info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

CES 2020: Wi-Fi 6 і Mesh системи — в маси

Крім інновацій, пов’язаних з 5G, на виставці було представлено безліч роутерів нового покоління. Підтримка новітнього стандарту Wi-Fi 6 і Mesh системи стали чи не основною темою. Порадувала і цінова доступність таких пристроїв: коштують вони менше, ніж представлені в минулому році девайси.

Розповідаємо, чим похвалилися гіганти D-Link, TP-Link і Asus.

D-Link

Компанія представила двосекційну mesh-систему та анонсувала лінійку повністю автономних маршрутизаторів. Ці роутери беруть на себе функції концентраторів для налаштування системи завдяки новому стандарту EasyMesh Wi-Fi Alliance. Він дає можливість об’єднати налаштування при використанні девайсів різних виробників.

Менеджер по лінійці продуктів і споживчих рішень D-Link Systems зазначив, що нові маршрутизатори, що використовують D-Link Wi-Fi Mesh, не тільки позбавляють від проблем з сумісністю. Раян Фархо підкреслив, що роутери отримують нові розширені налаштування батьківського контролю на основі профілів.

Компанія оголосила і про нову серію високошвидкісних роутерів Smart AX Wi-Fi 6 з пропускною спроможністю 1,5-5,4 Гбіт/сек, шириною каналу 1024 QAM і 80 МГц.

Asus

Компанія представила новинки серії ZenWiFi, які дозволяють створити мережеву інфраструктуру. Для максимальної продуктивності використовується технологія AiMesh. Серія включає три лінійки пристроїв:

  1. Роутери ZenWiFi AX — для розгортання mesh-мережі Wi-Fi 6. Максимальна швидкість — 6,6 Гбіт/сек. Маршрутизатори оснащені Ethernet портами з пропускною спроможністю 2,5 Гбіт/сек. Крім того, заявлена ​​особлива конструкція антени, яка забезпечує максимальне охоплення, а також підтримка технологій MU-MIMO та OFDMA.
  2. ZenWiFi AC — трьохдіапазонна система з підтримкою стандарту 802.11ac Wave 2. Для обробки трафіку використовується 4 ядерний процесор. Передбачено порт WAN, 3 LAN-порту, а також один USB 3.1.
  3. ZenWiFi Voice — пристроєм можна керувати за допомогою голосового помічника Alexa від Amazon. Його можна використовувати як автономний роутер або ж як частину mesh-мережі.

Також фірма представила нові потужні ігрові ПК і лінійку ноутбуків з підтримкою вай-фай шостого покоління.

TP-Link

Як і багато інших лідерів у виробництві мережевого обладнання, ця компанія представила пристрої з підтримкою сучасного стандарту вай-фай — 802.11.ax.

Так, система Wi-Fi 6 Deco-Mesh з підтримкою трьох діапазонів здатна забезпечити пропускну здатність до 6,6 гігабіт на секунду при бездротовому підключенні. Компанія також представила дводіапазонний геймерський маршрутизатор Archer GX90, що підтримує ту ж швидкість в 6,6 Гбіт/сек. Роутер може похвалитися пріоритезацією ігрових потоків, що дозволяє використовувати можливості мережі по максимуму..

У ньому передбачено 3 гігабітних LAN порту, гігабітний порт LAN WAN і порт WAN LAN на 2,5 Гбіт / с. Також модель оснащена двома USB-портами: 2.0 і 3.0.

Wi-Fi Alliance оголосив про Wi-Fi 6E

Прямо перед виставкою CES Wi-Fi Alliance представив Wi-Fi 6E — стандарт, що визначає пристрої, яким доступна смуга в діапазоні 6 ГГц, де частота становить 1200 МГц. Це дає більше можливостей для використання вимогливих до швидкості додатків доповненої реальності, відеопотоків в 4К.

Цікаво, що вже через кілька днів були представлені нові чіпсети, які підтримують цей стандарт. Такі гіганти, як Broadcom і Netgear вже готові їх впровадити. З чуток, TP-Link теж не відстають — випуск маршрутизатора з підтримкою цього стандарту заплановано на кінець 2020 року.

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну