info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

8 помилок при виборі відеореєстратора

Відеореєстратор — невіднятна складова системи відеоспостереження. Цей пристрій фіксує сигнали з камер, записує їх у форматі, придатному для сервера. Щоб вибрати відповідний реєстратор для спостереження, потрібно враховувати тип камер, роздільну здатність зображення та швидкість запису, необхідність підключення датчиків і зчитувачів.

У цій статті ми розглянемо найпоширеніші фейли при виборі реєстратора для системи спостереження. Читайте, щоб їх не робити.

Помилка №1: Не враховувати стандарт

Стандарти передачі сигналів у відеореєстратора та камери стеження мають бути однаковими. Є аналогові (DVR) моделі, є мережеві чи цифрові — NVR. Перші передають сигнал через коаксіальні кабелі, підключені до портів BNC. Другі — через виту пару, підключену до LAN входу, або через вай-фай.

Бувають гібридні відеореєстратори. Ось вони працюють і з аналогом, і цифрою, оснащені відповідними портами.

Помилка №2: Не звертати уваги на сумісність

Виробники випускають моделі з підтримкою різних форматів — HD-CVI, HD-TVI, AHD. Тут важливий бренд: бажано купувати реєстратор та камери одного й того ж виробника. А якщо ви й датчики ставите, вони теж повинні бути випущені однією маркою. Звичайно, у більшості випадків підключити та налаштувати систему з пристроями від різних компаній можна. Але це складно та часто загрожує затримками передачі відео, сигналів з детекторів.

Крім того, максимальна роздільна здатність має бути однаковою. Інакше нема ніякого сенсу брати камеру з FHD наприклад, якщо максимум відеореєстратора — тільки HD. В цій якості він і відобразить відео.

Помилка №3: ​​Не робити запас каналів

При купівлі відеореєстратора для спостереження варто враховувати кількість каналів, які він підтримує. Вона вказує на те, скільки камер можна підключити до відеореєстратора. Але брати варіант впритул — не найкраща ідея: якщо вам потрібно підключити додатково 1-2 камери, то доведеться купувати ще один реєстратор. Краще відразу купити його з більшою кількістю каналів, ніж треба спочатку.

Примітка: те саме стосується й аудіоканалів. Щоправда, у більшості реєстраторів кількість каналів для передачі звуку ідентична кількості відеоканалів.

Помилка №4: Не подбати про тривожні канали

Щоправда, це помилка тільки в тому випадку, якщо система спостереження передбачає підключення детекторів руху, диму тощо. Щоб підключити їх до реєстратора, на ньому мають бути відповідні порти. І не кожен пристрій оснащується ними, тому цей момент при покупці необхідно уточнювати обов’язково. Кількість тривожних виходів теж важлива. Скільки потрібно, залежить від числа датчиків.

Помилка №5: Не враховувати необхідний обсяг сховища

Відеореєстратори для систем спостереження відрізняються тим, що підтримують різну кількість накопичувачів. Деякі пристрої, наприклад, дозволяють встановити лише один жорсткий диск, інші — набагато більше. Та й максимальний обсяг накопичувачів також відрізняється. Все це необхідно враховувати при покупці, щоб вибрати модель, яка зможе записувати та зберігати потрібний обсяг відео. Наприклад, бувають моделі, в які можна поставити 4 HDD на 12 Тб. Це дає можливість зберігати архіви протягом кількох місяців.

Помилка №6: Не дивитись на «інтелект» реєстратора

Додаткові розумні функції підвищують ефективність відеореєстратора. Так, вибору надаються моделі за допомогою розпізнавання осіб, перетину ліній та порушення фокусу. Звичайно, не кожен реєстратор таке вміє, і не кожній системі відеоспостереження це потрібно. Але все ж таки враховувати функціональні можливості при покупці — важливо.

До речі: брати суперфункціональну модель без необхідності — не така поширена, але все ж таки помилка, яка зустрічається нерідко.

Помилка №7: Забути про PoE

Якщо система відеоспостереження — цифрова, тобто побудована на IP камерах, стане в нагоді відеореєстратор з PoE. Він допоможе заощадити на кабелях, дасть більше маневрів під час вибору місця встановлення камер. Суть технології полягає в тому, що реєстратор зможе одночасно передавати дані та живити відеокамери через 1 кабель LAN.

Помилка №8: Не вибирати спеціальний реєстратор для поворотних камер

Роботизовані відеокамери для спостереження хороші тим, що здатні чітко знімати навіть віддалені об’єкти при поганому освітленні. До того ж зображення з такої камери стеження можна збільшити в кілька разів без втрати різкості. Але не всі відеореєстратори сумісні з поворотними камерами. Це спеціальні моделі із портами RS-485.

Це були найпоширеніші помилки вибору реєстратора системи відеоспостереження. Якщо діяти навпаки, то купити оптимальну модель буде нескладно.

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну