info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

Установка монтажних стійок

Перш ніж приступити безпосередньо до процесу складання стійки, необхідно переконатися, що все дійсно до цього готове.

Отже, важливо розуміти, що значення має не тільки сама по собі конструкція стійки, а й місце, де проводиться установка монтажних стійок. Технічні вимоги свідчать, що монтажна стійка може бути встановлена ​​тільки в спеціальному приміщенні площею не менше 12 кв.м., з відповідним рівнем безпеки, вологістю 30-55% і температурою 18-24 °C.

Необхідно, щоб в уже облаштованій стійці температура обладнання була близька до оптимального показника 20 °C. Це забезпечується за рахунок вентиляторів, які можна встановити після складання стійки.

Якщо всі вимоги дотримані та стійка придбана, можна починати її складання. Процес буде описаний на прикладі стійки з двома рамами, оскільки дворамна стійка викликає більше запитань і вимагає трохи більше зусиль для збірки.

У комплект поставки зазвичай входять 19-дюймові напрямні, стяжки, комплект кріплення й аксесуари для кріплення ніжок. Для початку необхідно викласти весь вміст коробок і уважно ознайомитися з прикладеною інструкцією. Далі буде описаний універсальний варіант збірки, який може мати невеликі відмінності для різних моделей, тому завжди необхідно ознайомлюватися з інструкцією в комплекті.

Починати роботу по збірці потрібно з з’єднання напрямних. Щоб не помилитися, потрібно звернути увагу на маркування кріпильних отворів на напрямних — так можна буде точно визначити, які напрямні з’єднуються один з одним, і не переплутати верх з низом. Відповідно, для кожної з двох рам потрібно забезпечити з’єднання зверху та знизу.

Тепер, коли дві рами готові, настав час їх з’єднати. У більшості стійок реалізована можливість регулювання відстані між рамками. Це дозволяє встановлювати в стійках обладнання різної глибини, без необхідності в придбанні аксесуарів або заміні стійок. Знаючи, яка необхідна в даному випадку глибина стійки, потрібно закріпити нижні частини рамок на відповідній відстані на лапах. Для цього використовуються стандартні кріпильні елементи з набору. Коли обидві рами зафіксовані в лапах, можна приступити до фіксації верху стійки за допомогою стяжок. У випадку з регульованими стійками стяжки теж будуть регульовані. Необхідно налаштувати відповідну довжину стяжок і приєднати їх до відповідного місця на конструкції стійки.

Наступний етап — кріплення ніжок або коліщат. Якщо необхідно, спочатку встановлюються майданчики для ніжок. Але в деяких стійках відразу є різьблення для вкручування опорних елементів. Тепер залишається встановити її в вертикальне положення, розмістити на тому місці, де вона буде стояти надалі та відрегулювати положення ніжок, щоб вся конструкція була максимально рівною й стійкою. Тепер, після регулювання опор, стійка монтажна дворамна повністю готова до експлуатації.

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну