info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

Що таке KVM перемикач

Потреба застосування одного набору засобів управління для декількох пристроїв сьогодні виникає все частіше. Тому в даному матеріалі ми вирішили детально розглянути KVM перемикач – що це таке, ви і дізнаєтеся з цієї статті.

Для чого потрібен KVM-перемикач?

Основною функцією КВМ-перемикача є забезпечення можливості використовувати один монітор, одну клавіатуру і одну мишу для одночасного управління декількома персональними комп’ютерами, ноутбуками або ж серверами. При цьому сучасний kvm перемикач є вельми і вельми компактним, представляючи собою невелику коробочку з гніздами для підключення відповідних технічних засобів введення і виведення інформації.

KVM перемикачі не завжди були компактними і зручними. Перші подібні девайси відрізнялися незавидною громіздкістю, а управляти ними доводилося за допомогою системи великих механічних кнопок і важелів. Згодом стало очевидно, що kvm switch не повинен займати стільки місця, тому розміри пристроїв почали стрімко зменшуватися.

Сучасні перемикачі KVM (що можна розшифрувати як «keyboard, video, mouse») дозволяють експлуатувати певну кількість комп’ютерних пристроїв. При цьому немає необхідності встановлювати додаткове програмне забезпечення на кожен ПК, щоб синхронізувати їх роботу. Говорячи просто – поставив, підключив і користуєшся.

Застосування KVM-перемикачів

  • Дані пристрої здатні в значній мірі знизити витрати на енергоресурси, оскільки замінюють чимала кількість додаткового мережевого обладнання. Особливо це актуально для офісів і підприємств.
  • За допомогою КВМ оператор може з одного місця управляти безліччю робочих станцій або серверів, що економить багато часу.
  • КВМ-перемикачі активно використовуються в приміщеннях, де встановлюються сервера управління ресурсами, поштові та Web-сервера.
  • Незамінні дані пристрої в data-центрах, офісах Інтернет-провайдерів.
  • Активне поширення КВМ-свитчі отримали також в системі технічного забезпечення фінансових систем окремих організацій, наукових та дослідницьких лабораторій, а також в сфері розробки і тестування комп’ютерного та мережевого обладнання.

Якими бувають KVM-свитчі

  • Мабуть, найбільш важливою характеристикою будь-якого KVM-перемикача є кількість пристроїв, яке можна до нього під’єднати. Найчастіше цей діапазон становить від 2 до 16 пристроїв. Якщо в подальшому планується продовжити розширення системи, то рекомендується звертати увагу на моделі світчей з великою кількістю портів.
  • Інший важливий фактор – типи роз’ємів на перемикачі. Сучасний KVM перемикач USB вже здатний повністю задовольнити потреби будь-якої системи. Однак в цьому випадку слід звертати увагу на те, яке покоління інтерфейсу USB встановлено на світчі і чи відповідає воно підключенню пристроїв. Звичайно ж, більшість KVM перемикачів і раніше обладнані стандартними роз’ємами PS / 2.
  • Далі слід торкнутися теми відеоінтерфейсу. Найбільш поширеним все ще є роз’єм VGA – традиційний інтерфейс аналогового відеосигналу (підтримує роздільну здатність 1600х1200 і 1920х1080). Далі на пристрої може бути присутнім роз’єм DVI single link (підтримує роздільну здатність 1920 × 1200 і 1920 × 1080), проте обов’язково потрібно перевірити, чи підійде даний інтерфейс до підключеного ПК. Наступний тип роз’ємів, що зустрічається в KVM-перемикачах – це DVI Dual Link (підтримує здатність 2560 × 1600 і 2048 × 1536), який призначений для дисплеїв з великою діагоналлю і найчастіше використовується в телестудіях. Найбільш технічно досконалими по праву вважаються перемикачі з інтерфейсом Display Port – вони підтримують передачу сигналу на 3840х2400 точок.

Як і з іншими комп’ютерними і мережевими пристроями, у виборі кв-світчей грає роль виробник. Найбільш поширеним на ринку сьогодні вважається KVM перемикач D Link, проте покупці не обходять увагою і інших відомих виробників комп’ютерного обладнання.

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну