Модуль оптичний 3K SFP+ 10G-1SM-1270nm-10LC

Код товару: 51014

1 886грн. б/г: 1886грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: N-SFPM-1270NM-10LC-4228 Категорія: Виробник: 3k

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - безкоштовно
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.

Опис

Оптичний трансивер 3K SFP + 10G-1SM-1270nm-10LC – 10G модуль. “SFP +” – означає, що даний пристрій має швидкість передачі даних в 10 Гбіт / сек. Завдяки технології WDM використовується всього одне волокно для передачі / прийому інформації шляхом рознесення потоків на різні довжини хвиль. Даний модуль – прекрасне рішення для здійснення передачі даних на дистанції до 10 км або модернізації (збільшення пропускної здатності) старих гігабітних ліній зв’язку. Трансівер виготовлений у відповідності зі стандартами і рекомендаціями SFF-8472 Multi-Source Agreement (MSA), Bellcore TA-NWT-000983, IEC60825-1, IEEE802.3Z. Також 3K SFP + підтримує функцію DDM.

За допомогою функції DDM можна контролювати показники продуктивності SFP і здійснювати моніторинг в режимі реального часу наступних показників: напруга, температура, струм зміщення і потужність лазера (TX), рівень сигналу. Зміна показників дає можливість діагностувати в якому стані знаходиться лінія зв’язку. Щоб отримати такі дані потрібно, щоб дана опція підтримувалася і модулем, і комутатором. Відстань передачі становить до 10 км. Є підтримка серійного номера.

Модуль 3K SFP + 10G-1SM-1270nm-10LC застосовується для створення ліній зв’язку, в основі якої лежить технологія WDM. Зазначений модуль працює на довжині хвилі 1270 нм. З його допомогою гарантується транспорт даних на відстань до 10 км зі швидкістю 10 Гбіт / с. Трансівер підтримує можливість швидкої заміни або установки його без потреби відключати або перезапускати обладнання.

Вищеописаний модуль розрахований на підвищення продуктивності Gigabit Ethernet мереж, призначений для створення з’єднань згідно з технологією WDM.

Характеристики

Швидкість передачі даних

10 Гб/с

Тип конектора

LC

Робоча дистанція

10км

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up