info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784
  • Головна
  • Поради
  • 4 рішення для передачі сигналу в системах відеоспостереження

4 рішення для передачі сигналу в системах відеоспостереження

Системи відеоспостереження бувають аналоговими та цифровими. І для передачі таких сигналів використовуються різні середовища. Про чотири з них — коаксіальний кабель, виту пару, оптоволокно та вай-фай — ми розповімо в цій статті. Читайте, щоб дізнатися, як передати відеосигнал у системі спостереження.

Відеосигнал через коаксіальний кабель

Коаксіальний кабель для відеоспостереження — прерогатива аналогових систем. Він виділяється високою стійкістю до перешкод, здатний передавати сигнал на відстань 100-400 метрів. Втім, є й мінуси: при передачі далі, ніж за двісті метрів можна зіткнутися з погіршенням якості сигналу. А тому такий кабель добрий для аналогових систем стеження з радіусом до 200 метрів.

Рекомендуємо: купити комбінований коаксіальний кабель для відеоспостереження — модель RG59, доповнену кабелем електроживлення. Так не доведеться використовувати 2 окремі дроти.

  • Код товару: 70835 Абонентський коаксіальний кабель FinMark RG-6 black 100м Є в наявності 878грн.
    Тип: Абонентська; Рекомендована сфера застосування: Кабельне, ефірне, супутникове ТБ; Хвильовий опір, Ом: 75; Центральний провідник: Біметалічний (ССS); Кількість екранів: 2; Несучий елемент: Ні; Додаткові провідники: Ні; Вологозахисний наповнювач: Ні; Об

Передача відеосигналу витою парою

Як правило, кабель Ethernet використовується для передачі даних в цифрових системах відеоспостереження — IP. Однак буває, що виту пару застосовують і для аналогових систем стеження. Радіус дії може становити 100 метрів без спотворень і підсилювачів. Зазвичай такий кабель коштує дешевше за коаксіальний, як і монтаж, ремонт лінії.

Однак будь-яка вита пара не підійде. Для системи відеоспостереження необхідний кабель категорії 5е — з гігабітною швидкістю. Він має бути екранованим (FTP, STP або інші варіанти), адже на відміну від коаксіального дроту не кожен витий кабель оснащений захистом від перешкод.

До речі: Ethernet кабель — відмінне рішення, якщо камери спостереження підтримують PoE. Адже через одну виту пару зможе йти не тільки відеосигнал, а й електроживлення.

Відеосигнал через оптоволокно

Якщо потрібний величезний радіус дії, а камери оснащені портами SFP, то сигнал можна передати оптичним кабелем. Відстань може сягати десятків кілометрів, якщо використовувати одномодовий кабель. Але й з багатомодовим оптоволокном дистанція може сягати 1000 метрів.

При цьому оптичні лінії передають сигнал набагато швидше ніж інші кабелі: пропускна здатність може перевищувати десятки гігабіт в секунду. До того ж оптоволоконні кабельні лінії не бояться перешкод, не потребують підсилювачів і добре захищають дані. Однак мінуси також є: такі системи коштують дорожче, їх складніше прокладати та ремонтувати.

Бездротова передача відеосигналу

Часто IP камери та реєстратори для спостереження оснащені модулями вай-фай, що дозволяє організувати бездротову передачу даних. Такий спосіб надійніший за аналоговий, до того ж відеосигнал може транслюватися на дистанцію до 10 кілометрів. Таку систему зручно монтувати, оскільки не потрібно прокладати кабелі. Але є й зворотний бік медалі: таке обладнання коштує дорожче, є обмеження щодо швидкості. До того ж сигнал може погіршитися від фізичних та електромагнітних перешкод. Втім, якщо вибрати високошвидкісний маршрутизатор із потужним передавачем та двома діапазонами роботи — частина цих недоліків нівелюється.

Підіб’ємо підсумки. Для аналогових систем спостереження підійде коаксіальний кабель, а цифрових — вита пара, якщо відстань передачі сигналу невелика. Для передачі на далекі дистанції без перешкод у цифрових системах спостереження підійде оптоволокно. А якщо важливо транслювати відеосигнал із камер стеження на великі відстані та встановити систему швидко, то підійде вай-фай.

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну