Медіаконвертер D-Link DMC-300SC

Код товару: 83788

1 834грн. б/г: 1834грн. з ПДВ

Немає в наявності

Немає в наявності - Ви можете додати товар в лист очікування, вам прийде повідомлення, коли він знову надійде в продаж

Додати до листа очікування

Артикул: DMC-300SC Категорія: Виробник: D-LINK

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Одеса, Дніпро)
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Оплата карткою за реквізитами
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.

Опис

Медиаконвертер DMC-300SC перетворює сигнал стандарту 10/100Base-TX Fast Ethernet по крученій парі в сигнал стандарту 100Base-FX Fast Ethernet по багатомодовому оптичному кабелю, що дозволяє збільшити відстань з’єднання (до 2 км) між двома пристроями. Даний медіаконвертер оснащений одним портом з роз’ємом RJ-45 для витої пари і одним оптичним портом з роз’ємом SC.

Медиаконвертер DMC-300SC оснащений міцним металевим корпусом і індикаторами стану. Пристрій може використовуватися автономно або встановлюватися в шасі. При установці в шасі необхідно зняти металевий корпус і встановити плату в слот шасі. Замість індивідуального адаптера в цьому випадку буде використовуватися блок живлення шасі. При установці в шасі медіаконвертер підтримує функцію гарячої заміни.

При установці DMC-300SC в шасі DMC-1000, спеціальний модуль управління шасі (DMC-1002) дозволяє відстежувати стан каналу зв’язку, режим роботи, швидкість передачі і значення лічильників прийнятих і переданих пакетів даних через SNMP.

Характеристики

Тип конектора

RJ-45, SC

Довжина хвилі, нм

1310

Швидкість передачі даних

100 Мб/с

Робоча дистанція

2км

Додаткові характеристики

< td>• 10Base-T: 2-парний категорії 3/4/5/5e, неекранована кручена пара (до 100 м)
• 10/100Base-TX: 2-парний категорії 5/5e, неекранована кручена пара (до 100 м)
• 100Base-FX: багатомодовий оптичний кабель 62,5/125 мкм з роз'ємом SC (до 2 км)
Інтерфейси• Порт 10/100Base-TX
• Порт 100Base-FX з роз'ємом SC
Індикатори• PWR
• Link/Act
• Full Duplex/Collision
• 100 (для порту на кручений парі)
ПеремикачіДуплексний режим оптичного порту
Мережеві кабелі
Роз'єм живленняРоз'єм для підключення адаптера живлення
Функціонал
Стандарти та функції• IEEE 802.3 10Base-T
• IEEE 802.3u 100Base-TX
• IEEE 802.3u 100Base-FX
• Управління потоком IEEE 802.3x
• Автоматичне визначення MDI/MDIX
Дуплексний режимнапівдуплекса/Повний дуплекс
Швидкість передачі даних• Ethernet: 10 Мбіт/с (напівдуплекс)/20 Мбіт/с (повний дуплекс)< br>• Fast Ethernet: 100 Мбіт/с (напівдуплекс)/200 Мбіт/с (повний дуплекс)
Функції медіаконвертера• Перетворення середовища передачі даних з 10/100Base-TX в 100Base-FX
• Передача на повній швидкості каналу
• Можливість використання в якості окремого пристрою або при установці в шасі
• Гаряча заміна при установці в шасі
Метод комутаціїStore-and-forward
Jumbo-фрейм1600 байт
УправлінняЧерез шасі DMC-1000 с встановленим модулем управління DMC-1002
Фізичні параметри
Розміри (ДxШxВ)88 x 120 x 25 мм
Вага0,291 кг
Умови експлуатації
ЖивленняАдаптер 5В/1 А
Максимальна споживана потужність1,99 Вт
MTBF (годинник)873 551
Довжина хвилі1310 нм
Довжина підтримуваного оптичного кабелюДо 2 км
Температура• Робоча: від 0 до 40°C
• Зберігання: від -25 до 70°C
ВологістьВід 10% до 90% без конденсату
Комплект поставки• Медиаконвертер DMC- 300SC
• Адаптер живлення
• Експлуатаційна документація
• Гарантійний талон
Інше
EMI• FCC Class A
• CE Class A
• VCCI Class A