SFP28 Трансiвер MikroTik XS+31LC10D

Код товару: 75763
Є в наявності

Дізнатися ціну

Артикул: XS+31LC10D Категорія: Виробник: MikroTik

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Оплата карткою за реквізитами
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.

Опис

MikroTik XS+31LC10D – оптичний SFP/SFP+/SFP28 модуль з пропускною здатністю 1 Gbps /10 Gbps /25 Gbps. Призначений для передачі і прийому даних по одномодовому оптичному волокну при довжині хвилі 1310 nm для 10-кілометрових ліній зв’язку.

Характеристики

Тип конектора

Dual LC UPC, SFP, SFP+, SFP28

Швидкість передачі даних

1 Гб/с, 10 Гб/с, 25 Гб/с

Робоча дистанція

10км

Довжина хвилі

1310nm

Додаткові характеристики

Конектор Dual LC UPC
Швидкість передачі даних 1G/10G/25G
Відстань 10km
Формат SFP/SFP+/SFP28
MTBF Приблизно 200000 годин при 25 ° C
Режим Single
Довжина хвилі 1310 nm

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up