info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784
  • Головна
  • Поради
  • Кабельні стяжки — найкращий спосіб для фіксації конструкцій

Кабельні стяжки — найкращий спосіб для фіксації конструкцій

Рідко доросла людина в наші дні не знайома з таким нехитрим пристосуванням, як кабельні стяжки. Сфера їх застосування давно вийшла далеко за рамки монтажу кабельних ліній — ці універсальні пристосування активно використовуються як в побуті, так і в промисловості. Тому якщо вас цікавлять стяжки для певної мети, рекомендується уточнити, яка стяжка потрібна. А ми постараємося підказати, на що варто звернути увагу, щоб купити хороші стяжки.

Цей матеріал привертає, в основному, своєю доступністю. Але його дешевизна має і зворотну сторону — замки поліетиленових стяжок не забезпечують необхідної надійності. А враховуючи, що саме міцність і довговічність фіксації є головною вимогою до стяжок, стяжки з поліетилену краще не купувати взагалі або використовувати тільки в місцях, де надійність з’єднання не є принциповою. Крім того, поліетиленові стяжки досить м’які — здавалося б, це перевага, але в процесі монтажу часто необхідно просовувати кінчик у вузькі діри між кабелями та іншими елементами, і тут все ж краще більш жорсткий матеріал. Такий, як нейлон (який також називається поліамід). Саме з нього виготовляється основна маса стяжок, представлених на ринку.

Коштують вони дорожче, але їх характеристики помітно перевершують характеристики поліетилену. Замок стяжок з поліаміду надзвичайно стійкий до натягу і витримує великі навантаження. Жорсткості матеріалу досить, щоб без утруднень протиснути кінець стяжки в вузькі отвори та в замок. Додатково до цього, нейлон відрізняється вогнестійкістю — це дуже важливо з точки зору пожежної безпеки. Якщо вас цікавить, з якого матеріалу виготовлена ​​стяжка, фото відповіді не дасть. Мають проводитися консультації з продавцем або треба ознайомитися з характеристиками виробу.

Ще одним з найважливіших факторів для правильного вибору стяжок є їх тип. Найпоширенішими та популярними на ринку є одноразові стяжки з замком. Замок являє собою головку, всередині якої знаходиться язичок з пиловидними виступами на робочій поверхні. При затягуванні зубці стяжки міцно чіпляються за язичок, роблячи зворотний хід неможливим — нейлонове кільце фіксується в одному положенні та не розстібається. Такі стяжки бувають різної ширини та довжини — при виборі важливо розуміти, в яких умовах вони будуть використовуватися. Довжина та ширина дозволяють визначити, яким чином може бути застосована стяжка, скільки кабелів нею можна з’єднати.

Поширена думка, що колір стяжки має відношення до її характеристик — зокрема, до термостійкості. Але по факту, і білі, і чорні кабельні стяжки однаково впевнено працюють в діапазоні -40 °C — +80 °C.

Поряд зі стандартними стяжками, які кріпляться до обладнання або спеціальних майданчиків, існують стяжки з монтажним отвором, розташованим поруч з замком. Ця кругла головка дозволяє зафіксувати стяжку за допомогою саморізу або гвинта.

✓ Додаткова інформація по темі “Розхідники для пасивки”

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну