Комутатори HP Enterprise

Показано всі 16 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 16 результати
Тип комутатора
Кількість портів
Порти
Кріплення в стійку
Додатково
Підбір за ціною
Виробник
Відомий виробник IT-обладнання випускає масштабовані мережеві комутатори, призначені для бізнес-мереж. Для моделей цієї марки характерні адаптованість і широка підтримка мобільності — від периферії і до ядра. Свитчі здатні обробляти великі обсяги мережевого трафіку, а тому ідеально підходять для підприємств. Комутатори HP Enterprise можуть бути:
  • Некерованими — відмінне рішення для малих офісів. Такі свитчи працюють за принципом Plug&Play і не вимагають налаштування.
  • Керованими — надають розширені можливості налаштування: установку контролю доступу, розподіл швидкостей, віддалене управління. Також для них характерний широкий набір захисних функцій. Підійдуть для великих організацій.
  • Смарт — щось середнє між некерованими і керованими моделями. Ці комутатори можна налаштовувати, але набір їх налаштувань і функцій не такий широкий, як у керованих свитчей. Вони підходять для малого і середнього бізнесу.
Виробник пропонує безліч моделей, оснащених різною кількістю портів (до 48) зі швидкістю 100/1000 Мбіт/сек. Є пристрої, які підтримують PoE живлення, обладнані SFP портами. Багато моделей оснащені функцією діагностики кабелю, працюють за енергозберігаючими технологіями, захищають від атак і несанкціонованого доступу. Компанія подбала і про комфорт розміщення: випускаються моделі з кріпленням в стійки і стандартні настільні пристрої.