-1SM-1550nm-xxSC – використовує довжину хвилі 1310 нм для прийому даних і 1550 нм для передачі даних, тобто 1550TX / 1310RX. Трансивери (Transceivers) FoxGate SFP-1SM-1310nm-xxSC і FoxGate SFP-1SM-1550nm-xxSC підтримують роботу з одномодовим оптичним кабелем 9/125 мкм і забезпечують передачу даних на відстані 10, 20, 40, 80, 120, 140 км. Трансивери обладнані 1 оптичним портом з роз’ємом SC і допускають «гарячу» заміну і установку. Моделі з індексом d підтримують технологію безперервної дистанційної діагностики (DDM).

Галузь застосування:

  • Gigabit Ethernet 1000Base;
  • високошвидкісний канал I / O для файл-сервера, мережевого адаптера.

Основні можливості:

  • «Гаряча» заміна, відповідність SFP стандартам.
  • Відповідність рекомендаціям SFF-8472 Multisource Agreement (MSA).
  • SC роз’єм.

Характеристики

Швидкість передачі даних

1 Гб/с

Довжина хвилі

1310nm

Тип конектора

SC

Напруга живлення

3,3B

Робоча дистанція

40км

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

У зв'язку з переходом на нову версію сайту Ваш пароль був скинутий. Скористайтесь будь ласка, формою відновлення пароля для входу в особистий кабінет.

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up