info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784
  • Головна
  • Новини
  • Підберіть оптимальну серверну стійку або шафу за 5 хвилин з розумним конструктором від EServer

Підберіть оптимальну серверну стійку або шафу за 5 хвилин з розумним конструктором від EServer

Щоб вибрати серверну стійку чи шафу необхідної висоти, потрібно підсумувати висоту обладнання, полиць та іншого оснащення. Звичайно, можна по-старому все порахувати на калькуляторі. Але є і більш прогресивний варіант — наш конфігуратор, який ви знайдете в головному меню нашого сайту і на сторінці товару будь якої серверної стійки чи шафи. З ним ви зможете з легкістю підібрати необхідну висоту та заздалегідь дізнаєтесь: як саме, в якому порядку ваше обладнання буде розміщене у шафі / стійці.

Конструктор від EServer — економить час та робить ваше життя комфортніше

Конструктор від EServer, який вбудований прямо в сайт, допоможе підібрати висоту за пару хвилин. Він автоматично підсумовує висоту зазначеного вами обладнання. Ви легко дізнаєтеся, яка стійка та серверна шафа вам потрібна, щоб все помістилося і залишився запас під вентиляцію. До того ж вам буде одразу видно, як краще розмістити обладнання.

2-3 кліка — і конструктор від EServer підбере вам ідеальну рекову стійку або шафу

З конфігуратором зможе розібратися навіть ваша бабуся! Ніяких заплутаних інструкцій, ніяких довгих завантажень — все робиться миттєво. Розповідаємо, як користуватися:

  • В меню “Стійка” підберіть розмір.
  • Покажіть конструктору, які елементи ви плануєте розмістити (меню розташовано внизу): корпус, панель, полицю, вказавши висоту кожного.
  • Якщо в меню немає потрібного вам компонента — додайте свій. Просто пропишіть його висоту в сантиметрах, а конструктор сам перерахує її в юніти.

Конфігуратор зручний і тим, що автоматично підраховує, скільки юнітів займає все ваше обладнання в обраній вами моделі. Це дає можливість поміняти її розмір. Скільки місця заповнено, конструктор показує у верхній частині сторінки. При цьому з лівого боку будуть відображатися вибрані вами елементи, їх назва і висота.

До речі, якщо зберете обладнання, а місця залишиться занадто багато — ви можете вибрати іншу висоту. Не хвилюйтеся, вказувати компоненти заново не доведеться: конфігуратор все запам’ятає та автоматично перенесе.

Гнучке налаштування

Ми постаралися зробити конструктор простим і зручним. Він гнучкий і легко підлаштовується під ваші потреби. З ним ви можете:

Міняти назву елемента — для цього натисніть на “олівець” поруч з ним.

Змінювати позицію компонента в обраній стійці / шафі — просто перетягуйте віртуальний вміст конструкції, міняючи місцями пристрої. Так ви будете одразу знати, як потрібно розмістити техніку та оснащення.

Видаляти елементи — для цього є іконка у вигляді кошика.

Скинути все, що було обрано, — можна за допомогою спеціальної кнопки, розташованої вгорі.

Змінювати масштаб сторінки — для цього передбачені кнопочки “плюс” і “мінус” у верхній частині вікна конструктора. Наприклад, ви обрали маленьку стійку чи шафу висотою до десяти юнітів: щоб все було добре видно — просто натисніть на плюсик.

Примітка: доступна тільки десктопна версія сервісу.

Якщо ви закриєте сторінку з конструктором, а потім знову відкриєте — вся інформація збережеться. Але це тільки в тому випадку, якщо ви не перейдете на сторінку з іншим товаром: так все зітреться.

Але не хвилюйтеся: робити скріншоти та переписувати нічого не треба, — конфігурацію можна зберегти в PDF форматі. Для цього потрібно лише клацнути на відповідну кнопку і ввести e-mail: документ прийде вам на пошту.

Зацініть зручний і простий конструктор серверних стійок та шаф від EServer!

P.S. Діліться своїми ідеями та побажаннями, критикуйте в спеціальному полі для відгуків — ми зробимо його ще краще!

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну