Модуль Digitus 1.25 Gbps SFP, 20km, SM, LC Duplex, 1000Base-LX, 1310nm, HP-compatible

Код товару: 81176

840грн. б/г: 840грн. з ПДВ

Немає в наявності

Немає в наявності - Ви можете додати товар в лист очікування, вам прийде повідомлення, коли він знову надійде в продаж

Додати до листа очікування

Артикул: DN-81001-01 Категорія: Виробник: Digitus

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Одеса, Дніпро)
  • По Києву - 80грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Оплата карткою за реквізитами
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.

Опис

Оптичний модуль Digitus типу SingleMode. Модель підходить для гігабітних мереж і здатен забезпечити швидкість на рівні 1,25 Гбіт/сек на відстані в 20 кілометрів. SFP модуль оснащений роз’ємом LC і відноситься до типу Duplex, що робить його придатним для одночасної передачі даних в двох напрямках. Робоча довжина хвилі становить 1310 нанометрів.

Характеристики

Тип конектора

LC

Довжина хвилі, нм

1310

Швидкість передачі даних

1 Гб/с

Робоча дистанція

20км

Додаткові характеристики

Тип роз'ємуLC
Довжина хвилі1310 нм
Швидкість передачі даних1.25 Гбіт/с
Відстань передачі даних20 м
МатеріалМетал

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up