info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

5 головних переваг прохідних конекторів RJ-45

На відміну від стандартних роз’ємів для витого кабелю, прохідні конектори RJ45 не оснащуються передньою стінкою. Всі жили кабелю проходять крізь наконечник, а потім їх обрізають за допомогою бокорізів або спеціального інструменту для обтискання. Чим же гарні наскрізні конектори? З їх допомогою неправильно обтиснути кабель практично неможливо. У статті детально розповідаємо про переваги прохідних конекторів RJ-45.

№1. Легкість розпіновки конектора

Недотримання схеми обтиску — це одна з поширених проблем, які зустрічаються при опресуванні кабелю. Провідники можуть зміститися вже всередині конектора та потрапити в неправильні пази, тобто навіть добре знання схеми опресування може не допомогти. Адже через стінки роз’єму буває непросто розгледіти, чи всі на правильному місці.

З наскрізним же наконечником контролювати розпіновку набагато простіше, адже провідники проходять через нього. Та й поправити їх, в разі чого, набагато легше.

№2. Провідники завжди потрапляють у врізні контакти

Коли провідники заводять в стандартний роз’єм для витого кабелю, деякі з них не завжди дістають до контакту, а значить з’єднання не вийде. Це нелегко помітити відразу. А ось з конекторами прохідного типу подібних проблем не виникає, адже провідники йдуть крізь них.

№3. Універсальність

Класичні наконечники для витої пари мають різну форму контактів, від якої залежить сумісність з одно- або ж багатожильним провідником. Звичайно, серед них зустрічаються й універсальні варіанти, але прохідні моделі завжди такі. Купуючи наскрізні наконечники, можна не роздумувати про сумісність.

№4. Надійна фіксація кабелю у прохідному конекторі

Якщо при монтажі стандартних роз’ємів обрізали занадто багато ізоляції та провідники виявилися довгуваті, то оболонка кабелю не зафіксується нормально. В цьому випадку конектор буде триматися на кабелі тільки за рахунок контактів, врізаних в його провідники. Внаслідок цього порушується з’єднання.

За рахунок конструкції наскрізного конектора, оболонка потрапляє всередину так глибоко, як тільки це можливо. А значить надійно фіксується в роз’ємі, навіть якщо провідники надто довгі.

№5. Простота дотримання відстані скручування провідників

Якщо не повністю завести кабель в наконечник, може сильно порушитися крок скрутки витої пари, що призведе до зниження пропускної здатності. Річ у тому, що провідники скручені один з одним з певним кроком для того, щоб знижувалися взаємні наведення та перешкоди. В іншому випадку сигналу завадить випромінювання від провідників, що знизить його якість.

Застосування прохідних конекторів RJ-45 дозволяє без зусиль дотримати правильну скрутку жил, адже ізоляція дрота завжди потрапляє в роз’єм так, як належно.

Це були основні плюси застосування наскрізних конекторів перед звичайними. Крім того, слід зазначити, що сучасні прохідні роз’єми мають більш товстий шар позолоти на контактах, що забезпечує максимальний їх захист від окислення та довговічність відповідно. Так, використання прохідних роз’ємів RJ-45 забезпечує простий монтаж і якісне з’єднання, дозволяючи уникнути поширених помилок при обтисканні.

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну