info@e-server.com.uaЧас роботи: Пн-Пт з 9:00 до 17:00 без перерви
м. Київ (044) 334-56-71
м. Одеса (048) 701-07-53
м. Дніпро (056) 784-4-784

Вибираємо настінну серверну шафу разом!

Настінна серверна шафа — відмінне рішення для компактного й акуратного розміщення невеликої кількості мережевого обладнання. Його корпус надійно захищає пристрої від пилу, вологи та інших зовнішніх впливів. У статті розповідаємо, які бувають настінні серверні шафи. Читайте, щоб вибрати оптимальний варіант!

Види

Настінні шафи 19 дюймів можуть мати розбірну або суцільнозварну конструкцію. Перший варіант — більш легкий і мобільний, простий в збірці. Як правило, ступінь захисту такої шафи відповідає класу IP20. Другий варіант — це антивандальна модель. Вона важче, зате герметичніше та міцніше. Їх клас захисту відповідає стандарту IP30. Такі моделі не треба збирати. Метал, з якого роблять суцільнозварні корпуси, більш товстий, ніж у розбірних шаф. Ще для антивандальних конструкцій характерне внутрішнє розташування дверних петель і країв, що не дає можливості підчепити двері.

Відзначимо, що антивандальні моделі можуть бути кліматичними. Вони оснащуються пристроями, які призначені для автоматичної підтримки клімату, заданого користувачем. Ці пристрої представлені вентиляторами та нагрівачами, термостатами.

Звичайні настінні розбірні шафи монтують на стінах в приміщеннях, захищених від зовнішніх впливів і доступу сторонніх. Клімат в кімнаті теж повинен бути організований, як треба. Антивандальні моделі підійдуть для незахищених приміщень, а кліматичні конструкції можна ставити на вулиці, в кімнатах з поганим кліматом.

 • Код товару: 29368 Серверна настінна шафа 15U 450 (1545-А-ШН) Є в наявності 5 985грн.
  Ширина: 570 мм, Висота: 782 мм, Глибина: 450 мм Максимальне навантаження: до 120кг.Бічні стінки: знімні.Максимальна глибина обладнання, що встановлюється в шафу: 380мм.

Які бувають двері у серверних настінних шаф?

У навісної шафи двері можуть бути:

 • Повністю сталевими. Вони приховують обладнання від сторонніх очей.
 • Скляними. Навпаки, дають можливість стежити за роботою пристроїв. Відзначимо, що скло ударостійке.
 • Перфорованими. Потрібні для легкого охолодження девайсів — повітря вільно проникає через отвори у дверях.
 • Подвійними. Зустрічаються у вуличних шаф.

Двері завжди оснащуються замками для захисту від крадіжки. У деяких розбірних корпусах замки є й на бічних стінках. Так зручніше обслуговувати пристрої.

Характеристики

Настінна телекомунікаційна шафа може відрізнятися наступними параметрами:

 • монтажною шириною,
 • глибиною,
 • висотою.

По першому параметру моделі ділять на 2 види — 10-ти та 19-ти дюймові. Перші — більш компактні, їх глибина рідко перевищує 320 мм, а висота — 9 юнітів (1U = 44,45 мм). Втім, зустрічаються моделі вище. Другі — підійдуть для більш габаритного обладнання. Їх глибина може досягати й 660 міліметрів, висота настінної шафи 19 дюймів може становити 4-22 юніта.

Ще моделі можуть витримувати різну вагу. Так, максимальна вантажопідйомність 10-дюймових конструкцій рідко перевищує показник в 30 кілограмів, якщо говорити про розбірні моделі. А ось 19-дюймові навісні шафи здатні витримати й 150 кіло, а то й більше. Все залежить від конкретної моделі.

Примітка: значення корисної глибини, як правило, менше фактичного показника, який вказують в характеристиках. При виборі краще додавати до необхідних габаритів 10-15 сантиметрів. Це простір стане в нагоді й для того, щоб доукомплектувати шафу, й для підведення кабелів.

Що ще врахувати при виборі:

 • чи підготовлена шафа під заземлення,
 • скільки в корпусі місць для вентиляторів,
 • скільки в конструкції кабельних вводів і як вони розташовані.

✓ Дізнатися більше про серверні шафи

✓ Сторінки на тему: “Серверні шафи”

Залишити коментар

The maximum upload file size: 64 МБ. You can upload: image. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

Написати Директору

Шановний клієнт, Ви можете відправити Ваше побажання або скаргу безпосередньо Директору

Ваше звернення гарантовано буде доставлено директору.
Ви можете не вказувати e-mail, але тоді воно залишиться без зворотного зв'язку.

Запит на виїзд фахівця

Вкажіть контактні дані для оформлення заявки на виїзд фахівця.
Завантажте документ з переліком необхідних робіт:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Отримайте розрахунок вартості необхідного обладнання за 30 хвилин

Вкажіть куди відправити прорахунок.
Завантажте список потрібної продукції:
(Формати які підтримуются: xls, xlsx, xlsm, xlst, csv, doc, docx, rtf, text)
Файл не вибран

Дізнатись ціну