info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784
  • Головна
  • Поради
  • Ідеальне джерело живлення стандарту ATX PS2 для серверів, робочих станцій й інших систем автоматизації

Ідеальне джерело живлення стандарту ATX PS2 для серверів, робочих станцій й інших систем автоматизації

Технології рушать всесвітнім прогресом. Розвиток нових напрямів, що потребують потужного обчислювального потенціалу вимагає постійного удосконалення та впровадження більш продуктивних рішень, спрямованих на покращення швидкодії разом з нарощуванням надійності систем при одночасному зменшенні їх розмірів та обсягів споживання ними енергії.

Як театр починається з вішалки, так будь-яка обчислювальна система починається з енергозабезпечення. Будуючи обладнання, на якому проводитиметься обробка важливих даних, природно слід обирати джерела живлення, що мають не тільки еволюційно покращені характеристики ефективності та надійності, але й таку особливу властивість як резервування, яка дійсно революційно збільшує надійність.

Чи то системи життєзабезпечення у медицині, чи то обробка великих об’ємів графічної інформації на обладнанні з високою вартістю, простоювання якого призведе до фінансових втрат, чи то будь-які системи контролю, де важливо мати доступ до даних без втрат у кожну секунду — у всіх подібних випадках доцільним було б використовувати блоки живлення (БЖ) з резервуванням.

ці виклики сьогодення, компанія FSP Group — піонер у галузі виробництва БЖ для ПК, додала у широкий асортимент продукції, що нею виробляється, сучасні, цікаві своєю сумістністю зі обладнанням минулих років, БЖ з резервуванням. Блоки живлення стандарту ATX PS2 з резервуванням та загальною потужністю від 500 до 900 Вт, окрім показника енергоефективності 80PLUS Gold, можуть похвалитися функцією гарячої заміни.

На сьогодні модельний ряд блоків живлення стандарту ATX PS2 з резервуванням, що виробляється компанією FSP Group, виглядає так:

Форм-фактор Модель Потужність Сертифікат
ATX PS2 FSP900-50REB 900 Вт 80Plus Gold
ATX PS2 FSP700-50RAB 700 Вт 80Plus Gold
ATX PS2 FSP600-50RAB 600 Вт 80Plus Gold
ATX PS2 FSP500-50RAB 500 Вт 80Plus Gold
ATX PS2 FSP400-50RAB 400 Вт 80Plus Gold

Ці блоки живлення стануть у пригоді тому, хто планує удосконалити свою систему, адже вони можуть встановлюватись у стандартне шасі типу Tower, сумісні з більшістю корпусів ATX, серверних 3U, промислових комп’ютерних станцій та відповідають стандартам FCC, CB, TUV, CE, UL і CCC.

З огляду на широкий вибір, що надає компанія FSP у модельному ряді блоків живлення з резервуванням, забезпечуючи своє обладнання набагато надійнішим джерелом живлення можна одночасно підвищити його потужність, що в свою чергу покращить не тільки умови для вибагливих застосувань, але й їх продуктивність у порівнянні з використанням звичайних блоків живлення.

Найбільше зацікавлення викликає конструкція блоків живлення з резервуванням компанії FSP, де передбачено змінні модулі, обидва модулі живлення використовують окремі канали живлення. При цьому, що важливо для вибагливих застосувань, у яких зупинка роботи є неприпустимою, використання блоків живлення з резервуванням FSP надає можливість «гарячої» заміни модулів без відключення основного живлення. При нормальній роботі модулі поділяють роботу й вихідну потужність, під час виходу одного модуля з ладу і до його заміни, потужність автоматично розподіляється на другий. Отже, безперервність роботи системи, простоювання якої може обійтися у кругленьку суму – більшу за вартість блока живлення можна забезпечити використанням БЖ з резервуванням компанії FSP.

Кожен, хто мріє про тривале і «щасливе» життя свого комп’ютера може наблизитись до бажаного встановленням блока живлення з резервуванням.

Підсумовуючи сказане, відмітимо, що основними завданнями, де цей унікальний блок живлення стане найбільш корисним є графічні робочі станції, на яких з використанням великих ресурсів проводиться копітка робота з 3D-моделювання, відео монтажу і т.п., а збій у роботі обертається фінансовими втратами. Також, безумовно, до таких завдань слід віднести й обробку візуальних даних, роботу штучного інтелекту, промислове обладнання на контролерах і насамкінець сервери, будь-то такі прості, як поштові, будь-то сховища даних.

Серед основних характеристик блоків живлення з резервуванням стандарту ATX PS2 особливо слід виділити:

  • Відповідність МЭК 62368
  • Сертифікат 230V 80PLUS® Gold з піковою ККД 90%, при навантаженні – 50%
  • Відповідність стандартам ATX 12V та EPS 12V
  • Прошивка через PMBus або USB;
  • Повна серія потужностей: 400/500/600/700/900
  • Інтегровані функції захисту: перенавантаження по струму й напрузі, коротке замикання, індикація виходу з ладу вентилятора
  • Широкий діапазон вхідної напруги 100В-240В

Додатково про продукти FSP можна дізнатися на офіційному сайті компанії FSP https://www.fsp-group.com.ua

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну