info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

Особливості вибору телекомунікаційної шафи

Проектування телекомунікаційних шаф вимагає від виробників дотримання різних стандартизованих вимог, обліку особливостей обладнання, для розміщення якого вони призначені, і навіть місця, де будуть встановлені шафи. Багато параметрів прописані у різних документах, що визначають компонування обладнання у серверних кімнатах і телекомунікаційних приміщеннях. При проектуванні шаф мають бути враховані актуальні технічні вимоги, оскільки вони мають бути сумісні з різними видами обладнання.

На етапі проектування майбутньої структурованої кабельної системи телекомунікаційні шафи заслуговують на особливу увагу, оскільки від правильного вибору шафи багато в чому залежить зручність розміщення обладнання та його експлуатації.

Статистика показує, що комунікаційна шафа підлогова користується більшою популярністю, ніж настінна модель. Це цілком зрозуміло, адже вона здатна витримувати величезні навантаження, дозволяючи розміщувати потужні джерела безперебійного живлення та інші пристрої з великою вагою. Комунікаційна шафа настінна найкраще підходить для невеликих офісів або для розміщення малогабаритних пристроїв та пасивного обладнання. Відповідно, й при проектуванні шаф, залежно від типу їх установки, підбирається товщина металу несучої конструкції, додаються міцні полиці, проробляються кріплення на стіну або надійні ніжки.

Крім того, необхідно враховувати різницю у висоті: шафи настінні рідко бувають вище 15 юнітів, у той час як шафа 42U є золотою серединою серед підлогових.

Настінні шафи становлять приблизно третину ринку, поступаючись більш універсальним та містким підлоговим моделям.

  • Код товару: 28726 Шафа серверна підлогова CMS 18U 610х865 мм посилена чорна (UA-MGSE1868MB) Є в наявності 22 694грн.
    Передні двері: з поворотною ручкою, замком і гартованим склом. Задні двері: суцільнометалеві з перфорацією типу “зябра” і з замком.Бічні стінки: знімні з замком.Конструкція шафи: розбірна.Несуча конструкція виконана з 1.5-2.0 мм сталі.Максимальне навантаження: 500 кг. Максимальна глибина: 805 мм Маса: 70 кг.

Як вибрати розмір

Відстань між вертикальними напрямними комунікаційної шафи рідко виходить за рамки стандартного конструктиву 19 дюймів. Лише маленька частина шаф проектується для компактних приладів і має конструктив 10″. Інші внутрішні розміри – висота та глибина – залежать виключно від габаритів та кількості обладнання, яке планується для розміщення у шафі. І якщо площа приміщення дозволяє, більш доцільна шафа комунікаційна 19 шириною 800 мм, що дозволяє вільно прокласти кабелі у просторі між обладнанням та бічними шафи.

✓ Дізнатися більше про серверні шафи

✓ Сторінки на тему: “Серверні шафи”

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну