info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784
  • Головна
  • Поради
  • IP-телефони Grandstream: повний огляд моделей і порівняння по характеристиках

IP-телефони Grandstream: повний огляд моделей і порівняння по характеристиках

Популярність IP-телефонів набирає обертів, адже такі пристрої підключаються не до звичайної телефонної лінії, а працюють через інтернет. Завдяки цьому забезпечується висока якість зв’язку й економія коштів. До того ж такі офісні телефони мають широкі можливості управління.

Компанія Grandstream — титан у виробництві VoIP телефонів. Вона випускає функціональні, комфортні у використанні моделі. Який IP телефон вибрати в офіс з урахуванням завдань компанії, розповідається в статті. Ще в ній розглядаються найпопулярніші моделі Грандстрім — їх функції та характеристики.

7 головних критеріїв вибору IP-телефону:

  1. Кількість ліній — впливає на те, скільки номерів можна «поставити» на один пристрій. Пари ліній зазвичай вистачає для місцевих дзвінків. Більша кількість стане в нагоді, якщо треба задати різні номери різним цілям або, наприклад, країнам. Базові телефони підтримують 1-2 лінії, більш просунуті — від 6 та більше.
  2. Протоколи — якщо ви вже організовували телефонію й у вас є провайдер для неї або ж система IP-PBX, потрібно просто вибрати модель, яка буде сумісна з початковим протоколом. Якщо ж ви тільки збираєтеся організовувати IP-телефонію, то краще вибрати телефон з підтримкою SIP. Це протокол ініціації сеансу, який вміє обробляти найрізноманітніші функції, включаючи визначення номера та переадресацію.
  3. Екран — зазвичай вибору надаються моделі з монохромними або ж кольоровими РК-дисплеями. Модель з чорно-білим екраном підійде як базовий варіант, який надає основні функції. До того ж такі телефони коштують дешевше. Однак якщо вам потрібен варіант з можливістю відеодзвінка, потрібен і телефон з кольоровим екраном, і підтримкою відповідної функції. Відзначимо, що далеко не всі моделі з кольоровими дисплеями здатні на відеозв’язок.
  4. Широкосмуговий звук або голос HD — забезпечує високу якість передачі голосу. Однак щоб функція спрацювала, потрібно щоб провайдери та системи, ваша й співрозмовника, підтримували відповідний аудіокодек — G.722.
  5. PoE — зменшує кількість кабелів: і передача даних, і живлення йдуть через один LAN-дріт. Це стане в нагоді, коли мало розеток.
  6. Кнопки — крім стандартних виділених клавіш з функціями, які задані за замовчуванням, у деяких пристроїв є програмовані. На них можна встановити функції, які використовуються найчастіше.
  7. Зручність зв’язку — для комфортної голосової або відеоконференції потрібні VOIP телефони з якісним мікрофоном і динаміком. А щоб нікому не заважати в опен-спейсі та при цьому пересуватися по кабінету, стане в нагоді модель з блютузом для бездротової гарнітури.

Це були основні параметри, які важливо враховувати при купівлі будь-якого ай пі телефону.

Огляд 3 популярних лінійок IP-телефонів від компанії Grandstream

Ця фірма — провідний виробник IP-систем, який користується популярністю з 2002 року. Доступні та функціональні, з якісною передачею голосу телефони цієї марки дозволяють побудувати надійну IP-телефонію в офісі та на підприємстві.

У цьому розділі розглянемо IP телефони Grandstream базових, середніх і просунутих лінійок.

Базова лінійка GXP1600

Хороший варіант для малих підприємств. Телефони цієї серії характеризуються простотою використання. У них монохромні дисплеї. Моделі підтримують 3 програмовані кнопки, оснащені повнодуплексним динаміком з функцією усунення відлуння. Пристрої оснащені великими телефонними книгами по 500 номерів, інтегруються з сучасними веб-серверами та підтримують 20 мов.

1610/1615 — однолінійна модель з екраном 132х48 пікселів. Підтримує до 2 одночасних викликів, можливість утримання. 1615 — такий же, як і попередній, але підтримує PoE.

1620/1625 — варіант з двома лініями та парою SIP-акаунтів, що дозволяє обробляти по 2 виклики на кожному обліковому записі. Діагональ дисплея у пристрої така ж, як у попередніх моделей. Модель підтримує кілька мов. Другий варіант моделі — 1625 підтримує живлення через виту пару.

Примітка: пристрої не оснащені підтримкою HD Audio.

1628 — теж дволінійна модель. Однак ця модель уже підтримує широкосмуговий зв’язок. Як і інші вищевказані пристрої, телефон оснащений парою мережевих портів.

1630 — підтримує PoE, дає можливість проводити голосові конференції з чотирма учасниками. Крім того, модель обладнана парою гігабітних мережевих портів. Діагональ дисплея у цій моделі трохи більше, ніж в інших — 132х94 пікселя.

Основні характеристики пристроїв лінійки GXP1600

Телефон 1610/1615 1620/1625 1628 1630
Підтримка ліній 1 2 2 3
Кількість акаунтів 1 2 2 3
Кількість учасників конференції 3 3 3 4
Діагональ екрана (пікселів) 132×48 132×48 132×48 132×64
Кнопки швидкого набору (шт.) 8 8
PoE у GXP1615 у GXP1625 є є
Гігабітні LAN-порти є є
HD Audio є є

GXP1700 для компаній, що розвиваються

Серія розрахована на бізнес середніх розмірів, характеризується привабливим дизайном і 4 налаштованим кнопками. Всі моделі підтримують живлення за допомогою витої пари та широкосмуговий звук, оснащені USB інтерфейсами, підтримкою EHS. Ці IP телефони дозволяють створити до чотирьох облікових записів SIP та підтримують до 8 ліній відповідно. Як і базова, ця лінійка пристроїв оснащується монохромними екранами, але вже з підсвічуванням і діагоналлю 200х80 пікселів. Телефонна книга тут ще більше — до 2 тисяч номерів, конференція — 5-стороння. Моделі не оснащуються bluetooth.

1760 — підтримує 3 аккаунта та 6 ліній, а також 6 двоколірних лінійних клавіш на дисплеї та 24 кнопки швидкого набору. Цей IP телефон Grandstream оснащується портами FastEthernet.

1780 — включає вже 8 ліній і 4 аккаунта. Дисплей і порти — такі ж, як у попередньої моделі. А ось лінійних клавіш у пристрої 8, та й кнопок швидкого набору більше — 32 шт.

1782 — у цього телефону ті ж можливості, що й у 1780. Але порти у нього мають велику пропускну здатність — до 1 Гбіт/с.

Ключові параметри девайсів серїї GXP1700

Модель 1760 1780 1782
Лінії 6 8 8
SIP акаунти 3 4 4
Гігабітні порти є
Швидкий набір (кількість кнопок) 24 32 32

Просунута лінійка GXP2100

Підійде для великих компаній і підприємств, дозволяє в рази підвищити ефективність роботи. Залежно від моделі, можна створювати до 6 акаунтів SIP, підтримується максимум 12 ліній — по 2 на обліковий запис. А ще користувачам пропонується велика кількість кнопок швидкого набору — до 48 штук. Телефонна книга вміщує 2000 номерів.

Всі моделі підтримують PoE, оснащені кольоровими екранами, модулями блютуз для підключення бездротових гарнітур, а також портами з гігабітною швидкістю. Телефони оснащені розширеними функціональними можливостями, забезпечують високоякісну передачу голосу завдяки HD Audio. Деякі моделі дозволяють підключити модулі розширення. Базові параметри — в таблиці.

Головні особливості GXP2100

Модель 2130 2135 2140 2160 2170
Кількість ліній 3 8 4 6 12
Кількість облікових записів SIP 3 4 4 6 6
Конференція (сторони) 4 4 5 5 5
Кількість програмованих кнопок 4 4 5 5 5
Розмір екрана (пікселів) 320×240 320×240 480×272 480×272 480×272
Клавіші швидкого набору 8 32 (віртуальні) 24 48 (віртуальні)
Підключення модулів розширення 4 шт. 4 шт.

Відеотелефони Grandstream

Це недешеві моделі, які об’єднують конференц-зали та інші загальні офісні приміщення з IP-телефоном. Така модель призначена для роботи у великих приміщеннях, здатна покращувати якість передачі зображення та голосу, й оснащена функціями, які роблять проведення конференцій зручніше.

Одним з кращих ай пі телефонів Грандстрім для відеоконференц-зв’язку вважається GAC2500. Це відмінна модель для малого, а також середнього бізнесу. Модель надає широкі можливості, які включають доступ до Play Market від Google.

Цей VoIP телефон для відеозв’язку підтримує 6 ліній, визначник номера та утримання дзвінка, високоякісний широкосмуговий звук. Оскільки модель побудована на операційній системі Android, можна завантажувати сторонні додатки з Google Play, наприклад, Скайп, і проводити відеоконференції з їх допомогою. Для комфортного використання модель оснащується сенсорним дисплеєм з діагоналлю 4,3 дюйма.

Правильний IP-телефон — той, який відповідає потребам компанії. Він повинен бути надійним, мати зрозумілий і простий інтерфейс, якісну начинку та сучасний зовнішній вигляд. Також добре, якщо його легко налаштовувати, а оновлення прошивки виходять регулярно. Всім цим критеріям відповідають VoIP-телефони Grandstream. Вони надійні, зручні у використанні та налаштуванні, а широкий модельний ряд дозволяє вибрати оптимальний IP-телефон в залежності від вимог організації до телефонії.

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну