info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 18:00 без перерви
м. Київ (044) 331-07-53
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784
  • Головна
  • Новини
  • Підберіть оптимальну серверну стійку або шафу за 5 хвилин з розумним конструктором від EServer

Підберіть оптимальну серверну стійку або шафу за 5 хвилин з розумним конструктором від EServer

Щоб вибрати серверну стійку чи шафу необхідної висоти, потрібно підсумувати висоту обладнання, полиць та іншого оснащення. Звичайно, можна по-старому все порахувати на калькуляторі. Але є і більш прогресивний варіант — наш конфігуратор, який ви знайдете в головному меню нашого сайту і на сторінці товару будь якої серверної стійки чи шафи. З ним ви зможете з легкістю підібрати необхідну висоту та заздалегідь дізнаєтесь: як саме, в якому порядку ваше обладнання буде розміщене у шафі / стійці.

Конструктор від EServer — економить час та робить ваше життя комфортніше

Конструктор від EServer, який вбудований прямо в сайт, допоможе підібрати висоту за пару хвилин. Він автоматично підсумовує висоту зазначеного вами обладнання. Ви легко дізнаєтеся, яка стійка та серверна шафа вам потрібна, щоб все помістилося і залишився запас під вентиляцію. До того ж вам буде одразу видно, як краще розмістити обладнання.

2-3 кліка — і конструктор від EServer підбере вам ідеальну рекову стійку або шафу

З конфігуратором зможе розібратися навіть ваша бабуся! Ніяких заплутаних інструкцій, ніяких довгих завантажень — все робиться миттєво. Розповідаємо, як користуватися:

  • В меню “Стійка” підберіть розмір.
  • Покажіть конструктору, які елементи ви плануєте розмістити (меню розташовано внизу): корпус, панель, полицю, вказавши висоту кожного.
  • Якщо в меню немає потрібного вам компонента — додайте свій. Просто пропишіть його висоту в сантиметрах, а конструктор сам перерахує її в юніти.

Конфігуратор зручний і тим, що автоматично підраховує, скільки юнітів займає все ваше обладнання в обраній вами моделі. Це дає можливість поміняти її розмір. Скільки місця заповнено, конструктор показує у верхній частині сторінки. При цьому з лівого боку будуть відображатися вибрані вами елементи, їх назва і висота.

До речі, якщо зберете обладнання, а місця залишиться занадто багато — ви можете вибрати іншу висоту. Не хвилюйтеся, вказувати компоненти заново не доведеться: конфігуратор все запам’ятає та автоматично перенесе.

Гнучке налаштування

Ми постаралися зробити конструктор простим і зручним. Він гнучкий і легко підлаштовується під ваші потреби. З ним ви можете:

Міняти назву елемента — для цього натисніть на “олівець” поруч з ним.

Змінювати позицію компонента в обраній стійці / шафі — просто перетягуйте віртуальний вміст конструкції, міняючи місцями пристрої. Так ви будете одразу знати, як потрібно розмістити техніку та оснащення.

Видаляти елементи — для цього є іконка у вигляді кошика.

Скинути все, що було обрано, — можна за допомогою спеціальної кнопки, розташованої вгорі.

Змінювати масштаб сторінки — для цього передбачені кнопочки “плюс” і “мінус” у верхній частині вікна конструктора. Наприклад, ви обрали маленьку стійку чи шафу висотою до десяти юнітів: щоб все було добре видно — просто натисніть на плюсик.

Примітка: доступна тільки десктопна версія сервісу.

Якщо ви закриєте сторінку з конструктором, а потім знову відкриєте — вся інформація збережеться. Але це тільки в тому випадку, якщо ви не перейдете на сторінку з іншим товаром: так все зітреться.

Але не хвилюйтеся: робити скріншоти та переписувати нічого не треба, — конфігурацію можна зберегти в PDF форматі. Для цього потрібно лише клацнути на відповідну кнопку і ввести e-mail: документ прийде вам на пошту.

Зацініть зручний і простий конструктор серверних стійок та шаф від EServer!

P.S. Діліться своїми ідеями та побажаннями, критикуйте в спеціальному полі для відгуків — ми зробимо його ще краще!

Залишити коментар

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну