info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

HD-TVI, CVI, AHD і MHD — аналогові формати відеоспостереження

Привіт! У нас з’явилася нова категорія — відеоспостереження. Тепер в EServer можна замовляти камери спостереження та відеореєстратори. А ще ми написали цю статтю, де розповідаємо, чим відрізняються один від одного чотири популярних форматів відеоспостереження — HD-CVI та HD-TVI, AHD і MHD. Коротко поговоримо про особливості, можливості та переваги кожного з них.

Це допоможе вам вибрати камери відеоспостереження і відеореєстратор, оптимальні для ваших завдань.

Спочатку були CVI. Цей формат — першопроходець серед інших трьох. Стандарт використовує ліцензійні чіпи приймача з передавачем. Внаслідок цього відеопотік може транслюватися в FHD якості. Зображення передається за одним коаксіальним кабелем як воно є: без стиснення і затримок.

Корисно знати: цю технологію розробила компанія Dahua. Інші фірми не роблять відеокамер і реєстраторів такого формату.

Висока якість і чіткість зображення, велика відстань передачі даних і простота монтажу — головні плюси технології. Завдяки цьому, а також невисокої вартості в порівнянні з пристроями інших форматів, HDCVI відеокамери Dahua зберігають популярність протягом довгих років.

HD-TVI пристрої

Вперше цей аналоговий формат був представлений у 2012 році. Він славиться прийнятною вартістю і хорошою якістю зображення. Деякі фахівці вважають цю технологію однією з найперспективніших. Вона дозволяє передавати відео з роздільною здатністю 1920х1080 точок на дюйм на відстань до 500 метрів, управляти поворотною відеокамерою.

Стандарт відкриває можливості управління OSD меню камер через інтерфейс відеореєстратора. До плюсів технології також відноситься можливість підключення по коаксіальному кабелю або по витій парі.

Варто пам’ятати: з витим дротом максимальна дистанція скорочується до 200 метрів.

Технологія TVI — розробка компанії Hikvision. Цікаво те, що колір і яскравість передаються по різних каналах. Це і дозволяє уникнути втрат якості. Ще один плюс стандарту — HD TVI відеокамери Hikvision застосовують низькочастотну модуляцію. Це знижує вплив якості кабелів і роз’ємів на якість сигналу.

Порада: підключіть додаткові передавачі, якщо треба передавати сигнал далі, ніж на пів кілометра.

AHD відеокамери

AHD пристрої функціонують за допомогою зв’язки ISP + AHD TX. При прийманні сигналу з матриці, колір і яскравість поділяються. Це забезпечує цифрову обробку зображення. Потім сигнал знову перетворюється в аналоговий.

За рахунок такого підходу розробникам формату вдалося знизити шуми та прибрати засвітлювання кадру, розширити динамічний діапазон. Плюс до всього стандарт дозволяє регулювати чутливість і передавати по коаксіальному кабелю зображення в хорошій якості на відстань в 500 метрів без затримок. Крім того, відпрацьовується управління ІЧ-підсвічуванням і PTZ-управління, управління інфрачервоним підсвічуванням.

Цікаво: технологію розробила компанія Nextchip у 2014 році.

При створенні AHD системи відеоспостереження варто враховувати, що якість коаксіального кабелю безпосередньо впливає на якість сигналу і кольоровість картинки: якщо дріт поганий, то відеопотік може передаватися монохромно.

MHD девайси

Такий формат відеоспостереження об’єднує три попередніх, а також CVBS. Головна фішка стандарту — можливість перемикатися між форматами в меню. Це дозволяє не купувати різні камери відеоспостереження під різні завдання. При цьому всі позитивні якості попередніх технологій зберігаються. Це висока роздільна здатність, можливість вести онлайн-спостереження, використовувати ІЧ-підсвічування і т. п.

Цікаво: розробила цю технологію компанія ATIS. Однак пристрої для відеоспостереження цього формату випускаються і під іншими брендами.

Аналогове відеоспостереження — це можливість створити недорогу і при цьому якісну систему, яка підвищить безпеку. Якщо ж потрібна більш функціональна система, рекомендуємо звернути увагу на цифрові формати, зокрема IP відеоспостереження.

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну