info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

Як установити антивандальну шафу

Антивандальні шафи займають особливу нішу у сфері телекомунікаційного обладнання. Саме ці пристрої дозволяють створювати точки колективного доступу у віддалених від офісів місцях, забезпечуючи безпеку зберігання мережевих пристроїв. Технічні умови на шафу антивандальну описують не тільки особливості та характеристики конструкції, але також визначають специфіку її установки.

Правильна установка антивандальної шафи є одним з важливих чинників для її довгострокової та безпечної експлуатації. Перед її монтажем необхідно визначити, де саме необхідно установити шафу — місце установки вказується в проекті, який в обов’язковому порядку складається перед прокладкою мережі.

 

Оптимальним місцем для розміщення шафи з підвищеним рівнем захисту від несанкціонованого проникнення є технічний поверх, який присутній у багатьох сучасних офісних будівлях. Якщо ж технічного поверху в будівлі немає, то телекомунікаційна шафа може бути встановлена в підвальному приміщенні, або в надбудові, що виходить на дах. Антивандальні шафи можуть бути розміщені й в житлових будинках — в цьому випадку в проекті необхідно вказати номер під’їзду, над яким буде монтуватися пристрій. Попри віддалене розміщення, розкриття антивандальної шафи практично неможливе завдяки спеціальній конструкції дверей і потовщеній сталі, з якої виготовляються такі корпуси.

Перед тим, як поставити антивандальну шафу, важливо правильно вибрати відповідну стіну. Бажано, щоб стіна ця була опорною. Для максимально надійного монтажу необхідно точно знати, з якого матеріалу складається стіна, щоб розуміти, яку вагу вона здатна витримати. Як правило, найкраще і найнадійніше кріплення забезпечується, якщо шафа фіксується на стіні на чотирьох точках, хоча іноді достатньо й трьох точок. Спосіб кріплення залежить від типу стіни, на якій розміщується шафа. Наприклад, якщо стіна зроблена з цегли, то в якості кріпильних елементів необхідно використовувати пластикові дюбелі довжиною 80 мм і діаметром 14 мм, а також 80-міліметровий шуруп діаметром 10 мм. Для бетонних стін оптимальним способом кріплення антивандальної шафи стануть чотири металеві анкерні болти, діаметр яких складе 8-10 міліметрів, а довжина буде не менше 100 мм.

Більшість представлених на ринку антивандальних боксів мають фронтальний доступ, тобто, двері в них розташовані на лицьовій стороні корпусу. Шафи діляться на два основних типи — під’їзні та підвальні. Місце установки шаф, своєю чергою, визначає умови їх монтажу. Так, шафа, розміщена в підвальному приміщенні, повинна бути встановлена на висоті не більше 1,5 метра від підлоги. Нижній зріз боксу, встановленого на технічному поверсі, повинен знаходитися вище 130 сантиметрів над рівнем підлоги. Якщо ж бокс буде розміщений на сходовій клітці, то висота його установки не повинна бути менше ніж 2,1 метра.

Для безпечної експлуатації шафи необхідно при підключенні електроживлення забезпечити якісне заземлення корпусу.

✓ Дізнатися більше про серверні шафи

✓ Сторінки на тему: “Серверні шафи”

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну