info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

Правильна установка розеток

Перед тим, як підключити розетку для під’єднання інтернету, необхідно провести ряд підготовчих робіт, в результаті яких до місця установки розетки буде проведено інформаційний кабель. Крім того, для внутрішньої розетки доведеться зробити отвір в стіні за допомогою перфоратора та спеціальної насадки, а також розмістити в цьому отворі установчу коробку. Розетки RJ-45 і RJ-12 накладні не потребують таких підготовчих маніпуляцій. Тому процес установки багато в чому залежить від того, яка розетка монтується — внутрішня або зовнішня.

Комп’ютерні розетки RJ-45 для зовнішньої установки зовні нагадують стандартні розетки для підключення телефонів. Вони являють собою невеликий пластмасовий короб, з одного боку якого є вхід для кабелю, а з іншого знаходиться один або два роз’єми для конекторів. Безпосередньо установка розеток даного типу займає буквально секунди — вони кріпляться на стіні шурупами або двостороннім скотчем.

Основна частина роботи по підключенню зовнішньої розетки полягає в розпайці жил витої пари по контактах розетки. Для цього необхідно зняти кришку з її корпусу. А всередині можна побачити роз’єм RJ 45, хомут напроти отвору для кабелю та невелику плату з контактами й колірною схемою. Кольорові позначення потрібні для того, щоб правильно розподілити жили інформаційного кабелю при підключенні. Перш ніж приступити до розпайки кабелю, слід зняти приблизно 2-3 сантиметри ізоляції з його кінця. Всі звиті провідники потрібно розкрутити та розпрямити. Тепер настав час вставити кожен провідник в певний контакт за схемою. Спочатку досить просто вкласти жили в контакти, а після — втиснути їх до кінця за допомогою викрутки. Після цього надлишки, що стирчать з іншого боку контактів, потрібно обрізати. Тепер, коли інтернет-кабель підключений, можна надіти кришку розетки, зафіксувати її на стіні — і пристрій готовий до експлуатації.

Як вже було сказано, підключення розетки зовнішнього типу потребує трохи більше зусиль. Кабель, прокладений всередині стіни, та розетка, вбудована в стіну, передбачають сувору прив’язку підключеного комп’ютера або телефону до одного місця. Разом з тим, прихованість всіх елементів забезпечує естетичний вигляд та їх додатковий захист.

У різних моделях внутрішніх розеток розводка проводів кабелю здійснюється різними способами. Наприклад, деякі моделі мають в задній частині круглий фіксатор, який необхідно прокрутити по стрілці. Він знімається, і тут же виявляється контактна група з під’єднанням провідників, які розподіляються по контактних затискачах стандартним способом. Після повного вдавлення провідників в контакти фіксатор можна закрутити — і залишиться лише зафіксувати зібрану розетку в отворі в стіні.

У інших виробників, щоб дістатися до контактної групи, потрібно зняти лицьову панель і витягти маленьку пластикову коробочку, закріплену затискачем в корпусі. А під її кришкою легко знайдуться й контакти зі схемою розкладки. Для підключення досить розподілити провідники, зібрати розетку і зафіксувати її в підрозетнику.

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну