info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

Корисний кріпильний набір для 19 ‘обладнання

У сфері IT-обрудования все максимально стандартизовано, що значно полегшує його експлуатацію. І коли справа доходить до монтажних робіт, це проявляється особливо яскраво. Адже універсальний комплект кріплення для 19″ стійки і шафи дозволяє за допомогою однієї викрутки зібрати міцні конструкції, здатні без проблем витримувати навантаження по кілька центнерів. І абсолютно такий же стієчний кріплення дає можливість фіксувати різні види обладнання в шафах і стійках.

Багатофункціональність кріпильних наборів робить монтажні роботи значно зручніше і швидше. Основну роль серед них відіграє широко відомий комплект М6. Це набір, який складається з трьох компонентів. Перший елемент комплекту – гвинт з металу, заставна гайка і запобіжна шайба з пластику.

Матеріалом для виготовлення гвинта і заставної гайки, включених в кріпильний набір 19″ обладнання, виступає марганцовиста або оцинкована сталь. Це забезпечує високу міцність металевих елементів цих виробів і стійкість до механічних впливів. Шайба може бути виконана з нейлону, завдяки чому вона забезпечує щільне прилягання елементів один до одного. Еластичний полімерний компаунд, застосовуваний у виробництві шайб, дозволяє створити міцне з’єднання між пристроями, уникнувши пошкодження їх лакофарбового покриття. Шайба завжди виконана в чорному кольорі, але існує два варіанти за формою – плоский або з зовнішнім бортиком.

Заставна гайка, що входить в рековий кріплення, має характерну квадратну форму. Це пов’язано зі специфікою сфери її застосування. Конструкція гайки дозволяє вставити її в збігається за формою отвір на направляючої стійки або шафи. Тут два пелюстки (які також називаються лапками або вусами) забезпечують фіксацію гайки в кріпильному отворі – вона не випадає і не провертається. Завдяки тому, що пелюстки виконані з тонкого матеріалу, гайка встановлюється практично на одному рівні з соединяемой поверхнею і дозволяє щільно з’єднати пристрої.

Кріплення для 19″ стійки або шафи включає також гвинт відповідної конфігурації. У більшості випадків він оснащується напівкруглої голівкою зі шліцом (поглибленням під викрутку) хрестоподібної форми. Різьба гвинта завжди збігається з різьбленням гайки в комплекті. Довжина його може відрізнятися в залежності від з’єднуються виробів – цю перешкоду треба уточнювати перед покупкою набору.

Існують різні способи поставки наборів для стійкового кріплення М6. Їх можна придбати як поштучно, так і в упаковках по 50 або 100 штук – ціна, як правило, залежить від кількості придбаних виробів.

Кріпильні елементи використовуються також для монтажу обладнання на вертикальних поверхнях. Наприклад, спеціальні болти для серверної шафи настінного застосовуються в анкерах, що дозволяють міцно зафіксувати конструкцію на стінах серверних, офісних та інших типів приміщень.

Стандартизовані стійку болти М6 використовуються також в комплекті з ізоляторами мідної шини, призначеними для забезпечення безпеки при роботі з струмоведучими шинами в стійках і шафах. За допомогою болтів ці шини кріпляться всередині монтажних пристроїв

✓ Додаткова інформація по темі “Розхідники для пасивки”

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну