Модуль оптичний 3K SFP-0,1-1SM-1310nm-20SC

Код товару: 50956

296грн. б/г: 296грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: N-SFP-0,1-1310NM-20SC-4220 Категорія: Виробник: 3k

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.

Опис

Модуль 3K SFP-0,1-1SM-1310nm-20SC використовується для організації з’єднання за технологією WDM. Даний модуль передбачає експлуатацію з одномодовим оптоволоконним кабелем і здатний забезпечити здійснення передачі даних на відстань до 20 км. Такий модуль має один оптичний порт і роз’єм SC, дозволяє здійснювати «швидку» заміну і установку.

Розглядається пристрій має можливість «швидкої» заміни. Робота з одномодовим волокном дає можливість використовувати такий модуль з найпопулярнішими видами оптоволоконних кабелів. Описуваний модуль можна застосовувати на проміжках протяжністю до 20 км.

Для здійснення зв’язку за технологією WDM, як правило, використовують два подібних модуля. Їх розміщують на різних кінцях лінії, і вони можуть гарантувати передачу даних з протяжністю до 20 км зі швидкістю 100 Мбіт / с. Конструктивно, модуль має засувку, яка полегшує його витяг, а також володіє компактним розміром.

Модуль 3K SFP-0,1-1SM-1310nm-20SC гарантує високу продуктивність Gigabit Ethernet мереж. Він розрахований на створення з’єднань за технологією WDM.

Характеристики

Швидкість передачі даних

100 Мб/с

Тип конектора

SC

Довжина хвилі

1310nm

Робоча дистанція

20км

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up