SFP модуль MikroTik S-55DLC80D

Код товару: 44830

998грн. б/г: 998грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: S-55DLC80D Категорія: Виробник: MikroTik

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Оплата карткою за реквізитами
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.

Характеристики

Швидкість передачі даних

1 Гб/с

Довжина хвилі

1550nm

Тип конектора

LC

Робоча дистанція

80км

Додаткові характеристики

Формат SFP
Довжина хвилі 1550nm
Відстань передачі даних 80km
Швидкість передачі даних 1.25 Gbps
Тип роз'єму (порта) Dual LC
Відносна вологість, % до 70 (без конденсату)
Вага в упаковці, г 75

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up