Комутатори HP Enterprise

Показано всі 29 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 29 результати
Тип комутатора
Рівень комутатора
Кількість портів RJ45
Кількість SFP портів
Кількість PoE портів
Порти
Додатково
Підбір за ціною
Виробник
Відомий виробник IT-обладнання випускає масштабовані мережеві комутатори, призначені для бізнес-мереж. Для моделей цієї марки характерні адаптованість і широка підтримка мобільності — від периферії і до ядра. Свитчі здатні обробляти великі обсяги мережевого трафіку, а тому ідеально підходять для підприємств. Комутатори HP Enterprise можуть бути:
  • Некерованими — відмінне рішення для малих офісів. Такі свитчи працюють за принципом Plug&Play і не вимагають налаштування.
  • Керованими — надають розширені можливості налаштування: установку контролю доступу, розподіл швидкостей, віддалене управління. Також для них характерний широкий набір захисних функцій. Підійдуть для великих організацій.
  • Смарт — щось середнє між некерованими і керованими моделями. Ці комутатори можна налаштовувати, але набір їх налаштувань і функцій не такий широкий, як у керованих свитчей. Вони підходять для малого і середнього бізнесу.
Виробник пропонує безліч моделей, оснащених різною кількістю портів (до 48) зі швидкістю 100/1000 Мбіт/сек. Є пристрої, які підтримують PoE живлення, обладнані SFP портами. Багато моделей оснащені функцією діагностики кабелю, працюють за енергозберігаючими технологіями, захищають від атак і несанкціонованого доступу. Компанія подбала і про комфорт розміщення: випускаються моделі з кріпленням в стійки і стандартні настільні пристрої.